Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba arkadaşlar hayırlı bayramlar kontrolden geliyorum ultrasonda 4 yumurtam görünüyordu iğnelerle 1 2 tane daha oluşmuş doktor sayının az olduğunu söylüyor ve genelde umutsuz konuşuyor çok üzülüyorum 😏
Canım üzülme, benim 2 yumurtam toplandı, 1 tane transfer edildi... 1 tane bile yeterli..

Merhaba kızlar, bayram boyu moralim pek iyi değildi gelemedim buralara, son bilgileri paylaşayım, dün regl oldum, pazartesi aşılamaya başlamak için doktora gidicem, sizde durumlar nedir

Snn son durum nedir ne yaptn??

merhaba, hayırlı bayramlar size de, tüp bebek tedavisindemisiniz?
Canım, aşılama inşallah sana uğurlu gelir. :)) Benim transferin 6. günü, test günümü bekliyorum .

Evet canım ikili yapıldı acaba bu sinirlerine bakacağını söylediği 3 lü mü. Bir araştırayım bakalım 3 lüde ne yapıyorlarmış acaba daha oralara hiç gelmedik 😁 detaylıya daha çok varmış desene
Ben ikiliyi yaptiramamistim korona olmustuk o donem. Onun icin 3lu 4lu yaptirmistik laricim. Ikilideki gibi bi kac olcum yapmisti doktor. Birde kan testi yapilmisti. Zaten senin doktorun perintologdu dimi. Detayli gibi inceliyodur muhtemelen.

Sen bize belirtilerini bı yazsana canım. İgnein 10. Günü deyim mesela ben. 3 gün önce neler olmuştu sende 😅😅😅🙏🙏💕
10. Gunde bisey yoktu 11. Gunde kasik agrisi basladi adet sancisi gibi hala agriyor birde goguslerimde hassasiyet vardi
Sence varmidir ya iki testte yanilmaz demi

X