Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Iyiyim canim benim. Sen nasilsin? Yok bu grup ayni. Eskiden topic ismi eylul ayi ovitrelle vurulanlardi simdi genelleme isim yaptim eski mesajlarin duruyor sayfanin baslarinda 💛🤗
Idare ediyorum iste canim. Senin adina cok seviniyorum masallah ikizlerine :) ara sira okuyorum bu grupta yazilanlari dua ediyorum masallah diyorum hep, nazar deymesin :)

Iyiyim canim benim. Sen nasilsin? Yok bu grup ayni. Eskiden topic ismi eylul ayi ovitrelle vurulanlardi simdi genelleme isim yaptim eski mesajlarin duruyor sayfanin baslarinda 💛🤗
Sen davet ettigin icin iki grubada giriyordum :) artik buraya girerim tekrar bir deneme yapacak olursam

Kızzz sen benden betersin yani 😂😂 bnde aldım başıma gidiyordum derken bugün kendime dur dedm yoksa bnde kendimi aşıcam gerek yok şimdiden sende dengeli beslen bbgm 💋💋
Sen bugun mu dedin kendine dur diye? Ben hergun soyluyom.😁😁😁😁😁sadece hamilelik olsaydi daha 3kg ile ihtiyac olmazdida biseye.7_8 de ilaclardan olunca .😬 ama haklisin, kontrollu olmak lazim artik. Birde , sigarasizliga atistirarak dayanmaya ugrastimya bugune kadar da oda cok zarar verdi bana

Kuzum ben zaten 10aydir menopur gonalf ovitrelle derken 7-8 kilo almistim.normalde hamile kaldiktan 2ayda 3 kg aldim .magazalar coookkk uzun zamandir kapaliydiya , yeni yeni aciliyolar , ellerindeki urunleri yuzde 70 -80 indirimle satiyolar. Yararlanmak istedim. Nasipse giyerim.
Ahh aldirir tabi aldirmaz mi 😁 gule gule kullan yeni cicilerini tatli annis guzelce giymek nasip olsun 🤗
Yok onu demek istemedim canim basa eski bi grup vqrdi anneyimbenanne nickli kisi acmisti 2018 yilindaydi galiba

Idare ediyorum iste canim. Senin adina cok seviniyorum masallah ikizlerine :) ara sira okuyorum bu grupta yazilanlari dua ediyorum masallah diyorum hep, nazar deymesin :)

Sen davet ettigin icin iki grubada giriyordum :) artik buraya girerim tekrar bir deneme yapacak olursam
Canim o grubu hic hatirlamiyorum desem inanir misin 🤭 dualarin icin sonsuz tesekkur ederim 💛 Rabbim en kisa zamanda senin de gebelik mujdeni almamizi nasip etsin. Muhakkak bekliyorum seni de ✨ haber ver durumunu 😘
Günaydın ☀️
Kızlar reglim 2 gün gecikti ama ben test yapmaya korktuğum için yapamıyorum. Bi yandan ya bişey varsa diyorum öğreneyim ona göre hareket edeyim, biyandan da negatif görmeye korkuyorum 😐
Gunaydin tatlim nasilsin? Tabiki hemen test yap ki sende bebis varsa da yoksa da ona gore rotani belirle. Korkma negatif gormeye. Bu ay olmasa da o bebis elbet buraya gelecek oyle ya da boyle ❤️
kizlar gunaydin, asilamanin 10.gunu test yaptim silik 2.cizgi cikti, 11.gunde de test yaptim biraz daha koyulasmis gibiydi. Sizce hamilelik olabilir mi yoksa boyle ilk basta artis olup dusme ihtimali de var mi🙄
Selam canim 10. Gunden sonra koyulasma olmaz siliklesirdi igne etkisi olsa hamilesin insallah testlerini at bi bakalim 😍

Gercekten mi😍 testlerim de bunlar, ustteki dun, alttaki bugunun testi

Eklentiler

• 3DEB7FF3-C125-49AD-AB9A-63526AABE298.jpeg
    3DEB7FF3-C125-49AD-AB9A-63526AABE298.jpeg
    57,2 KB · Görüntüleme: 50
Oh icim rahatladi tesekkur ederim😍 boyle koyulastiysa siliklesmeye baslamaz degil mi tekrar, cok korkuyorum😢
Hayir tatlim betahcg cok guzel artiyor ki koyulasiyor Allah in izniyle saglikli gebelik. Pazartesi gider kan verirsin 2 gun sonra tekrar verirsin duzenli artisi gormek icin ama dr a git. Sonra da dr sana tarih verir kese ve kalp atisi icin 🤗💛

Çok şükür iyiyim canım adetini bekliyorum işte Adetliyken gideceğim doktora bakalım hayırla sonuçlandırsın rabbim.
Adet olmama gibi ihtimal yok mu gunleri degerlendirmedin mi? Biliyorum bi operasyon oldu adet olunca tekrar olacak ama iste insan bir umut belkide olur diye bekliyor

Adet olmama gibi ihtimal yok mu gunleri degerlendirmedin mi? Biliyorum bi operasyon oldu adet olunca tekrar olacak ama iste insan bir umut belkide olur diye bekliyor
Hep varda işte o umut ama göğüslerim ağrımaya bacağım ağrımaya başladı olurum büyük ihtimal. Keşke Gebe olarak gitsem doktora hocam gebeyim desem 😕

Hep varda işte o umut ama göğüslerim ağrımaya bacağım ağrımaya başladı olurum büyük ihtimal. Keşke Gebe olarak gitsem doktora hocam gebeyim desem 😕
Keske canim. Ama iltihap da cok birikmisti ya belki o engel olmus olabilir bu ay olmasa bile insallah operasyondan sonra hemen gebe kalacaksin 🤗 hem antibiyotik de verecektir dr un sana iyi gelecek insallah

Keske canim. Ama iltihap da cok birikmisti ya belki o engel olmus olabilir bu ay olmasa bile insallah operasyondan sonra hemen gebe kalacaksin 🤗 hem antibiyotik de verecektir dr un sana iyi gelecek insallah
Insallah ya zaten doktor dedi spermler rahme ulaşmadan bu enfeksiyon öldürüyor dedi. Şimdi kullanıyorum antibiyotik eğer enfeksiyon bitmişse yapacak operasyonu eğer varsa diğer aya atacak. Kaç gündür rüyamda bebeklerle uğraşıyorum bakalım hayırlısı olsun bu ay olmazsa inşallah diğer ay olur allahın izniyle tüm isteyenlere nasip etsin Rabbim

X