Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ay ne yapsın biz de onlar da hepimiz heyecanıyız. Rabbim heyecanlarımızı boşa çıkarmadın hayırlısıyla.

amin amin inşallah. Ben resmen çok hafif tatlı tatlı bir değişik grip geçiriyorum. Öyle adam akıllı hastalanmadım.

direkt kan testi yaparsan 14. Gün doğru sonuç alırım canım. Bana doktorum öyle söyledi.

hiç idrarla uğraşmayın 14. Gün direkt kana gidin. merakınız bekleyişiniz son bulsun. Tabi inşallah olumlu sonuçla. :)
ay ne yapsın biz de onlar da hepimiz heyecanıyız. Rabbim heyecanlarımızı boşa çıkarmadın hayırlısıyla.

amin amin inşallah. Ben resmen çok hafif tatlı tatlı bir değişik grip geçiriyorum. Öyle adam akıllı hastalanmadım.

direkt kan testi yaparsan 14. Gün doğru sonuç alırım canım. Bana doktorum öyle söyledi.

hiç idrarla uğraşmayın 14. Gün direkt kana gidin. merakınız bekleyişiniz son bulsun. Tabi inşallah olumlu sonuçla. :)

Amin inşallah. Rabbim herkese en hayırlı zamanda nasip etsin inşallah. İnsan umutlanıyor olmayınca üzülüyor. Tam 1.5 yıldır her ay günümü iple çektim ama hep olumsuz.

Allah sabır versin. Ben 4 yıllık evliyim de çocuk hasreti geç sardı maalesef. İnşallah sizinde en hayırlı zamanda olur
Biz de 7 yıllık evliyiz. 2 sene korunduk hatta 2.5 falan. Nerden bilirdik? Ama ben keşke demiyorum çünkü hayırlısı bu. Çok çocuk seven isteyen bir tip değildim. açıkçası son 2 yıldır hasretini çekiyor bu imtihanı imtihan gibi yaşıyorum. Rabbime de tevekkül ediyorum. O bilir. Dilerse verir dilerse vermez. Tabi kula düşen istemek, dua etmek. Gerisini Mevla bilir. Yarına çıkabileceğini dahi bilemeyen bizler ne kadar bilebiliriz? Rabbim hayırlı bir şekilde yetiştireceğiz bize göz aydınlığı olacak evlatlar nasip etsin.

Tabiki her şey Rabbimin takdiri. O ol derse olur yoksa olmaz. Bu bizim imtihanımız. Hatta benim evlat hasretim çok şükür ki beni Rabbime daha çok yaklaştırdı. Hiçbir zaman neden demedim Rabbim dedirtmesin de. En doğru zamanı ancak O bilir. Rabbim en hayırlı zamanda sağlıklı ve hayırlı evlat versin bize de hayırlı anne babalar olmayı evlatlarımızı en doğru şekilde yatiştirmeyi nasip etsin

Bende yapmamak için direniyorum. En doğru sonucu adet gecikmesi gösterecek sanırım. Pazartesine kadar olmazsanız kan testi verin.
Bilgilendirmeleriniz için teşekkür ederim. Adet belirtilerim başladı. Sanırım gerek kalmayacak
Adet gününü bekleyeceğim kan için. Tahlil vermeye korkuyorum negatif çıkarsa diye. Kasıklarımda ince ince batmalar var. Sizde hangi belirtiler var acaba??

Bel ağrısı var göğüs uçlarım ağrıyor ve dolgunlaşmya başladı. Arada kasık ağrım da oluyor. Çok çok ümitlenmek istemiyorum günümü beklicem.

Kaldı 1 hafta. Haftaya cuma kan tahlili düşünüyorum ama belki de pazartesiyi beklerim bilemiyorum. Gerçi bekledikçe umut da artıyor bana göre. Öğren sonucu bitsin bu iş diyor iç sesim.
Pek belirtim yok gibi şu an. O minik gripvari şikâyetlerim de azaldı bu arada. Bir yoklayıp gidiyor gibi. Yalnız burnum dolu biraz. Göğüslerde hiç bişey yok. Dün gece sol tarafta az bir batma oldu yine o kadar. Benim 1 yumurta soldan 1 tane sağdan çatladı. Ama hep daha çok sol tarafımda oldu ağrılar. Sağda çok seyrek ve hafif.

Bugün sapsarı bir akıntımolduğunu farkettim. Çok ve sulu değil ama.. Protestan da kullanıyorum ben o yapar mı ki acaba, böyle olan var mı içinizde?

Bel ağrısı var göğüs uçlarım ağrıyor ve dolgunlaşmya başladı. Arada kasık ağrım da oluyor. Çok çok ümitlenmek istemiyorum günümü beklicem.
Bende aynı belirtiler var gibi ama umut insanı yoruyor. Salı günü adet günüm. Eğer olmazsam tekrar idrar testi yapmayı düşünüyorum. Siz ne zaman yaptıracaksınız?

Bende aynı belirtiler var gibi ama umut insanı yoruyor. Salı günü adet günüm. Eğer olmazsam tekrar idrar testi yapmayı düşünüyorum. Siz ne zaman yaptıracaksınız?
İdrara ne gerek var direkt kan testine gitsenize canım. Zaten bu iğne idrarda pozitif çıkarabiliyormuş. Doktor bana kan tahlili direkt dedi. Hem idrar hemen göstermeyebileceğinden insan olumsuz sonucu görse dahi acabalara devam ediyor

Benim de salı günü adet günüm. Eğer adet olmazsam çarşamba sabahı idrar testi yapacam. İnşallah hayırlı haberler alırız. Dualarım hepinize

İdrara ne gerek var direkt kan testine gitsenize canım. Zaten bu iğne idrarda pozitif çıkarabiliyormuş. Doktor bana kan tahlili direkt dedi. Hem idrar hemen göstermeyebileceğinden insan olumsuz sonucu görse dahi acabalara devam ediyor
Her ay aynı sıkıntıyı yaşadığımız için eşim bekle diyor. Negatif çıkarsa daha çok üzülürsün diyor

X