Oruç = Sinir

Selam kızlar :) Yeni bi konu daha açıyorum ama bu sefer şüphelenmiyorum aşkımdan kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 Ya ramazan ayı boyunca hep gece çalışmak zorunda. İş yerinde öyle kararlaştırılmış. Akşam 9 sabah 8 iş saatleri. Eve gelince biraz konuşup direkt yatıyo. İlk 3 gün felan gene 3 saat uyur kalkardı gündüzleri. Ne güzel biraz konuşur görüşürdük. Öğleden sonra geri yatardı. En azından özlemim giderdi. Ya bugün bi uyudu maşallah sabah 9.30 dan öğlen 3 e kadar. Gözüm telefonda kaldı. Sesini özledim birden. Dayanamadım çağrı attım hadi aşkım kalk diye. Ama telefon sessizdeydi tabi. Bi süre sonra kalktı haklı olarak kızdı :kedi: . Yarım saat konuştuk sonra hadi ben gene yatıcam dedi. Az önce kalktı. Gündüzleri hiç uyuyamayan adam uyudu pis.. Bide bugünlerde çok sinirli. Oruç da tutuyo. İdare et beni diyo. O kızdıkca alttan alıyorum. Sizinde gece çalışan yakınlarınız var mı? Bide oruç zamanı bu kadar sinirli olması normal mi?

özlemişim konu açmanısempatiksalakcinni

telefon sessizde kızması için sebep ne:KK1:

fazla şımartma. oruçlu diye onu çekmek zorunda değilsinsengözlerimebaksanab

özlemişim konu açmanısempatiksalakcinni

telefon sessizde kızması için sebep ne:KK1:

fazla şımartma. oruçlu diye onu çekmek zorunda değilsinsengözlerimebaksanab

Kiymiziaba vallahi bende yorumlarını özlemişim kaydirigubbakcemile3 Ya o beni çok çekti bu aralar. Buraya yazmadım ama bi sinir yaptım ki bi ara çocuk ne yapacağını şaşırdı. Şimdi o da beni idare et diyince sesimi çıkartamıyorum

Kiymiziaba vallahi bende yorumlarını özlemişim kaydirigubbakcemile3 Ya o beni çok çekti bu aralar. Buraya yazmadım ama bi sinir yaptım ki bi ara çocuk ne yapacağını şaşırdı. Şimdi o da beni idare et diyince sesimi çıkartamıyorum

çıkart sesini ki tepene çıkmasın

bir kere ipin ucunu kaçırdıysan bir daha toparlayamazsın:KK3:

Ayyy yine bir dou_you_wanna konusu. Valla kusura bakma ama ben olsam ben de kızardım. Gece çalışınca mecburen gündüz uyucak napsın. gündüz hiç uyumazdı diyosun ama gece çalışıyo başka bir şansı var mı sence?
Tekrar söylüyorum sen benim sevgilim olsan boğulurdum ben. Biraz sakin ol. Bir kelebeği sıkarsan ölür,tutmazsan kaçar. Orta yolu bul. Yoksa çok üzülceksin.

ya sevgilinzi tabikide uyuyacak özellikle sıcaklarda oruç tutuyo biraz karşıdakinide düşünmek gerek.bende uyurken ya telefonumu kapatırım tümden yada sessize alırım uykumdan kaldırdıkları zaman çok sinirleniyorum.ramazanlık boyunca biraz daha idareci olun bence

Kızlar yanlış anladınız uyumasına bişe dmeiyorum. Herthalde uyucak o kadar düşüncesiz değilim sadece çok özlediğimi belirtmek istedim.

Kızlar yanlış anladınız uyumasına bişe dmeiyorum. Herthalde uyucak o kadar düşüncesiz değilim sadece çok özlediğimi belirtmek istedim.

Tamam da burda anlayış göstermesi gereken taraf sensin. Bak hem oruçlu, hem uyku düzeni tepe taklak olmuş. Anlayış göster birazcık. Yani sırf sen özledin diye uykusundan feragat ederse ve de başına bir iş kazası gelirse buna dayanabilcek misin? Bi de bu taraftan bak. Bırak çocukcağız alsın uykusunu.

Merak etmeye başlamıştım seni :)

Neyse oruçlu diye kimseyi idare etmek zorunda değilsin , artı bir mesaj attın sesini özledim diye bunda da kızılacak birşey yok zaten ..
Sevgilinin yine şımarıklığı devam ediyor sanırım hala..

sigara kullanıyorsa oruçluyken sinirli olabilir benim birkaç tanıdığımın eşi oruçluyken yaklaşılmıyor bile

Seninki yine az uyumuş benim babam gece çalıştığı zamanlar akşama kadar uyurdu hatta 1 gün işe giderdi 2 gün evdeydi kaydirigubbakcemile3 Sevgilimde çok uykucudur benim ama şu an askerde öğreniyodur az uyumayı kaydirigubbakcemile3

geçen sene benim sözlümde gece çalıştı ramazan dolayısıyla benim ki hepten kötüydü sabah yatıyordu iftara yarım saat bir saat kala kalkıyordu gece sahura kadar görüşüyorduk biz gündüz uyuyorduk şüphelendim mi hayır normalde de öyle uyur çünkü
bence dert edilecek birşey değil gündüz uykusuyla gece uykusu bir olmuyor tam alamıyor insan uykuyu

valla oruçlu diye kahır çekmek zorunda değilsin ama çalışma saatleri yorucuymuş,biraz idare edebilirsin...Hem böyle kahırla sinirle oruç tutanların orucu hakk'a bile geçmez...

X