Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Üzüldüm valla napayım elimde değilki, ama çok da ümitli başlamamıştım ztn aşılamaya, içimden içimden hissediyodum, inşallah kendiliğinden olur ne diyim yoruldm gerçekten, napıcağımı hiç bilmiyorum
[/QUOTE]
Canım üzüldüm ama yazamadım. Kusura bakma yazıp yazıp sildim aslında . Aşırı üzgünüm hepimiz için. Ne denir ki benimde yüksek ihtimal negatif zaten bu ara haber bekleyen bı kaç kişiydik sanırım hepimizin durum aynı. Toparlamaya yolumuza bakmaya çalışacağız artık. Umarım kolay toparlariz

insan ister istemez üzülüyor da toparlanmak zorundayız tabiki, bnm regl geldi bile bugün, senin kaçıncı günündü negatifi alınca hiç takip edemedim bn, inşallah sen pozitif alırsın da bari hepimiz seviniriz ne zaman test yapıcaksın

İnşallah dicem diyemiyorum 9. Gündeyim kuzum elimde test vardı yaptım negatif ti erken gebelik testi değildi ama üç gün var daha test yapmama ama muhtemelen negatif çatlatma iğnesi iki tane oldum ona rağmen silik çizgi bile yoktu erken gebelik testi aldım yarın sabah yapicam ve yinede kan testini yaptiricam artık günü gelince ama umudum yok

Niye diyemiyosun diceksin tabiki arkadaşım inşallah pozitiftir, inşallah çok güzel sonuçlar alırsın burda hep beraber seviniriz

Çok zor atlattım iğnelere rağmen direndi değer düşmedi kaç iğne vurulmuştu hatırlamıyorum kürtajla alınsa daha rahat olurdu ama tüpe zarar vermmk için iğne ilk tercih . sonra 6 ay korunduk
Değerin kaçtı kuzum, çok yüksek miydi? Cok illet birseymis gercekten. Rabbimin bir bildiği vardır verdi başımıza ne diyelim

LaRisaCca lariş nasılsın canım ? Bebişlerin hareketlerini hissediyor musun ? Ben hiç bir şey hissetmiyorum canım karnım büyüdü kilo aldım ama henüz hareket sana da sormak istedim ?
Yeşilcim iyiyim sen nasılsın? Evet kuzucum arada bir değdiklerini çok net değil bağırsak hareketi gibi hissediyorum. Benim de karnım epey büyüdü 19 haftada 5 kilo aldım. Fakat hala hissettiğim şeyler net hareketler değil bunun için yeterince büyümemişler

Çok şükür iyiyim canım ..aynen 4 kilo aldım ben de ..Banu çiftçi sayfasında 20.haftada hareketleri hissederseniz diye okuyunca tedirgin oldum biraz randevumda 17 Haziran’da ..ikiz olunca daha küçük oldukları için mi hissetmiyoruz o zaman

Bence minnoş değiller canım. Tek gebelik yaşayanların ve bizimle aynı dönemde olanların bebişlerinin gramına bakarsak aynı ilerliyorlar şuan. Sen hiç mi hissetmiyorsun? Sıfır mı?

İlk gebelikte daha geç haftalarda hissediliyor diye biliyorum

Konuştuk, yarin kurtaj olacağım sonuca gore deger düşmez ise igneye başlayacağız dış gebelik ise
Bu değerlerle kese bile yoktur neden kürtaj oluyorsun ki? Önce iğne sonra kürtaj olsa yine anlarım. Bence birkaç gün daha bekle.. benim bebeklerimin kalbi 6+4 te durdu birinin durduğundan emin olmadığı için 9. Haftaya kadar bekletti.
Bacağa vuran ağrın var mı? Tipik dış gebelik belirtisidir.. iç kanama şiddetli ağrı yoksa dış gebeliğe hemen müdahale edilmez diye biliyorum

hamd olsun canım. Adet oldu olacağım. Rndevu almayı bekliyorum tedaviye gitmek için . Sen nasılsın
Tesekkur ederim bende iyiyim büyüyoruz iste ağrılarim var kasıklarimda iyice karnim büyüdü ağırlastim. İnsallah tedavine gidebilirsin en yakin zamanda canim su randevu isleri cok zor bende doktoruma gidemiyorum randevular hep dolu

devam eden hasta olduğum için randevu verilecekmiş her hâlükârda yoksa iyice stres olurdum canım. shlls ve archi doğum yaptılar şükür. Rabbim kolaylık versin sana da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…