Otel tavsiyesi

Esila_

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2009
476
0
Merhabalar.. Temmuzda veya eylül ayında antalyada tatil düşünüyoruz..
Geçen yıl Aydınbey Gold Dreams Hotelden cok memnun kalmıştık bu yıl farklı bi yer olsun istiyoruz.
Kemer Belek Side Antalya merkez ve Alanyada bi otel yer istiyoruz..,Alanya en son tercihimiz
Hersey dahil konsept
birden fazla acık havuzu olan su kaydıragı bulunan
denize yakın tercihen sıfır
özel plajı olan denizi kayalık olmayan
Tüm odaları denize bakan, kara manzaralı odası olmayan.. Deniz manzaralı odalar için extra ücret ödemek istemiyoruz..
animasyon ekibi cok iyi olan özellikle akşam programları bizim için önemli
turistlerin yogunlugu tercih sebebi fakat ailelerin tercih ettigi bi yer olursa daha iyi olur.
3 yetişkin kalacagız, günlüğü kişi başı 90 tlyi geçmemesi gerekiyor. Aradaki farktan dolayı ilk tercihimiz eylül, ama olurda denk düşer die temmuz ikinci tercih..
Şimdiden cok teşekkür ederim..

Son düzenleme:
aslında güzel bi yere benziyor ama ücreti cok fazla eylülde 140 tl civarı..
teşekkür ederim ilgilendiğiniz için..

rica ederim canım sen nekadar bi aralık düşünüyorsun
ben sana kaldığım otelleri tavsiye ediim

3 yetişkin kalacagız ek yatak ücreti cok daha düşük olur ya, kişi bası 50 90 tl arası olursa cok iyi olur.

utopya world tavsiye edebileceğim, muhteşem konuma ve manzaraya sahip bir otel. Havuzları muhteşem. Orman içinde aqua parkı ve rafting parkuru var. Animasyon ekibi muthiş rus dansçılar vardı biz gittiğimizde ve her gece animasyonları harikaydı. Ayrıca ultra herşey dahil. Bilmiyorum fiyatı şimdi ne kadardır ama gördüğüm en güzel oteldi, kaldığım demiyorum gördüğüm diyorum harika bir yer bence. Otel alanyada ama mahmutlarda alanyanın oldukça dışında yani.

Merhaba Esila_,

Aradığınız özelliklere paralel olarak gönül rahatlığı ile size Belek'te bulunan Aydınbey Famous Resort oteli önerebiliriz.
ıstediğiniz özelliklerin nerdeyse tamamına sahip ve Eylül ayı fiyatları sizin bütçeniz ile tam örtüşmektedir.
Daha önce Aydınbey Otellerinde konakladığınız için kalitesini ve hizmet anlayışını yakından bildiğiniz için tereddütsüz bu oteli sizlere öneriyoruz.

Tesisin genel özellikleri ile ilgili aşağıda detaylı bilgi verilmiştir incelemenizi rica ederim.

Tesis Belek Boğazkent Mevkiinde bulunmakta. Antalya havaalanına 40 km, Antalya Şehir Merkezine 45 km, Belek şehir merkezine 20 km. mesafededir.
Denize Sıfır, Mavi bayrak sertifikalı, Soyunma kabini ve duş bulunan Özel Kum Plaj'ı bulunmaktadır.

Genel Özellikleri:
Tesis 12 000 m2 alan üzerine kuruludur. Açık yüzme havuzu, Çocuk havuzu, Kaydıraklı aktivite havuzu, Kapalı yüzme havuzu(ısıtmalı, jakuzili) bulunmaktadır.
Ana Restaurant, Havuz Bar ve Snack Bar mevcuttur.
Oyun salonu: Bilardo, Masa tenisi, Tavla, Satranç ve Kağıt ve Taş Oyunları mevcuttur. Sağlık merkezi: Türk Hamamı, Sauna, SPA, Masaj Hizmetleri (Özel işletme) sağlanmaktadır.
Mini club ve Çocuk Parkı: 04-12 Yaş Arası Çocuklar ıçin Oyun Parkı.
Alışveriş Merkezi: Kuyumcu, Market, Bay–Bayan Kuaför, Butik, Hediyelik Eşya Dükkanı, Fotoğrafçı, Deri, Toplantı Salonları da tesiste bulunmaktadır.

Oda Özellikleri:
Tesiste toplam 242 oda bulunmaktadır. 206 adet standart çift kişilik oda( 25 m2 / 1 french + 1 sngl yatak ), 34 adet Aile odası ( 2 yatak odalı ve ara kapılı, tek banyo-wc ), 2 Engelli odası, Odalarda; Direkt Telefon, Müzik Sistemi (uydu yayını), TV (uydu yayını), Mini bar, Balkon, Emanet kasa ve Özel Banyo bulunmaktadır.

Yeme - ıçme:
Herşey Dahil Plus (10.00-24.00).
Kahvaltı (07:00-10:00), Geç Kahvaltı (10:00-10:30), Öğle Yemeği (12:30-14:00), Akşam Yemeği (19:00-21:00), Gece Çorbası (23:30-00:00), Çay–Pasta Saati (16:30-17:00), Snack ıkramlar (12:00-17:00), Gözleme saati(11:00-17:00).
A’la Carte Restaurantlar (alkollü içecekler ücretlidir): Osmanlı Mutfağı (19:00-21:30), Akdeniz Mutfağı (19:00-21:30), Lobby Bar (08:00-24:00 / yerli ve bazı yabancı içecekler), Havuz Bar (10:00-18:00 / yerli ve bazı yabancı içecekler), Disco Bar (23:00-03:00 / tüm içecekler ücretli), Snack - Beach Bar (12:00-17:00 / yerli ve bazı yabancı içecekler), Relax & Dream Bar (17:00-24:00).

Fiyat Bilgisi: 13/09/2010 - 03/10/2010 Tarihleri Arası ıki Kişilik Oda (Kişi Başı): 87,50 TL

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Son düzenleme:
Çok teşekkür ederim ilginize..
Ben Aydınbey grup otellerinden birinde tekrar konaklamayı düşünebilirim ama, ailem alternatif isteyecektir, farklı önerileriniz varmı, istediğimiz özelliklerin hepsini bir arada bulamayabiliriz ama alternatif tesisleride incelemek istiyorum

Club Sidelya Side
Lyra Resort Side
Club Belinda Side
Zena Resort Kemer
Özkaymak Marina Kemer
Bu otellerde kalan bilen duyan varm.. ?

Hala karar veremedik artık rezervasyon yaptıracagız bana alternatif otel sunacak biri yokmu :ecrin_bebek:

Meraba Esila_,

Size önerebileceğim tesisler aşağıda bulunmaktadır.
Otel isimlerine tıklayarak tesisler hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Sueno Otel Golf Belek - Belek

Rose Residence Beach - Kemer

Greenwood Resort - Kemer

Carelta Beach Resort & Spa - Kemer

Nerton Otel - Side

Selge Beach Resort - Side

Aydınbey King's Palace & Spa - Side

NOT: KK Üyesi olduğunuz için bütün tesislerde ekstra %5 indirim veya KK Kart Sahibi Üyesi iseniz yine bütün tesislerde ekstra %10 indirim hakkınız vardır.

Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

canım biz 3 senedir antalya sidede kamelya worlda gidiyoruz içinde 2 otel ve kamelya evleri var selin yada fulya oteli tercih edin kamelya evlerinde hiç kalmadık.o kadar güzel bir yerki hiç sıkılmıyor verdiğin paraya değiyor kesinlikle ve ısrarla tavsiye ederim biz temmuz ayında gittik 150ye gittik eylülde daha uygundur

arastırma yaparken dikkatimi cekmişti ama fiyatları düşmüyordu =(
hala bi karar veremedik off =/

Zena resort ,kemerde karar kıldık.
Geçen yıl tanıstıgımız animatörlerden biri burada calısıyor ve tavsiye etti, bakalım inş memnun kalırız.
Tatil dönüşü ayrıntıları yazarım.

Begendigim tüm oteller dolmuş...
Tıkandım, nereye gidecegiz biz rezervasyon yaptıracagım.
Club Belinda, Aydınbey Famous Resort, Zena Resort hepsi dolmuş..
Yardım edin ya gidemeyecekmiyiz şimdi..

Merhaba Esila_,

Sizden tam olarak tatil yapmak istediğiniz tarihleri rica edebilir miyim, ona göre o tarihlerde ki müsait tesisleri size önerebilirim.

NOT: KK Üyesi olduğunuz için bütün tesislerde ekstra %5 indirim veya KK Kart Sahibi Üyesi iseniz yine bütün tesislerde ekstra %10 indirim hakkınız vardır.

Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

13 Eylül itibariyle 7 gece
giriş tarihimizi en fazla 2 gün erteleyip 15 eylül e cekebiliriz..
Lütfen yardımınızı bekliyorum..

Dün Grand Ring Hotel Kemer e rezervasyon yaptırdık
Biraz tedirginim acıkcası.. Umarım annem ve kardeşimle rahat edebilirim..
14 Eylül 21 Eylül arası
Umarım en az geçen yılki kadar güzel bi tatil geçiririz
Herhangi bi şikayetimiz oldugunda Turon9 un yanımızda olacagını düşünüyorum

Bu arada % 5 indirimden faydalandık
Turon9 ztn tüm şirketlerden daha uygun, birde bu indirmle cok daha cazip bi ücret ödedik..
Merkez ofisi aradık, tüm calısanların bilgisi vardı..

Merhaba Esila_,

Öncelikle şimdiden iyi tatiller dileriz.

Grand Ring Otel'de hizmet, temizlik veya personel bakımından herhangi bir sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum. Karşılaşacağınız herhangi bir sorun karşısında sözleşmenizde bulunan numaralardan bize ulaşmanız yeterli olacaktır, gereken desteği en hızlı şekilde sağlar iyi bir tatil geçirmeniz için Tur on9 ailesi olarak elimizden geleni yaparız.

Tekrar iyi tatiller.

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…