Makyaj Ürünleri orjinal ürün

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ewet straberry de super urunler war ama ben kapıda nakıt odemelı bı sıte ıstıodum:çok üzgünüm:

Son düzenleyen: Moderatör:
benım esım boynerde calısıo mesela nasıl anlarsın bılıomusun onları yurt dısından getıren bazı fırmalar var normalde onlardan baskası toptan getıremıo ve o fırmalarında herzamn altında bandrolleerı olur

mesela jeanpaul guıltıerın kokusunu getrdı arcon kozmetık yazıo altında kodları bulnuo

Arkadaşım bu tip sahte ürünler kokusu ve rengi orjinalinden farklı oluyo bence bunu bi dikkate al derim.Arkadaşlar bende konu açcamama nasıl bi yardım ederseniz sevinirimmirmirmirmir

bizim pazarda da var hayatım ama bizimkiler üstündeki yazılar hatalı oyüzden adam şişe hatası olduğu için ucuz tamamen orjinal demişti, mesela rujun üstündeki loreal yazısında "a" harfi yarım çıkmış fln . çünkü jelatini fln duruyo zaten kokusu rengide tıpkı gerçek loreal. ama bizde fiyatı 5 tl ya, 3,5 a da görmedim hiç :)))

HIMMM DEMEK SIZIN ORDA DA VAR:uhm: EWET ORJINALI GIBI KOKUSU RENGI....kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı BENDE ANLAMADIM GITTI BU İŞİ:uhm: EGER GERCEKSE 15 -20 TANE ALCAM WALLAdelikafadulden

cnm o sahte olabilir hatta yksek bi ihtimal.ayrıca kaçak dediklerinide güwenmeyin bnm kuzenm de doğudan kaçak gelio fln die alodu normalinin yarı parasını werio nerdeyse ama sahte yani kaçktan zyadee..orijinalürün kendini belli edio bi kozmetk mağazasına gidip karşılaştırabilirsn göz hileleri yapıolar kaçak mallarda braz da göz aşinalığyla alakalı anlamak.. birde sahte malların yazıları çok çabuk silinr bras dene bakalm silinrse bi daha almazsn ama bi arkadaş ruj önemli değil demiş dudağına sürüosun yani dudağını yalasan direkt wucuna alıosun içinde ne olduğu belli olmayan şeyi..bnce dikkat et cnm

Ben de gördüm bizim pazarda üstünde Loreal yazan ürünlerden. Tıpatıp benziyor.. Ama ben inanmıyorum orjinal olabileceğine. Bence içinde şüphe varsa sakın kullanma canım, birtanecik cildimiz var. ıyi korumamız, bilmediğimiz şeyleri sürmememiz lazım. Üstelik dudaklarımızdaki deri çok ince ve hassas..:1no2:

haklısın canım

Bu ürünlerin hem çakmaları var hem de piyasadan çok uygun olan kaçakları. Çakmaların mutlaka bir yerinden anlaşılıyor. Mesela L'Oreal yerine Loreil yazan bir ürün gördüm. Zaten çoğu kalitesiz oluyor. Ama kaçak olanlar daha kaliteli, ambalajlı, bandrollü filan oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…