Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ooo sürpriz olmuş baya cinsiyeti belli olacakmış nerdeyse :) bak sende bir kere adet olmuşsun o zaman değil mi? İkinci aya gebelik oluşuyor tertemiz bir rahimle

Aynen öyle oldu.simdi yine icmeye basladim.ben elimden geleni yapayimda gerisini Allah bilir.Rabbim ol der olur...

Zaten yumurta çatladığından beri dikkat ediyorum ne olur ne olmaz diye :rolleyes:. Siz erken testi kaçıncı gün yapmıştınız?
En güzelini yapıyorsun. :KK48:

Aşırı aşırı silik bir çizgi gördüm ben 11.gün normal testte, ertesi gün 12.gün normal testi yaptım, biraz belirginleşmişti, erken testi de peşine yaptım ama o bile çok çok silikti. Yine de koyulaşma var diye kan vermeye gittik hemen ve çok şükür sonucum 21,5çıkmıştı. Darısı başınıza inşallah :KK200:

Öyle cnm hayırlısı.. ben Haziranda içtim ama memlekete gittik filan ara verdim birkaç gün yumurtlama zamanında da bıraktım. Sonra temmuzda adet oldum bu ayda ilk defa klomen ve çatlatma iğnesi oldu bakalım olursa her yolu denedim resmen

Aşırı aşırı silik bir çizgi gördüm ben 11.gün normal testte, ertesi gün 12.gün normal testi yaptım, biraz belirginleşmişti, erken testi de peşine yaptım ama o bile çok çok silikti. Yine de koyulaşma var diye kan vermeye gittik hemen ve çok şükür sonucum 21,5çıkmıştı. Darısı başınıza inşallah :KK200:
İnşallah, hayırlısıyla gelsin yavrular.

Kızlar bunu ciddiye alayım mı? Pazartesi tertemiz tek çizgi vardı. Yarın kan tahlili günüm. Bugün iğnenin 13. günü
Eki Görüntüle 2179608
Pazartesi tek çizgiyi gördüysen bugün bu hassas testteki çok büyük ihtimalle doğru sonuç canım. Ay hadi inşallah doğrudur, kan da versene canım

Cok yenisin sakın ümitsizlige düsme.ümitsizlendigin anda hersey kotute gider.ben su 1 yilda anladimki cicugun olmasini istiyorsan kafanda cocuk dusuncesi yer etmicek.ben ilkinde cok rahattim.ama simdi 1 yildir kafam allak bullak..
Ben de diğer hamile kalışımda isteyerek oldu ama nasıl hamile kaldığımı bile anlamadım çok uğraşmadık, beklemiyodum da. Şimdi uğraşıyoz olmuyo

Ben de diğer hamile kalışımda isteyerek oldu ama nasıl hamile kaldığımı bile anlamadım çok uğraşmadık, beklemiyodum da. Şimdi uğraşıyoz olmuyo

Yok yumurtlama gunu yok bad
Testler valla artik eczaneciden utaniyorum.netten siparis edicem

Vericem canım yarın sabah. Bugünden gitmek istemiyorum.
Bu arada normal testte kaçıncı gün negatif çıkmıştı canım? Yani iğne olduğun günü sayıyo musun saymıyo musun. Benim de bugün iğne olduğum gün dahil 13.günüm de negatifi gördüm sabah, çok mutsuzum

Bebeğinin cinsiyeti belli mi?

Bu arada normal testte kaçıncı gün negatif çıkmıştı canım? Yani iğne olduğun günü sayıyo musun saymıyo musun. Benim de bugün iğne olduğum gün dahil 13.günüm de negatifi gördüm sabah, çok mutsuzum
Normal testte 10. Gün pazartesi negatifti. Bugün iğne günüyle 13. Gün. Dayanamadım gittim aldım normal test. Bu da sonucu ilk 1 dk.

68D96D61-111A-42C8-ACE0-245415AE915D.jpeg

X