Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
pazar mı test günü, çok olumlu hissediyorum canım senin .için :KK200:
Canım ben yarın erken gebelik testi yapıcam, tüpte 8. gün öğrenen de varmış ama ben transfer sonrası az HCG içeren iğne aldım, etkisi kalır mı diye endişeliyim.. Yarın 11. günüm.
Ah canım benim, kalbi güzel arkadaşım :KK200::KK200::KK200::KK200:

Canım ben yarın erken gebelik testi yapıcam, tüpte 8. gün öğrenen de varmış ama ben transfer sonrası az HCG içeren iğne aldım, etkisi kalır mı diye endişeliyim.. Yarın 11. günüm.
Ah canım benim, kalbi güzel arkadaşım :KK200::KK200::KK200::KK200:
zaten iğne etkisinden dolayı test yap demedim.Yoksa çoktannn darlamıştım seni :KK70:

Eşim bugün resmi tatilde olunca cuma randevusunu bugüne aldım kızlar.
Bebişlerimi gördüm, biri kız biri erkekmiş 😂
Klitoral çıkıntıymış pipi sandığımız 😁
Çarpıntım normalmiş gayet sağlıklıyız 😁
Yaaaa yerim ikisini de :21::21:ikisi bir kerede çok sevindim kuzum herşeyin çok güzel ilerlemesine, Allah devamını getirsin inşallah sağlıcakla🤗

Ağrım sızım yok ama anesteziyi atamadım. sabah erken saatlerde biraz kötü oldum sonra uyumuşum iyiyim şimdilik canım bende. Kız tüpe gerek yok doğal hamile kalırsın diyip kestirip attı bizim Bay X ya kafada çok güzel olunca cevap veremedim :KK70::KK70:

Yaaaa yerim ikisini de :21::21:ikisi bir kerede çok sevindim kuzum herşeyin çok güzel ilerlemesine, Allah devamını getirsin inşallah sağlıcakla🤗

Ağrım sızım yok ama anesteziyi atamadım. sabah erken saatlerde biraz kötü oldum sonra uyumuşum iyiyim şimdilik canım bende. Kız tüpe gerek yok doğal hamile kalırsın diyip kestirip attı bizim Bay X ya kafada çok güzel olunca cevap veremedim :KK70::KK70:
simgoşa da tüp yapmıyordu. Zorla yaptı. Desene sana da öyle olacak canım.

Ohh Ohhh çok sevndmmm herşeyin yolunda olmasına çok şükür bir adım daha yaklaştın Allahım diğer güzl haberlerini vermeyi de nasip etsn cnm bnm 💋💋❣️ anestezi yorar aptl gibi olursun sürekli uyumak istersin çok normal 🙈😂
Sağol kuzum Allah razı olsun hala bir tuhafım ya 🤣 sen bebiş iyi misiniz kuzum? öğrendin mi cinsiyet :21:

simgoşa da tüp yapmıyordu. Zorla yaptı. Desene sana da öyle olacak canım.
Valla kuzum aynen ya moralim bozuldu bir yandan. İyi mi kötü mü bilemedim.

Eş kişisine de gün doğdu zaten tüp istemiyordu doğal oluyorsa ne gerek var o kadar hormon almana diye ikisiyle nasıl baş ederim bilemedim 🥴

hep soruyorum ama aklımda tutamıyorum canım. yaşın kaçtı
32 olcam kuzum ya. Hem yaş hemde bizim iş durumundan ötürü bekleyesim yok aslında bir ay ovulasyon denk geliyorsa iki ay denk gelmiyor. Haliyle süreç uzuyor 6 ay bekle dese benim 1 sene beklemem lazım en kötü

32 olcam kuzum ya. Hem yaş hemde bizim iş durumundan ötürü bekleyesim yok aslında bir ay ovulasyon denk geliyorsa iki ay denk gelmiyor. Haliyle süreç uzuyor 6 ay bekle dese benim 1 sene beklemem lazım en kötü
bence bekleme canım eşe 2 trip yeter :KK70: doktoru da zorla ikna edersin. Böyle beklemek daha çokyıpratır seni. Bak ben 36 yaşındayım. Olmazsa tekrar deneme için bile zaman aleyhime işliyor. Ayrıca tekrar bebiş düşünme lüksüm bile olmayacak. el birliğiyle darların X'i:KK70:

bence bekleme canım eşe 2 trip yeter :KK70: doktoru da zorla ikna edersin. Böyle beklemek daha çokyıpratır seni. Bak ben 36 yaşındayım. Olmazsa tekrar deneme için bile zaman aleyhime işliyor. Ayrıca tekrar bebiş düşünme lüksüm bile olmayacak. el birliğiyle darların X'i:KK70:
Senin bu ay regl in denk geliyor mu canım plan yaptınız mı?

Kötü şeyleri düşünmeyeceğiz olacak Allahın izniyle sen yeterki bir başla 2 ayda bebişin karnında olacak canım🤲 benimkinin 2 ay dinlenme sürecine kadar vakti var sonra tribin alasını yer :KK70: :KK70:

Evet ya o bizi darlıyor böyle gerek yok falan filan diye bizde onu darlayalım, hakediyor 🤣

Senin bu ay regl in denk geliyor mu canım plan yaptınız mı?

Kötü şeyleri düşünmeyeceğiz olacak Allahın izniyle sen yeterki bir başla 2 ayda bebişin karnında olacak canım🤲 benimkinin 2 ay dinlenme sürecine kadar vakti var sonra tribin alasını yer :KK70: :KK70:

Evet ya o bizi darlıyor böyle gerek yok falan filan diye bizde onu darlayalım, hakediyor 🤣
klinikle konuştum canım. ilk adette gidiyorum Allah'ın izniyle. Haziranın 5ile 10u arasında

X