Ovitrelle çatlatma iğnesi 12.gün yoğun sancı

Dnzkzzzz

Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2024
154
-5
Bugün çatlatma iğnesinin 12.günü.. benim akıntım olmadı ama bu çatlama olmadığı anlamına gelmiyor sanırım. Bide çok sancım var kasıklarımda iğneyi yaptığım günden beri var özellikle son 3 günüdür falan iyice arttı. Acaba adet sancısı mı yoksa gebelik mi ? Gebelik oluştuğunda böyle yoğun sancılar yaşanıyor mu ki

Merhaba canım benimde 12.Günü 1 haftadır hafif sancım vardı , bugün aynı şekilde benimde adet öncesi yoğun sancı gibi ağrım var. Ben yarın kan testi vereceğim . Normalde adetimin gecikmesini bekleyeyim dedim ama öncesinde yaptığım düşükte, çatlatma iğnesi sonrası adet günümün bir kaç gün gecikmeyle kanamam olmuştu test yapmamıştım adet oldum diye çok pişmanım, 6 gün kanamam olmuştu kanamam bittikten 13 gün sonrada lekelenme ve kasık ağrısı olunca test yaptırdım pozitif çıktı. Betahcg 965 ti ama kanama devam etti değer düşmeye başladı ,daha erken pozitif olduğunu bilseydim dikkat edip önlem alabilirdim diye düşünüyorum. Sen 15. Günü bekleyebilirsin test yaptırmak için, çatlatma iğnesi 15 gün içersinde testlerde yanıltıcı sonuç verebiliyormuş .

Umarım gebesinizdir. Saat 12 yi geçti benimde iğnenin 13. Günü bugün ve mantar oldum şaka gibi arada yoklayan bi ağrı olup gidiyor ama öyle yoğun yaşadığım bir ağrı yok. Tatlı tatlı dokunup gidiyor kasığıma. Ama bu mantar durumu bozdu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…