Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bugün 9.gunum benimde test yaptim cok silik cikti yavas yavas igne etkisi gidiyor sanirim insallah etkisi gecince guzel bir pozitif gorebilirim. Hepimiz insallah insallah birbirimize hayirli haberler verebiliriz.

Bugün 9.gunum benimde test yaptim cok silik cikti yavas yavas igne etkisi gidiyor sanirim insallah etkisi gecince guzel bir pozitif gorebilirim. Hepimiz insallah insallah birbirimize hayirli haberler verebiliriz.
Çok istiyorum şurda hepimizin sırayla müjde vermesini canım. Allahım inşallah bu ay bize bu mutluluğu yaşatır

cnm cok tsk ederim suan sira bekliorum cok heyecanlym
En az 20-30larda çıkacak gibi geliyor bu silik ikinci çizgiyle canım, kendi testlerimle karşılaştırıyorum da. Bak benim testlerimi yükleyeyim. Sanki benim 1 Nisandaki testime benziyor... 31 Martta 21,5 çıkmıştı. O kadar silikti ki benim çizgim eşim göremiyorum, kesin psikolojik diyordu:KK48:

Eklentiler

• PhotoGrid_1522912218702.jpg
    PhotoGrid_1522912218702.jpg
    37,5 KB · Görüntüleme: 71
  • PhotoGrid_1522913576000.jpg
    PhotoGrid_1522913576000.jpg
    50,1 KB · Görüntüleme: 71
r
En az 20-30larda çıkacak gibi geliyor bu silik ikinci çizgiyle canım, kendi testlerimle karşılaştırıyorum da. Bak benim testlerimi yükleyeyim. Sanki benim 1 Nisandaki testime benziyor... 31 Martta 21,5 çıkmıştı. O kadar silikti ki benim çizgim eşim göremiyorum, kesin psikolojik diyordu:KK48:
vet cnm,simdi umutlandm biraz daha

X