Otobüste Değdirildiğinde Hoşuna Giden Kaç Kişi var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ellerinize saglik

Aaa ne dedi? Utanmistir herhalde diye tahmin ediyorum
Kiza temas ediyordu, ben de kiza yasi kucuk diye dusunup abla gibi yanasarak "ablacim sen gel surda dur" dedim, hayir deyip kestirip atti, anlamadi sandim egilip "ablacim taciz ediliyorsun gel yanima" diye fisildadim, sanane be diye bagirip olayi üstüme yikmaya calisti bi anda.

Bu ne ya. Senin gibiler yüzünden zaten ne oluyorsa oluyor. Sapkın hareketlerinizi toplu yaşam alanlarında yapmayın!
Alıntılamışsınız iyi ki, kendisi konusunu silmiş.

Hayatı fantazi p*rnolardan ibaret görüyor, elin herifinin hiçbir şeyinin değmesi normal bir kadının hoşuna gitmez, ani frenden birden olmuyorsa, TACİZDİR BU; değmeyi bırak mesafe çok yakın olunca bile suratımı çeviriyorum, arkamı dönüyorum. Göz göze gelmekten veya kim olursa olsun nefesini hissetmekten bile hazetmiyorum.

Kesinlikle öyle bu toplumu her açıdan eleştirim ama böyle yol ortasında bağırsan gerçekten insanlar toplanır veya otobüste de aynı şekilde . Susmamak lazım bu sapıklar dünyanın en korkak insanlari pardon insan olsalar zaten birlikte olabilecekleri bir kadın bulurlar

İşte böyle sapkın düşünceli pis insanlar yüzünden ne oluyorsa oluyor. Normalleştirdiği şeye bak. Okudukça sinirleniyorum.

Valla bence sen yaptığın şeyi fantezi olarak yazdın bence. Bunun sonu meydan dayağı biliyorsun değil mi.

Yazdım yazdım sildim. Tek diyeceğim bu toplumda çocuk yetiştirmek bizler için daha da yıpratıcı hale geliyor.Allah evlatlarımızın karşısına iyi insanlar çıkarsın. Sapıklardan korusun
Ne yazık ki aynen öyle. 8. Sıniftaki kızım her hafta denemeye girecek. Bizde alışsın kendine güvensin diye ilk biz götürürüz sonraları kendi toplu taşıma kullanır diye düşünmüştük ama insanların hali hal değil. Ne olacak bilmiyorum...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…