Ortunç Clup hakkında bilgi almak istiyorum

fb.angel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2009
50
1
arkadaşlar balayı için bizde ortunç club düşünüyoruz cunda'da sitesinde muhteşem bi yer görünüyor Ortunc Club ama giden varmı ve fiyatlar nasıl bu konuda bilgi almak istiyordumm hadi kızlar yardımlarınızı bekliyorummm

hiç duyulmamış bi yerimi bulduk ne yaptık hiç mi giden yok acaba bi fikir olsaydı yada o taraflarda bildiğiniz güzel bi otel varmıdır arkadaşlar???

güzel bir otel fakat aşırı pahalı ben arastırmıstım ben aradaki dengeye bakıyorum aldıgım hizmetle ücret arasında cok uçurum var yinede siz bilirsiniz

verdiğin bilgi için çok teşekkürler arkadaşımm bende otele fiyat konusunda mail attım ama hala cevap gelmedi ama dediğin gibi çok uçurum varsa hizmetle verilen para arasında doğru bir tercih değil ozaman tekrar teşekkürler

Cok güzel bir otel yemekleri fln lezzetliymiş yarım pansiyon calısıyor ama ultra hersey dahil kocaman tatil köyleri ile yarısır durumda.. Ben gidip deli gibi yemek yemeyecegim ama en azından içecekleri düşünmeden içebilmeliyim .. şimdiden mutluluklar dilerim..

bende bu oteli beğenmiştim, düğünüm ayvalıkta olacak en azından düğün gecesi kalmak için diye bakmıştım.
ama pahalı geldi haklısın.
fiyatları ise normal tatil sitelerinden bakabilirsin, üç aşağı beş yukarı fiyat hakkında bilgin olur.
ama şu da var ki otelin havuzu yok. en azından kapalı havuzu olsaymış.

ilgin için teşekkürler arkadaşımm ama biz vazgeçtik buradan fiyat için otelede mail attık ama ilgilenen yoktu bizde başka bir otelde rezervasyonumuzu yaptırdık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…