Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım bülent hocanın anlaşması var 2 kişi 200 ya da 250₺ ydi acıbademde. Ama bizden önce tedavi olnların pcr testi tedaviye dahildi para ödemiyorlardı
Evet canım hatırlıyorum benim önceki tedavimde Ocak ayıydı sanırım PCR ücretsizdi ..sonraki Şubat ayında tedavide istediler

O zaman bütün gün burda kalmak gerekir 😁 yavrucum öyle bir yoğun ki bugün. Beni içeri minik bir odaya kapattılar. Burda işlemlerimi yapıyorlar kimseyle temas etmemem için
Ayy şu an hayır diyemem neyse ki şu 3 günü hayal edip kendime geliyorum😁 kızz aman iyi yapmışlar sakın ha dikkat et maskeni falan indirme temas etme aynen öyle yoksa döt kesilir birileri tarfından😁😁

Ederler ben de Acıbadem de yaptırdım dışardan getirdiğin 48 saatlik testi kabul ediyor ama fiyatlar 500 falan değildi biz de eşimle orada yaptırmıştık ücretsiz yaptırabiliyorsanız yaptırın yoksa diğer özellerle aynı fiyatı veriyor Acıbadem 😉
ben il dışından geldiğim için konaklama vs ücreti de olacak canım. 500 olmasa da çok az da değildi sanki.

Evet canım hatırlıyorum benim önceki tedavimde Ocak ayıydı sanırım PCR ücretsizdi ..sonraki Şubat ayında tedavide istediler
Evet kuzu , ben söyledim. Benden öncekilerden ücret almadınız dedim. Hastane alıyor filan birşeyler söylediler uzatmadım öyle olunca
Ayy şu an hayır diyemem neyse ki şu 3 günü hayal edip kendime geliyorum😁 kızz aman iyi yapmışlar sakın ha dikkat et maskeni falan indirme temas etme aynen öyle yoksa döt kesilir birileri tarfından😁😁
😁 Yok canım ayrı odadayım izoleyim sağolsunlar beni düşünürler hep özenli ve titiz biryer burası
Olur mu Bildirim gelmeyince geri kaliyorum ortmenim:))😄
😁 Başka yerden bildirim mi geliyor kız 😁

Evet kuzu , ben söyledim. Benden öncekilerden ücret almadınız dedim. Hastane alıyor filan birşeyler söylediler uzatmadım öyle olunca

😁 Yok canım ayrı odadayım izoleyim sağolsunlar beni düşünürler hep özenli ve titiz biryer burası

😁 Başka yerden bildirim mi geliyor kız 😁
Geliyor 😂

Yarin saglik ocagina gtcm kan vermeye yasagi delip😄10 mayista da nasipse dr randevum var bu sayede disari cikmis olurum. En uzak marketlere alisveris yapmayi da deneyeblrz😂

Kizlar napcaz 20 gun evde havalar da guzel olcak sanrm balkona mi cikariz?
Ben aktiviteler ayarladım canım onlarla uğraşacağız. Balkon duvarını dönüştürüyorduk onu bitireceğiz, takı tasarımı yapıyordum yıllar önce çokça malzemem var, yaza uygun rengarenk takılar yapacam kendime. Yarıda kalan örgüm var onu tamamlarım. Öyle işte .

Yarin saglik ocagina gtcm kan vermeye yasagi delip😄10 mayista da nasipse dr randevum var bu sayede disari cikmis olurum. En uzak marketlere alisveris yapmayi da deneyeblrz😂
Ya benim kargom var teslimat noktasından teslim alacağım diye siparişi oluşturdum ama ben de markete diye çıkıp gidip alırım artık napayım 😂

Ben aktiviteler ayarladım canım onlarla uğraşacağız. Balkon duvarını dönüştürüyorduk onu bitireceğiz, takı tasarımı yapıyordum yıllar önce çokça malzemem var, yaza uygun rengarenk takılar yapacam kendime. Yarıda kalan örgüm var onu tamamlarım. Öyle işte .
Ay cok guzel planlar yapmissin cnm boze de resim paylas merak ederiz😍

X