Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesinin İlk 7 Günü (Test Fotoğraflarıyla)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bugün aşılamanın 10. İgnenin 11. Günü. . Pazartesi idrar da bakmayı düşünüyorum artık iğne etkısı gitmiştir heralde
Çarşamba da kan

Merhaba,bende iynemin 7ci gunundeyim ve tstlerim ,bu gun yumurtamin catlamasini sancili bi sekilde hiss etdim.

Merhaba kizlar,ben ee yaklasik 7aydir hamile kalmaya calisiyorum,bir kziim var 3 yasinda,kardesi olsun istiyoriz,yasim40/hatta bu yil 41 oluyorum yumurta rezervim azalmis,fshim 11,3 falan cikri yani yuksek,i yuxen once klomen ve femara kullandim sonuc olumsuz bu ay yani aralik ayinda merional igne tedavisine basladik oncelikle onden klomen kullandim 5 gun ve adetin 14 u gunu yani 29/aralikta catlatma ignesini oldum ve bi sonraki gun siddetli kasik agrilari cektim iki taraftada,zaten 21 mm lik 3yumurta olusmustu digerleri daha kucuktu,bugun 5.gun igne olali,cok sabirsiz ve heyecanliyimm burda sizle de paylasmak istedim 13_14 ocak adet tarihim bakalim hayirisi insallah bu sefer olur,gercekten cok yipratici bi surec Allah kucaklarimixi bos birakmasn insallahhh isteyen herkese versin

amin canım inşallah olur. iğneden 14 gün sonra regl olman gerekiyor sanırım. ilk 10 gün test yapma yalancı çıkıyor çünkü.

Hamilemisin canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…