oriflame wellnes kullanan varmı

nickitam

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2013
829
649
Selam kizlar dogumdan sonra kilolarimi veremedim aldikca aldim zaten kiloluydum iyice sistim giyecek kiyafetim yok ve hicte alasim yok bir musterimiz bana oriflamenin bu mamasini tavsiye etti tokluk hissi veriyormus aranizda kullanan varmi

Mamayı bilmemde sağlıklı beslenerek gayet kilo verebilirsiniz.
Önce doktora gidip vitamin değerlerinize baktırın,eksik olan varsa vitamin takviyesi verir doktorunuz alirsıniz.
Yine tiroit ve insülin direncinede baktırın,tiroit yavas çalışıyorsa yada insülin direnci kilo vermeniz zorlaşır.
Bunları kesinleştirince,karbonhidratı kesip, doğru bir beslenmeyle kilo verirsiniz.
Ben sanmıyorum birşeyler ićerek yada yiyerek kilo verilebileceģine şahsen. Zaten verilse dahi kolayca geri alınır.
Doğru beslenme önemli.

Bende insulin direnci var zor kilo verilir diyorlar ama biraz kissam cok guzel kiloveriyorum kisa sürede tahlillerimide yaptirdm sonuclarimi bekliyorum ama irade sifir sonunu getiremiyorum maalesef

Bende insulin direnci var zor kilo verilir diyorlar ama biraz kissam cok guzel kiloveriyorum kisa sürede tahlillerimide yaptirdm sonuclarimi bekliyorum ama irade sifir sonunu getiremiyorum maalesef
Bendede var insülin direnci,tiroit'te yavaş buna rağmen ben verdiysem sizde verirsiniz. Bir günde almadık ki kiloları,1 günde verelim

Sakın mama ile ya da kozmetik firmalarının tuzakları ile kilo vermeye çalışmayın. .kardeşim kullandı dediginiz ürünü bir faydası olmadığı gibi tatlandırıcı yüzünden şekeri arttı ve insülin direnci oluştu. .yaza doğru atağa geçiyor bunlar yavaş verin ama kendiniz verin omrunuz boyunca mama mi yiceksiniz sonuçta?

Oriflame kim ki zayıflatma ürünü satıyor. Bakın kilo vermek tamamen sağlıkla, tıpla alakalı birşeydir. Falanfilan çayı, bilmemne hapı, falanca kremi, vs. bunlar asla zayıflatmaz. Zayıflatsa bile sağlığınız bozulur. Az yiyip çok hareket etmek gibi birşey varken neden hala ne idüğü belirsiz şeyler kullanırsınız ki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…