Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Valla ağrıları da anlamıyorum değişiyor işte adet Belirtiside var Bi değişik yani 😂ikimizde negatif miyiz uleyyynn 💚💚🤩🤩🤩
Hayir lutfen 😂lutfen pozitif olalim 🥶iki gundur evrene pozitif konuscam diye anam agladi lutfen 🙈yeminle adet belirtisi mi diye arastirmaktan da yoruldum keske sabah yapsaydim testi 🤯

Bu hfta canım ama randevu almadım henüz hemen almayı düşünmüyorum bayram sonrası kalabalık olur ya cuma gününe alırım ya pazartesiye.. ikili taramayı hangi haftalarda yapıyorlardı

Amann ikili demişim detaylı yı
18 ila 24. Haftalar arasi yaptiran doktorlar var laricim. Ama 16 ila 18 arasi 3lu 4lu taramayi yaptiriyorlar. Ikiliyi yaptirdiysan 3lu 4luye pek gerek gormuyorlar. Ortalama 22. Haftada da detayliyi yaptiriyorlar.

Hayir lutfen 😂lutfen pozitif olalim 🥶iki gundur evrene pozitif konuscam diye anam agladi lutfen 🙈yeminle adet belirtisi mi diye arastirmaktan da yoruldum keske sabah yapsaydim testi 🤯
Offf bende deli oldum deliiiii 🥴🥴🙄🙄yapsana be canım diye stres yapıp duruyorsun yap bitsin bir an önce test varsa çok. Hemen yap

18 ila 24. Haftalar arasi yaptiran doktorlar var laricim. Ama 16 ila 18 arasi 3lu 4lu taramayi yaptiriyorlar. Ikiliyi yaptirdiysan 3lu 4luye pek gerek gormuyorlar. Ortalama 22. Haftada da detayliyi yaptiriyorlar.
Evet canım ikili yapıldı acaba bu sinirlerine bakacağını söylediği 3 lü mü. Bir araştırayım bakalım 3 lüde ne yapıyorlarmış acaba daha oralara hiç gelmedik 😁 detaylıya daha çok varmış desene

Son düzenleme:
Kızlar herkese günaydın ☀️☀️☀️mutlu günlerimiz olsun.. Bugün çatlatma. İğnesinin 12. Günü 8.günden beridir meraktan test yapıyorum 10.gün dahil hep hayalet çizgi çıktı iğne etkisi muhtemelen..11.gün negatifti.. Ama bu sabah yaptım silik çizgi var adet Belirtisi de var biraz da. Göğüslerimde hassasiyet var.. 12.gün ama test markası farklı siz. Ne dersiniz farklı açılardan foto. Çektim
Canim var gibi gorunuyor🥰

Canim var gibi gorunuyor🥰
Bugünde yaptım canım yine silik 13. Gün. Bugün ama Test bebe Time. Markan. Pek güvenmiyorum bu teste yalancı Silik çizgi çıkıyormuş Bi. Bilgin var mı. Bugünkü testi de atıyorum sana

Eklentiler

• IMG_20210516_063137.jpg
    IMG_20210516_063137.jpg
    79,7 KB · Görüntüleme: 59
Elinde test varsa yapsana cnm test naislsa öğrenicen

X