Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Folik asit bebeleri 😂😂😂 bugün eltim aradı sevdiğim olan ama 😂😂 gelinleri hamile imiş regl tarihi benden 4 gün sonra bir daha olmamış daha doktora dahi gitmemiş yeni kan testi yaptırmış folik asit dahi almamış doktordan randevu almış 2 hafta sonraya yani bebek resmen 8.haftasında Olcak bnde dedim ne kdr rahat biz geberiyoruz doktora gitmeye folik asit bari alsın içsin dedm 🤦‍♀️
Valla oylelerinkinede bi 💩 olmaz .gunu gununede tutar sati mati ultrason u😁😁😁

Bak ben gene saldım bu ay hiç uğraşamıcam😂
Boswer yaaaa, enn guzeli.kendileri gelip karnimiza konsunlar biz burdayiz desinler. 😁 biliyosun o ay hiiiccc ovulasyon, pik , gebelik test ugrasmamistim, banane. 🤭🤭🤭🤭insaallah buay da seninki anlar , Annem artik pas wermeyecek gideyim kuş gibi yuwama konayim der💕🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲gebelik testi de yapma 😉

Ya ben hep çikofte yemek istiyorumo_Oacaba o komageneler cok sagliksiz bisiler mi etli olursa asla yiyemem zaten 🤢
Hamur yoğurma makinen var mı? Onda etsiz çiğ köfte yapanlar var. Bi de o ses orada var mı? Fabrikasyon üretiliyor sahibini tanıyorum ama satan kişiye bağlı ne kadar taze falan..

Y yesilcayyy haber gelmiyor senden lekelenmeler bitmistir insallah
Günaydınlar herkese 🙋‍♀️ Maalesef bitmedi canım hala devam ediyor sürekli evdeyim çok az hareket ediyorum yine de geliyor ..Ebru hoca normal dedi ama yine de takılıyorum gördükçe ..25 inde randevum var tekrar soracağım ne zamana kadar sürer diye ..😌 senin nasıl gidiyor bir sorum yok inşallah

Hamur yoğurma makinen var mı? Onda etsiz çiğ köfte yapanlar var. Bi de o ses orada var mı? Fabrikasyon üretiliyor sahibini tanıyorum ama satan kişiye bağlı ne kadar taze falan..
Evet var makinem olmazsa bir de oyle deneyim bak iyi fikir verdin eger o tadi bulursam bir daha satin almam. Ne sesi var mi🤔

Günaydınlar herkese 🙋‍♀️ Maalesef bitmedi canım hala devam ediyor sürekli evdeyim çok az hareket ediyorum yine de geliyor ..Ebru hoca normal dedi ama yine de takılıyorum gördükçe ..25 inde randevum var tekrar soracağım ne zamana kadar sürer diye ..😌 senin nasıl gidiyor bir sorum yok inşallah
Gunaydin yesilcim minik minik ise normaldir. Yerlesmeden oluyordur muhtemelen. Bir de bizim bu ikiz gebeliklerde zaten hep bu tip riskler var. Benim de suan hersey yolunda gibi. Bakalim.. heyecanla bekliyorum kontrol tarihlerimi 😍 ultrason hep cok heyecanli gelmistir bana. Bulantin var mi

Gunaydin yesilcim minik minik ise normaldir. Yerlesmeden oluyordur muhtemelen. Bir de bizim bu ikiz gebeliklerde zaten hep bu tip riskler var. Benim de suan hersey yolunda gibi. Bakalim.. heyecanla bekliyorum kontrol tarihlerimi 😍 ultrason hep cok heyecanli gelmistir bana. Bulantin var mi
Bulantım bu hafta birkaç kez oldu..mide yanmasıyla beraber değişik bir his .. şimdi hala yataktayım çubuk kraker ve sarı leblebi attım ağzıma biraz rahatlayıp sonra kahvaltı yapacağım

Bulantım bu hafta birkaç kez oldu..mide yanmasıyla beraber değişik bir his .. şimdi hala yataktayım çubuk kraker ve sarı leblebi attım ağzıma biraz rahatlayıp sonra kahvaltı yapacağım
Afiyet olsun canim 💛 insallah bu surecler de gececek daha rahat edecegiz

X