Ovitrella sonrası ovulasyon testi pozitif olması

surmel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2023
10
3
27
Kızlar merhaba klomen kullanımı sonrası 24 temmuzda ovitrella kullandım 2 gün önce iğne etkisi geçmiş mi diye gebelik testi yaptım negatif çıktı bugün ise ovulasyon testi vardı elimde ve pozitif çıktı ayrıca kasıklarımda adet olacakmış gibi sızlama ve kabızlık var sizce gebelik olabilir mi

İğneden sonra belli bi süre ovulasyon testi pik çıkıyor, iğne sebebiyle vücuda hormon yükleniyor çünkü

Yüz kere yazdım ama anlaşılan kimse okumuyor yada ciddiye almayıp kafalarına göre devam ediyor yapmaya kuzum sen ovitrelle vurduysan iğne gebelik testini de ovulasyon testini de unut. Doktoruna sorman gerekir veya o sana söylemesi gerekirdi ! Ovitrellenin içindekini bilsen zaten yapmazdın. İçinde gebelik hormonu var bu demek oluyor ki sen o iğneyi vurduğun zaman gebelik hormonu yüklüyorsun kendine ve bütün testlerin yalancı pozitif çıkıyor içindeki hcg hormonu yüzünden hepsi pozitif çıkar. Gebelik testi de öyle ovulasyon testinde LH yüksek çıkar çift çizgi gebelik testi de seni gebe gösterir.. test gününden önce test yapmaya çalışma iğne etkisi 10 gün kadar devam edebiliyor lütfen 15. Gün gebelik testini yap okadar sonrası çok üzücü oluyor

Teşekkürler cevabınız için ama 2 gün önce gebelik testi yaptım negatif çıktı iğnenin etkisi bitmiş olmuyor mu ilk defa çatlatma iğnesi vuruldum çok bir bilgim de yok

Teşekkür ederim gerçekten bilgim yok çünkü ilk defa vuruldum heyecanlı olduğum için dayanamadım

Teşekkür ederim gerçekten bilgim yok çünkü ilk defa vuruldum heyecanlı olduğum için dayanamadım
Normal ilk defa olunca bende öyleydim ama tedavi gördükçe insan bilinçleniyor mesela klomen veya femara içmiş olsan ve iğne vurmasan ovulasyon ve gebelik testi yapabilirsin onlarda sorun yok sadece yumurta geliştirici olduğu için çatlamayı takip edebiliyorsun yada yumurtayı olayı iğne bozuyo zaten

Anladım bilgilendirdiğin çok sağol 15.günü bekleyelim bakalım o kadar bekledik zaten

Merhabalar ben femara+Ovitrelle kullandım bugün iğnenin 8.gunu dün yaptım test pozitifti bugün negatif pozitife dönme ihtimali var mı ilk defa yapıyorum herhangi bir bilgim yok bu konu hakkında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…