Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım lekelenme devam ediyor mu naptın
Canım şu anda hiç yok siliyorum peçeteye kontrol ediyorum yok doktorumu aradım lekeyi görünce endişe etme coraspin kullanıyorsun sıkıntı olmaz dedi pazar günü test günüm bakalım Allahım inşallah bu ay olur 🤲🏻🌸

Tüp değil pıhtılaşma hafif düzeyde var çok ciddi olmasa da tedavi başladık geçen hafta,2 kaybım var kafadan riskli başlıyorum zaten..Doktoruma sordum bekleyebiliriz iki hafta dedi.İnşallah bu sefer sağlıklıdır 🤲
Umarım gerek kalmaz iğneye falan.. benim de geçen yıl ikizlerimin kalbi durdu. 5 heterozigot 3 homozigot pıhtılaşma genim var ama dr önemli değil diyor 🤦‍♀️

Kızlaaar 🥰 bikaç gündür giremedim fena sayfa birikmiş atlaya atlaya baktım LaRisaCca LaRisaCca minnoşlarının fotosu şimdiden çok tatlı ❤️ edaecoo edaecoo sen minnoşunu görmeye gittin mii
Nureella Nureella tedavin hayırlı olsun şimdiden canım
Bende inofoliğe devam ediyorum 1 küsür yıldır ilk kez dr a gitmeden bu ay dinlenme evresindeyim. Gelecek adette tüp bebek serüvenine bende katılcam 💓

Oo hemen haftasonu açılışı yapmış 🤣
😁 Dur güldürme beni duurrr
Kızlaaar 🥰 bikaç gündür giremedim fena sayfa birikmiş atlaya atlaya baktım LaRisaCca LaRisaCca minnoşlarının fotosu şimdiden çok tatlı ❤️ edaecoo edaecoo sen minnoşunu görmeye gittin mii
Bende inofoliğe devam ediyorum 1 küsür yıldır ilk kez dr a gitmeden bu ay dinlenme evresindeyim. Gelecek adette tüp bebek serüvenine bende katılcam 💓
Canikom hosgeldin 💛
Cok tesekkur ederim darisi Sana olsun insallah ✨

Her şey aşırı kokuyor :kusmuk:
Asko teyzemin bı kızı vardı az daha kocasını bosayacakti hamileliğinde çok sogmustu adamdan kokuyosun vsvs diye ama eniştemde bakımlı temiz yasikli biridir 😁😁😁 bı kaç ayı geçtikten sonra araları iyi olmuştu

Kuzu ben yarın görcm kısmetse 😍 heycanlıym uyumuşum bildigin şimdi uyandm geri uyucam ama 😍 sen nasılsın bbgm
edaecoo edaecoo 🥰🥰
Yarin bebis gorme gunumu
evet kuzum inşallah yarın inşallah herşey yolundadır 🧐🧐

Asko teyzemin bı kızı vardı az daha kocasını bosayacakti hamileliğinde çok sogmustu adamdan kokuyosun vsvs diye ama eniştemde bakımlı temiz yasikli biridir 😁😁😁 bı kaç ayı geçtikten sonra araları iyi olmuştu
Tamam iste o benim 🤢
Oyy kusma mi basladi☹️
Kusmuyorum da kokular cok agir geliyor 🤮
Oyy başlıyomusun yoksa kuzu 🙈🙈 bnada. bugn dezenfektan kokusu çok agır geldi ama smdlk daha rahatsız deglm bseydn
Koku meselesi tiksinc bir hal aldi esim bile kokuyo sanki adamcagiz gitti dus aldi dislerini fircaladi bu defa da ne bicim kokuyo dus jeli diye soylenmeye basladim 🤢

Kuzular bi duanızı alırım yatarken benide unutmayın yarın inşallah hayırlı haberlerle dönerim umarm herşey yolundadır ben kaçıyorum hpnizi öptm 😘
Hayırlı haberlerle gel insallah kuzum benim🙏 rabbim gonlune gore versin inşallah 🥰😘

Kuzular bi duanızı alırım yatarken benide unutmayın yarın inşallah hayırlı haberlerle dönerim umarm herşey yolundadır ben kaçıyorum hpnizi öptm 😘
Canim benim Allah yolunuzu acik etsin kalbinizi feraha cikarsin guzelce mutluca gidin gelin. Bebisinizi gorun dunyanin ennn mutlu cifti olun 💛

Canım şu anda hiç yok siliyorum peçeteye kontrol ediyorum yok doktorumu aradım lekeyi görünce endişe etme coraspin kullanıyorsun sıkıntı olmaz dedi pazar günü test günüm bakalım Allahım inşallah bu ay olur 🤲🏻🌸
Kuzumm güzel haberini bekliyorum bak pazara surda ne kaldi🥰 bu ayin ilk hamile haberi senden gelir belki😍 icini ferah tut bak arkanda sırada bekliyoruz😂☺️🙈

Tamam iste o benim 🤢

Kusmuyorum da kokular cok agir geliyor 🤮

Koku meselesi tiksinc bir hal aldi esim bile kokuyo sanki adamcagiz gitti dus aldi dislerini fircaladi bu defa da ne bicim kokuyo dus jeli diye soylenmeye basladim 🤢
Amann yavrmmmm 🧐🧐 allah yardmcn olsn bakıym bnde olucakmı mrkla beklyrmm 🧐🧐 inşallah cabk gçer bbgm

X