Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum vallahi bizim peşimizi aksilikler bırakmıyor bronşit oldu ondn yattı çıktık 2 gün snra kontrole gittik kasık fıtıgı çıktı SAGLI SOLLU sol yumurtasını içine çekmiş acil ameliyata aldılar yeni kendime gelmeye calısıyorum TIR çarmış gibiyim kuzum Allah kmsenin evladıyla sınamasın
Ayyy inanmiyorumm canim çok uzuldumm kiyamam hicc yaa off simdi nasilsiniz peki Allahim sen koru yavrularimizi :KK43:

Eklentiler

• AC778CFF-7D6B-4519-979F-2BE65F378304.jpeg
    AC778CFF-7D6B-4519-979F-2BE65F378304.jpeg
    203,6 KB · Görüntüleme: 45
Kız seço güldürdün beni sabah sabah 😁 denemen hayırlı olsun canım inşallah başka şeye gerek kalmadan bu denemenle bebişin gelir. Ben klomen kullandım daha önce femera hiç denemedim. 3 klomen tedavimde de çatlatma iğnesi kullandım ve takip ile oldu çünkü yumurtan kiste dönüşürse bu daha sıkıntılı bir durum oluşturur
Evet ben klomen kullandığımda da bi ay kist oldu ama galiba femara kist yapmıyor diye takipsiz veriyorlar

LaRisaCca LaRisaCca canım hayırlı olsun doğum yapmışsın ben önceden paylaşım yapıyordum bu grupta sonra silmiştim hesabımı yeni açtım baktım doğum yapmışsın Allah analı babalı büyütsün rızıkları bol olsun inşallah. Bende bu aycok şükür gebe kaldım tedavisiz kendiliğinden oldu çok şükür Rabbim tüm isteyenlere layıkıyla annelik yapacak olanlara nasip etsin 😍

LaRisaCca LaRisaCca canım hayırlı olsun doğum yapmışsın ben önceden paylaşım yapıyordum bu grupta sonra silmiştim hesabımı yeni açtım baktım doğum yapmışsın Allah analı babalı büyütsün rızıkları bol olsun inşallah. Bende bu aycok şükür gebe kaldım tedavisiz kendiliğinden oldu çok şükür Rabbim tüm isteyenlere layıkıyla annelik yapacak olanlara nasip etsin 😍
Canım benim çok teşekkür ederim sana da hayırlı olsun rabbim sağlıklı bir gebelik ve evlat nasip etsin sağlıkla doğur kucağına al evine git inşallah 🤗
Merhaba hanımlar benım donemımde olup burda olan var mı ikizlerden fırsat bulup bir bakayım dedım herkese merhabalar
Dilekcim 😘

Kızlar ben bu ay sadece femara kullandım çatlama iğnesi olamadan bugün 2 de catlama akıntısı ile çatlama oldu dün akşam değerlendirme olmuştu bu akşam olamicak yarın akşam değerlendirme yapsak çok geç olur mu acaba 🤔🤔🤔

Kızlar ben bu ay sadece femara kullandım çatlama iğnesi olamadan bugün 2 de catlama akıntısı ile çatlama oldu dün akşam değerlendirme olmuştu bu akşam olamicak yarın akşam değerlendirme yapsak çok geç olur mu acaba 🤔🤔🤔
Çatlatma iğnesi sonrasi 12-36 saat önemli. Yumurtaliklar bu saat aralığında çatlıyor.Bugun olmazsa yarini degerlendirirsiniz bir şey olmaz

Çatlatma iğnesi sonrasi 12-36 saat önemli. Yumurtaliklar bu saat aralığında çatlıyor.Bugun olmazsa yarini degerlendirirsiniz bir şey olmaz
Yumurtalar iğneyi yapamadan kendiliğinden çatladı canım bekleyemediler iğneyi inşallah yarın akşamı da değerlendirirsem ondan sonra ya nasip

Yumurtalar iğneyi yapamadan kendiliğinden çatladı canım bekleyemediler iğneyi inşallah yarın akşamı da değerlendirirsem ondan sonra ya nasip
Aaa ne güzel 🙈 ben de iğne olduğumdan fazla arastirdim artık gün geçmiyor o yüzden bildiğimi aktarmak istedim🥰 inşallah güzel sonuçlanır

Aaa ne güzel 🙈 ben de iğne olduğumdan fazla arastirdim artık gün geçmiyor o yüzden bildiğimi aktarmak istedim🥰 inşallah güzel sonuçlanır
Valla bende ağrıyla beraber akıntıyı görünce şok oldum inşallah hepimiz için hayırlısı olur en azından bu ay iğne etkisi mi oy mu muy mu stresini yasamicam

Valla bende ağrıyla beraber akıntıyı görünce şok oldum inşallah hepimiz için hayırlısı olur en azından bu ay iğne etkisi mi oy mu muy mu stresini yasamicam
Ben dayanamadim 10.gunum kan verdim hemşire de dedi 14.gun kesin sonuç olur şuan negatif cikabilir dedi.Sonuc 3.4 çıktı 😔 iğne etkisi geçmiş mi yükselir mi sizce 😔

X