Makyaj Ürünleri orjinal ürün

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

blackgirl3434_34

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2008
1.770
2
40
kızlar bi makyaj malzemesının sahte veya orjınal oldugunu nasıl anlarsınız:uhm::uhm: bugun lorelın rujunu aldım normalde 23 mılyon olan ruj 3.5 mılyondukafamçokkarıştıkafamçokkarıştı satıcı shoptan gelıo falan dedı kafam karıstı:uhm: ama urun koruma bandı fıyat serı nosu falan ustunde anlamadım bana yardım edermısınız:uhm:

bana yardım edecek kimse yokmu:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

aynı ürünün pahalı satılanının ambalajıyla kıyasla anlarsın ama bu kadar fiyat farkı varsa sahte olma ihtimali yüksek.. bazı ürünlerde hologram vb. oluyor.. onlar da sahteyle ayırd edebilmene yardımcı olabilir...

Keşke yardım edebilseydim.. Ben de çok huylanırım böyle durumlardan. Aldığım yere dikkat ederim böyle durumlarda, sen bildiğin bir kozmetik mağazasından mı aldın? Gümrük vergisiz mağazadan gelse bile o kadar ucuz olması mantıklı değil. Belki Loreal'in sitesinde ürünün barkod, seri numarasını girip orijinal olup olmadığını anlayabileceğin bir bölüm vardır. a.s.

boşver canını sıkma o zaman.. ruj sonuçta geri dönülemez zararlar vermez..dudağına sürüyorsun ne de olsa.. cilt bakım ürünü olsa daha riskli tabi.. rengini herşeyini beğendiysen sür geç.... ne yazık ki ülkemizde orjinalle sahteyi ayırt edemeyeceğimiz ürünler o kadar çok üretiliyor ki.. bi noktadan sonra yapacak çok fazla bir şey kalmıyor....

bizim pazarda da satılıyor lorealin ürünleri dediğin gibi çok ucuz fiyata ...ama cesaret edip almadım..satıcı kaçak geliyor ondan ucuz dedi ama ..bilemiyorum....

her markanin kendine ozgu bir kokusu var. insan bir sure sonra ayirt etmeye basliyor. sonra renklerin isimlerine ya da numaralarina bakip karsilastirmak lazim. son olarak da ambalajlarina cok dikkat etmek ve orijinal halini akilda tutmak lazim...

canım orjinal bir ürün o kadar ucuz olmaz. loreal ile aynı firma ürünü olan maybelline rujları bile 12 tl. ben %50 indirimle almıştım. ama her zaman aldığım kozmetik mağazasından. sen bilinen mağazalardan al. satıcıların sözlerine inanma. kaliteli markalar bu kadar ucuz olamaz. ruju sürün birşey olmaz demeyin. bazı rujlarda kurşun var ve kanser yapıyor. mutlaka test et almadan önce. ve elindekini bile test et canım. orjinal lorealin ve maybelline rujlarında kurşun yok.

kesinlikle cakmadir
3,5 ytlye dandik, adi sani bilinmeyen bi lipglossu alamiyosun loreali nasil alicaksin
makyaj ciddi istir arkadaslar
oyle bi milyonculardan pazarlardan almayin yuzunuze sureceginiz hicbirseyi...
free shoplarda bile bulamazsiniz 3,5ytlye lipgloss

yok kacak geliyomus, yok ambalaj hatasi var diye ucuz satiliyomus
pehh peh...

asmis abiler yalanin bini bi paradan milleti kekliyolar
gelmeyin boyle oyunlara

buyuk kozmetik marketlerden alin ne alicaksaniz...

hımmm pekı nasıl test etcem:uhm:

hımmm pekı nasıl test etcem:uhm:

canim ozetle icine sinmiyorsa kullanma, cunku bunun pek test etme yolu yok... o markalara asina olacaksin anlayabilmek icin... sonucta cope attigin 3,5 ytl, cok asiri bir kaybin yok. kursun testi yapmak istiyorsan altin bir yuzugu eline surdugun bir miktar ruja degdir, eger ruj karariyorsa kursun vardir icinde. yani boyle soylerler, ben gozumle hic gormedim.

saol caanım....ewet 3.5 mılyon onemlı dııl tabıkı ama ben 7 tane aldım para onemlı dııl ama eger sahteyse o kadar sahte ruju napıyım dıe dusundum:çok üzgünüm: denedım kursun denemesını kararmadı:uhm:

canım ruju elinin üstüne sür. altın yüzüğünün düz tarafıyla rujun üzerine iyice sür. bir süre sonra rujun rengi değişip siyah bir renk alıyorsa o ruj doğru çöpe. rengi biraz değişse bile kullanma derim ben. ruj almadan bu testi mutlaka yap testerlarda. cildin değerli canım. asla ucuz malzeme bilmediğin marka kullanma. flormar bile kaliteli bir marka. bilinen kozmetik mağazalarından al canım.

denedım canım kararma olmadı demekkı gercekmıs loreal:1shok:

rujunun kararmaması onun gerçek loreal olduğunu göstermez. sadece içinde kurşun olup olmadığını test ettin. gerçek loreal olamaz. kararmadıysa rahatlıkla kullanabilirsin canım. bu rujları kozmetik mağazasında loreal uzmanına bir göster bakalım ne diyecekler.

Benim yazıma ne oldu anlamadım. Yazım kuruldan geçmedi mi acaba? ancak ben bu hanıma cevap vermek istiyorum. Lütfen o ne olduğunu bilmediğiniz ürünü atın, dudaklarınız oldukça ince bir deri tabakasına sahip, sağlığınıza zarar vermeyin. Sevgiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…