ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

çokk sinirliiym bu oriflame.yine ürünler ya eksik ya hatalı.amber elixır istemiştim kızlar..fıs fısı çalışmıo ya plastik borusu içine düşmüş parfmn içinde yüzüo..off ya...iade nasıl yapılıo kıslarr??

canım ecrinsunbul sağolsun açıklamış burda bi oku istersen burayı...

nasıl yani arkadaşım, geçiriyormu az da olsa lekeleri?olumunekankayizsmile

geçiriyor teyzemde menopozdan dolayı acaip şekilde fazlalaştı ve de büyük büyük dü lekeler ona verdim o da tam teşekküllü kullanmadı bile yani cildi temizlemeden kullanmaman lazım ya teyzem öylesine sürdü bayağı etkisinide gördü bayağı hafifletti yeni çıkacak olanlarda engellendi gece gündüz kremi yerine kullanıyor

kajalları hiç beğenmedim

4 tane smokky far siparişim vardı rezil oldum resmeenn..

ya kızlar acaba mayıs katoloğunda diş macunları kampanyadamı ?
yoksa sipariş edicemde

cnm mayıs kataloğunda çocuk diş macunları indirimde power shine rujlar var yine 6.90 dan divine indirimde

nisan indirim kataloğunda ki pop glam vanilyalı vücut losyonu stokta mı halen bilen var 15 tane siparişim vardı halen de bi 10 tane olsa olur yani

pop glam vanilyalı vücut losyonu en son salı günü baktığımda stokta yoktu :sm_confused:

pop glam vanilyalı vücut losyonu en son salı günü baktığımda stokta yoktu :sm_confused:

4 aydır üyeyim ama halen stokta var olup olmadığına nasıl bakılacağını bilmiyorum nasıl bakılıyor söyleyebilirmisiniz hihoyyyt

4 aydır üyeyim ama halen stokta var olup olmadığına nasıl bakılacağını bilmiyorum nasıl bakılıyor söyleyebilirmisiniz hihoyyyt

sipariş girer gibi kodu giriyorum onay ekranına kaadar gidiyorum. stokta yoksa zaten kırmızı oluyor. yanında da açıklama yazıyor. ayrıca liderlere belirli dönemlerde stok durum raporu geliyor... onlara söylerseniz size de mail atarlar bilginiz olur... buyrunnnnnnnnn

hoşgeldin harman :)

siparişi gönder veya promosyon çalıştır a tıklamazsak sipariş gönderilmiyor değilmi arkadaşlar.

o vanilyalı vücut kremi daha nisanın ilk günü bitmişti stokta yok diyordu şaştım kaldım yani.heralde ayın 1inde nöbet tutmak lazım site açılır açılmaz siparişleri vermek lazım başka türlü olmucak yanikafamçokkarıştı

arkadaşım bu ay üye oldu siparişinde üyelik 15tl gözüküyor bilginiz varmı birde siparişe kargo sıfırlama ürün kodunu girmek yeterlimi ekstra birşey gerekiyormu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…