Orjinal parfüm satış ve takas

Bu arada kızlar kolonya keskinliğinde ferah çiçek kokuları arıyorum.. Örnek olarak johnsons babynin dream kolonyasını verıyorum ordan anlayın.. Edp arıyorum. Var mı elinde böyle bişey olan?

kızlar elimde bu parfümden var takaslamak isteyen varmı acaba başka bir parfümle siteden bi arkadaştan aldım ama beğenmedim bana uymadı yani

parfüm takası isteyen kk güzelleri burdamı huhu

Flora By Gucci EDP
BvlgariBvlgari Jasmin Noir
Lady Million
lancome miracle
lancome la vie est belle
lancome hipnose edp
hypnotic possıon edp
ysl baby doll
ralp lauren
bu parfümleri arıyorum kızlar

Merhaba,
Hala arıyorsanız bende Lancome La vie est belle var, 75'lik. Ambalajı bile açılmadı.
Bir de Georgio Armani Si geldi, 100'lük. Daha yeni Tresor açtığım için bunları kullanmam zor görünüyor. Kokularını da bilmiyorum pek ama yeni parfümlerdenmişler. Fiyat düşünmedim. Resim gönderebilirim. Düşünürseniz özelden mesaj atabilirisniz.

Merhaba lancom la vie est bellenin fiyatını ve resimleri ni görebilir miyim
birde orjinalmi nerden alındı

sizdende lancomun fiyatını istedim ama dönüş yaparsanız sevinirim

fiyat bilgisi istemiştim ama
canım merhaba
görmedim mesajını, bildirim de gelmedi açıkçası, şimdi geldi bildirim
ikisi de orijinal canım ondan bi şüphen olmasın, diğer kozmetik ürünlerimi gördüysen zaten çakma olmadığını anlarsın :)

canım lancome için 40, estee için 100 tl düşündüm, 5o ml şu anda 200den fazla zaten bu parfümün ve ben de yazın aldım, yeni yani daha, lancome daha önce alındığı için onun fiyatını düşük tuttum, benimkinin içinde de 50 ml var zaten :)

cnm düşünüp dönüş yapıcam sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…