Otobüste Değdirildiğinde Hoşuna Giden Kaç Kişi var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Lisede otobüste sıkıştıran birine ilk ne tepki vereceğimizi bilememiştik, sonra kasıtlı olduğunu, diğer arkadaşlara da yaptığını, sabahın köründe sırf pislik için otobüse bindiğine emin olunca sıkışık otobüste 3-4 kız çevresini sarıp aynı anda iğne batırmıştık. Gıkı bile çıkmadı, ilk durakta indi ve bir daha hiç rastlamadık.

Bazen videolar denk geliyor, insanlara at, eşek, tosun atlamaya çalışıyor. Konum bilgisi alıp o tarafa gidin, daha kuvvetli bir his olur.

Bizim hoşumuza gitmiyor hatta otobüs kullanmıyoruz bazen bu yüzden (kalabalık ise yani) . Sizde ergen veya erkek siniz burdan size iş çıkmaz

Artık kadınlar konuşmaya, ses çıkarmaya başladı. Öyle eskisi gibi pusmak yok.
Ben oldum olası susan bir tip değildim. Manyağın biri elime zorla telefon numarasını sıkıştırmaya çalışmıştı. Caddenin ortasında bir çığlık attım, o kendine güvenen şerefsiz sapığın rengi attı. Tanımadıkları kadınları rahatsız eden adamların güvendikleri tek şey, kadınların susması.

inşallah değdirmeye meraklı sapık erkekler sizin gibi değdirilmeye meraklılarla eşleşirde diğer herkes kurtulur sizden kadın/erkek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…