Ovitrella 2.Deneme Ocak ayım Sonucum Pozitif🤰🐣🥰❤️🙏

Ben 11. Gün test yaptım negatif cıktı 7 sinde regl olucam bekliyorum.. ben pcosum regl düzensizliğim falan yok ama… 29 yasındayım bende..
Benim hormonlarım yüksek yumurtlamam olmuyo canım 4 defa denedim olmadı .dinlenmeye gecicem artık olmasa aşılama

Benim hormonlarım yüksek yumurtlamam olmuyo canım 4 defa denedim olmadı .dinlenmeye gecicem artık olmasa aşılama
Benimde son denememdi eğer regl olursam 7 sinde bu sefer aşılama için görüşücem çünkü bukadar tedavi görmüşken bu kadar vucudumu yormuşken durmak istemiyorum

Benimde son denememdi eğer regl olursam 7 sinde bu sefer aşılama için görüşücem çünkü bukadar tedavi görmüşken bu kadar vucudumu yormuşken durmak istemiyorum
Adetlerin düzenli elbet tutar bı gün canım 2 arkadasim.da pcos var ikisinin de 3 tane var çocuğu normal yoldan oldular

Senin adina sevindim.
Testlerin pozitife evrilmesi ne heyecanlı olmuştur

Yaa çok sevindim sağ salim kucagına almak nasip olur inşallah canm benim. Bu ay benimde klomen ve çatlama ğnesimde 2. Ayım sağ 22 sol 25 mm yumurta vardı bakalım ne olacak . İğnenin 8. Günü bu gün
benimki de 22 üzeriydi 3 yumurtam ama geçmiş çatlatma zamanı dedi yapmadı iğne.ben kendim alıp yaptım
2 yumurta üstüne iğne yapmak yasak doktor öyle demişti bana
ben klomen kullandım 3 yumuram vardı ve büyümüşlerdi.22 üzeriydi hepsi.acaba 3 tane diye bilerek mi iğne vermedi bana.geçmiş zmanaı diyip sepetledi beni

Canım bugun yaptın mı test bende kan verdim geldim

Yumurta sayısı fazla oldugu için vermemiş olabilr benim doktorum 2 yumurta üstüne vuramm dedi

Yok canım yapmaya cesaret edemiyorum.adetim iki gün geçti ama 17.gunü bekleyeceğim. Sen yaptınmı inşallah pozitiftir
Cumartesi yapmıştım negatifti yine ne olur ne olmaz kan vereyim dedim daha çıkmadı sonuç seninde inşallah hayırlı sonuçlar çıkar senin yerinde olsam çoktan yapmıstım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…