Ovitrella sonrası

Bahan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2022
571
119
28
Ovitrella çatlama iğnesini vurulalı 2 gün oldu çatlama hala olmadı geç mi çatlıyo acaba yada kesin çatlatır mı?

Kuzum bende klomen artı çatlatma iğnesi kullandım doktorum takip etti yumurtamim buyup buyumedigi çatlamasına kadar yani
Büyüdüğünü gördü en son gittim çatlama oldu mu diye onu anlamayamayız dedi anlamadım bende şimdi ovilasyon yapılorumda o iğneden pek gösterir diyolar sürekli etkisi gidene kadar

Büyüdüğünü gördü en son gittim çatlama oldu mu diye onu anlamayamayız dedi anlamadım bende şimdi ovilasyon yapılorumda o iğneden pek gösterir diyolar sürekli etkisi gidene kadar
19 mart yapilan catlatma ignesinin hala etkisi olur mu sizce? Sizin tecrubeniz var kanimca catlatma ignesi ile :) 9 gun olmus
Ilk baslar goguslerim feci agridi ama 3-4 gundur azaldi hatta kalmadi..

19 mart yapilan catlatma ignesinin hala etkisi olur mu sizce? Sizin tecrubeniz var kanimca catlatma ignesi ile :) 9 gun olmus
Ilk baslar goguslerim feci agridi ama 3-4 gundur azaldi hatta kalmadi..
Bence olur bende 9da yaptım çok hafif yine çizgi vardı sonraki günler kayboldu çizgi 11. Gün oldu benim de beklemedeyim ama bu göğüs ağrısı herkeste olmuyo benim hiç ağrım olmadı mesela

Bence olur bende 9da yaptım çok hafif yine çizgi vardı sonraki günler kayboldu çizgi 11. Gün oldu benim de beklemedeyim ama bu göğüs ağrısı herkeste olmuyo benim hiç ağrım olmadı mesela
Canım ben ilk doğal geneliğimde göğüs ucunda su toplamış gübi şeylerle anladım. İğneden sonrada göğüslerim sızladı. Transferim oldu gecen cuma. Çok erken ama tutmadı diye düşündüm. Test yapim dedim. Bakalım koyulaşırsa bebek değilse hcg iğnesi.
İnşAllah bebeklerimizi kucağımıza sağlıkla alırız herşey geride kalır.

Canım ben ilk doğal geneliğimde göğüs ucunda su toplamış gübi şeylerle anladım. İğneden sonrada göğüslerim sızladı. Transferim oldu gecen cuma. Çok erken ama tutmadı diye düşündüm. Test yapim dedim. Bakalım koyulaşırsa bebek değilse hcg iğnesi.
İnşAllah bebeklerimizi kucağımıza sağlıkla alırız herşey geride kalır.
İgnenin etkisi 14 gün sürüyor diye biliyorum . Bende erken test yaptigimda cizgiyi gorup hamileyim sanmistim ama malesef ignenin etkisiymis . Bence bekleyin derim :) insallah hamilesinizdir

X