Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay cok benzeriz senle :KK43: kurler etki eder ins. Esim pzt tekrar test verck doktor bida gormek istedi ins biraz artmisolur. Sigara bile icmiyor ya saglikli hep sigarayi soruyolar yo icmiyo icenlern sak die oluyo ki zaten :)
Bakalım bize ne diycek doktor, tekrar test isticek mi bilmiyorum canım. Gerçekten çok benziyoruz. Benim eşim de sigara içmiyo hiç içmemiş. Onun bu konuda en büyük hatası çok sıcak suyla duş alması, dünden sonra bıraktı o huyunu da. İnşallah sayılarımız artar da gelir bebişlerimiz canım

Bakalım bize ne diycek doktor, tekrar test isticek mi bilmiyorum canım. Gerçekten çok benziyoruz. Benim eşim de sigara içmiyo hiç içmemiş. Onun bu konuda en büyük hatası çok sıcak suyla duş alması, dünden sonra bıraktı o huyunu da. İnşallah sayılarımız artar da gelir bebişlerimiz canım
Hic icmedik sigara esimle aynen. Alkol koyu aliskanlk zararli beslenme de yok. Spor yapamiyoruz iste hareket az butun gun oturark calisiyoruz isyernde esmde ole. Hee ins etki eder kuzum gelsin bebisler.

Gercekten insanlara korunuyoruz demektende yoruldum agrima gidiyoe artık adet olsam gidicem en azindan klomene baslarim biktim tedavidende bugünün yüzu suyu hurmetine bu ay hamile.kalsak sagli bisekilde :KK43: senin esinde ne sorunu cikti.cnm
Cok haklisin anliyorm canim hepimiz yiprandk o soru bile insanin icini burkuyo icnde yasiyosn. Cnku cevremiz hep kalmis planlaynca. Diziler bile oyle degil mi sak die oluyo cok kolay gibi. Hamilelk ve bebek icerikli bir dizi bile gormek istemiyorm:KK43:

Hic icmedik sigara esimle aynen. Alkol koyu aliskanlk zararli beslenme de yok. Spor yapamiyoruz iste hareket az butun gun oturark calisiyoruz isyernde esmde ole. Hee ins etki eder kuzum gelsin bebisler.
Biz de öyle canım sigara içmiyoruz, kötü alışkanlığımız yok, spora da evlenmeden önce gidiyoduk 1 senedir gitmiyoruz ama her akşam yürüyüşe ya da koşuya çıkıyoruz yaz kış. Eşim de öyle sürekli oturarak masa başında çalışıyo o etkiler mi bilmiyorum ki. Allahım artık bir an önce nasip etsin kuzum

Adetim 1 gun gecti test yaptim tabiki negatif cok sıkıldım artik ya :KK43:
Pes etme sakın evet çok zor insan yıkılıyor 3 yıldır her ay aymış etleri bende yaşıyorum hatta 1 ay da yalancı.pozitf çıkmıştı hiç unutmuyorum belirtilerim benimlenoyun oynuyordu resmen hamileyim dedim ama kan verdiğimde öğün ku yıkilisimi anlatamam canm pes etmedim ama şimdi tedavideyim insallah olur bekletmez benide senide isteyen herkeside

Sagol caninya bu 3.klomen tutmazsa onumüzdeki ay femare yi istiyim
Femara klomenden güçlü bir ilaç çünkü klomen devlet karşılıyor ama femara zor bulunuyor ve devlet karşılamıyor ondan dolayi femara kaliteli yumurta üretiyor bide bende femaradan sonuç alamazsam ki insallah alirim son çare asilama

Günaydin kizlar. Simdi doktordan ciktim.bugun 10. gün 4 yumurta var 11mm 10mm 10mm 10mmyumurta gelismis...pazartesi tekrar cagirdi.gecen ayda 2 taneydi ama 1 tanesi sonradan gelismedi.insallah bu ay 2 tanesi gelisir.

Günaydin kizlar. Simdi doktordan ciktim.bugun 10. gün 4 yumurta var 11mm 10mm 10mm 10mmyumurta gelismis...pazartesi tekrar cagirdi.gecen ayda 2 taneydi ama 1 tanesi sonradan gelismedi.insallah bu ay 2 tanesi gelisir.
Yumurtaların harika canım. Bence şu durumda 2-3 tanesi gelişir rahat gelişir gibi duruyo. Bal tarçın çörek otuna devam :)

Yumurtaların harika canım. Bence şu durumda 2-3 tanesi gelişir rahat gelişir gibi duruyo. Bal tarçın çörek otuna devam :)

Evet canim seninde katkin var.biliyorsun daha onceki 2 kullanimimda 1 tane gelisiyordu.13 gündur falan infolic combide iciyorum incir kürüde yaptim 3gün kadar.regl doneminde 4 gun sogan kurüde yaptim.pazartesiye kadar sadece gunde 4 5 kuru incir ve bal tarcin cörekotu devam edicem insallah olgunlasirlar.

Evet canim seninde katkin var.biliyorsun daha onceki 2 kullanimimda 1 tane gelisiyordu.13 gündur falan infolic combide iciyorum incir kürüde yaptim 3gün kadar.regl doneminde 4 gun sogan kurüde yaptim.pazartesiye kadar sadece gunde 4 5 kuru incir ve bal tarcin cörekotu devam edicem insallah olgunlasirlar.
Yok kuzum benim ne katkım olabilir, bildiklerimi söyledim faydası oluyosa ne güzel. İnşallah bu ay gğzel haberler alırız senden

Yok kuzum benim ne katkım olabilir, bildiklerimi söyledim faydası oluyosa ne güzel. İnşallah bu ay gğzel haberler alırız senden

Insallah hepimizden iyi haberler cikar bu ay...ilk ayda yuzde 10 2.ayda yuzde 20 3 ve 4.ayda yuzde 40 a cikiyormus ihtimal.

Insallah hepimizden iyi haberler cikar bu ay...ilk ayda yuzde 10 2.ayda yuzde 20 3 ve 4.ayda yuzde 40 a cikiyormus ihtimal.
Valla ihtimal oranı çok güzel bence. Yani ilk ay olmasa bile diğer aylarda olma şansının çok yüksek olduğunu biliyosun en azından canım

Kizlar eski gecen ayki degerlerime baktimda.gecen ay 9.günde 11 mm yumurta varmis bu ay 10gunde 11 mm az degilmi.
Bence az değil canım. Çünkü klomen normalden daha hızlı büyütüyo bi günde 2mm ye kadar büyüyo günde. Ama klomen kullanmadığında 1mm ya da en fazla 1.2 mm büyüyo. Tecrübeyle sabit :) hiç merak etme hızlı hızlı büyücekler şimdi

Bence az değil canım. Çünkü klomen normalden daha hızlı büyütüyo bi günde 2mm ye kadar büyüyo günde. Ama klomen kullanmadığında 1mm ya da en fazla 1.2 mm büyüyo. Tecrübeyle sabit :) hiç merak etme hızlı hızlı büyücekler şimdi

Canim birde bana rahim kalinligi 5 dedi o ne oluyor yani onemli birseymi. Azsa falan onun icinde bir seyler takviye ediyim.

Canim birde bana rahim kalinligi 5 dedi o ne oluyor yani onemli birseymi. Azsa falan onun icinde bir seyler takviye ediyim.
Rahim kalınlığı kaç olmalı hiç bilmiyorum canım yanlış bilgi vermek istemem şimdi. Ama az olsaydı söylerdi bence, çünkü kalınlaştırmak için progestan falan başlatıyolar. Bana her muayenede rahim güzel kalınlık iyi takviyeye gerek yok diyo ama kaç olduğunu hiç söylemedi valla

Rahim kalınlığı kaç olmalı hiç bilmiyorum canım yanlış bilgi vermek istemem şimdi. Ama az olsaydı söylerdi bence, çünkü kalınlaştırmak için progestan falan başlatıyolar. Bana her muayenede rahim güzel kalınlık iyi takviyeye gerek yok diyo ama kaç olduğunu hiç söylemedi valla

Simdi aradim 5 degil 6 ymiss normal dedi. Ya benim doktor bir degisik.hicbir sey soylemiyor.şu gun gel diyor okadar.mesela bazi problemleri soylese ona gore davranirim takviye yaparim dimi...

Simdi aradim 5 degil 6 ymiss normal dedi. Ya benim doktor bir degisik.hicbir sey soylemiyor.şu gun gel diyor okadar.mesela bazi problemleri soylese ona gore davranirim takviye yaparim dimi...
İşte vurdumduymaz doktor zor oluyo, hep kendin çabalayarak bi şeyleri öğrenmek zorunda kalıyosun. İmkanın varsa değiştirseydin keşke canım, gerçi şimdi aşılama tedavisindesin artık bırakma

X