Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben bu yeni gideceğim doktoruma bi soriiiim 🙈 bu ay olmazsa yeni doktora başlıycam yarın benim doktora kontrolüm var bakalım yumurtalıklar büyümüşmü büyümemişmii büyüdüyse yine çatlatma iğnesi 🤦🏻‍♀️
Benimde cuma😬 bu beklemek muallakta olmak cok fena ya

İdrar tutuyorum yapacağım negatifse umudu keseceğim yine silik çıkarsa sabah kan veririm❤️ Bana dua edin ne olur bu pozitiflik gerçek olsun
Canıım ben gördüm valla çift çizgiyi 😍😍😍 11.günün olduğu için betanın düşük çıkması çizginin silik çıkması normaal hadi şimdikinidr yap inşallah çizgi tekrar çıkar 😍🤲🏻

Benimde cuma😬 bu beklemek muallakta olmak cok fena ya
Aynen canım valla iki gün önce gittim 13-14 mm olmuş dedi çok üzüldüm büyümemiş gibi hissettim doktorda yok yok iyi diye beni geçiştirdi yarın inşallah bi 19-20 mm görürüm 🤲🏻

Kac yumurta vardi en son catlama ile ilgili birsey dedi mi?
Şimdi gittimde sağ sol birer yumurta vardı sağdaki sola göre daha yavaş ilerliyordu sonra gittiğimde soldaki yumurta yoktu 12 de kalmış gözüküyordu ama sağdaki 18mm ulaşmıştı sol tarafta serbest sıvı gözüküyor muhtemelen o yumurtan gelişip kendisi çatlamış olabilir dedi saga göre yaptık aşılamayı dün 11 gibi çatlatma iğnesi vurmuştu 18mm ulaşmıştı

Aynen canım valla iki gün önce gittim 13-14 mm olmuş dedi çok üzüldüm büyümemiş gibi hissettim doktorda yok yok iyi diye beni geçiştirdi yarın inşallah bi 19-20 mm görürüm 🤲🏻
İnşallah canim benim, benim gecen ay 13 mm de kaldi hep 18/19 olur igne verirdi. Asilama ypicaz dedik kustuler mi naptilar 13 mmde kaldi😂 bende merakla bekliyorum kac olmus, haber ver mutlaka🍀

Şimdi gittimde sağ sol birer yumurta vardı sağdaki sola göre daha yavaş ilerliyordu sonra gittiğimde soldaki yumurta yoktu 12 de kalmış gözüküyordu ama sağdaki 18mm ulaşmıştı sol tarafta serbest sıvı gözüküyor muhtemelen o yumurtan gelişip kendisi çatlamış olabilir dedi saga göre yaptık aşılamayı dün 11 gibi çatlatma iğnesi vurmuştu 18mm ulaşmıştı
Bi yumurta bi sperm yetiyor canim, insallah olacak 🙏

Kacinci catlatma ignen canimm🥰
Bu 4 olacak kuzum 🥰ilk 2sini klomende yaptık 3.yü geçen ay femarayla denedik yaptık bakalım bu ay nası olacak 🙄 aslında bu ay doktora bile gitmemeyi düşünüyordum ama işte kalbim rahat etmiyo gitmeyince ihmal ediyomuş gibi oluyorum 🙄

İnşallah canim benim, benim gecen ay 13 mm de kaldi hep 18/19 olur igne verirdi. Asilama ypicaz dedik kustuler mi naptilar 13 mmde kaldi😂 bende merakla bekliyorum kac olmus, haber ver mutlaka🍀
Ayyyy korktuuuuuummm inşallah büyümüşlerdir kııız 😂 çünkü ben bu klomene femaraya başlayalı 18-19-21 mmden aşağı yumurta görmedim hep büyüyüp çatlıyordu ama bu ay banada küstü heralde yumişler 😅🙈 öffff valla gideydim de bi öğreneydim sanada haber verecem mutlaka kuzum 😍

X