ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

belki di,ğer parfümlerde ki alkoller farklıdır ondan alkol içermiyo diyorlardır

alkol var ama haram olan etil alkol değil bitkinin özünden çıkarıyorlar yani gülün yağını çıkarıp ondan esans yapıyorlar pahallı olması da o yüzden

Arkadaşlar bu sürpriz 3 lü paket için hangi kodu kullanıcam.Katalogta falan göremedim ben burda görünce sitede baktım.Ama arama çubuğuna yazınca bir sürü kod çıktı.728222 den başlamış almış başını gitmiş.Hangisini yazıcamm bilmiyorumkismile bu sürpriz katalogun bi yerinde de ben mi göremedimm.. :sinifsinif:

728877 yazıyo canım benimkinde herkeste aynıdır heralde. istersen şöyle yap bak siparişleri verdiğimiz sayfa varya oraya gir alışveriş sonu de e-shop ilk adım yazıcak aşağı doğru indikçe web fırsatları falan yazıyo işte orda görürsün adres bilgilerinin üzerinde 728877 SÜRPRıZ PAKET (3 ÜRÜN) yazıyo ordaki kutucuğa tıklayıp adet kısmındaki 0ı silip 1 yazıp sonrada ileri dersen olur canım.

bu arada mayıs ayı altın broşürünü beğendim bu sefer doldurmuşlar.tabi ilk günden biteceği için acele etmek lazım

Son düzenleme:
teşekkür ederim princesrator. siparişleri ben girmiyorum direktörüm giriyor ondan bilgim yoktu. gerçi artık kendim gireceğim siparişlerimi.

mayıs altın broşürü katalogtan güzel nerdeyse. alamıyoruz o ayrı bitiyor hemen.. yüzüklü parfümün kokusuda muhteşemm satışlarım iyi olursa kendime alacağım.makyaj temizleyici büyük duş jelleri de indirimli

Son düzenleme:
yaa bana visions ruj önercek olan yok mu senağlama

canım visions'un hiçbir şeyini önermiyorum. bir milyoncudan ruj al daha iyidir.

nisan kataloğundan önerilerim şunlar:

• kajal göz kalemi (gerçekten çok kalıcı)
  • power shine ruj shimmering pink (stokta kalmışsa)
  • optimals dengeleyici matlaştırıcı losyon (yağlıya dönük karma ciltler için çok iyi bir makyaj altı)
  • elvie deodorant
  • yaban mersini ve nane özlü büyük boy şampuan

1 yılı aşkın süredir oriflame satıyorum, ürünlerin küçük olması dışında hiçbir şikayet almadım ama güzellik danışmanı olarak size tamamiyle katılıyorum. bizi bu konularda çok ve sürekli zor durumda bırakıyorlar. şu smokky fardan türkiyede eminim güzellik danışmanlarının yarısı siparişlerini giremediler çünkü maaaalesef ki stokta YOKlmaz::mymeka:

arkadaşlar mayıs katoloğunda even out leke kreminin yeni versiyonu çıkmış. benim de güneş lekeleri le başım dertte. ne dersiniz, bu üründen daha önce satan ya da kullanan var mı? alacağım galiba tavsiye ederseniz...

tavsiye ederim müşterilerim 4 gözle bu yeni ürünü bekliyordu herkes gıdım gıdım kullandı yenisi çıkana kadar

arkadaşlar ben mart ayında sipariş vermiştim ödeme tarihim 21 nisan ben şimdi nisan katologundan sipariş vercem de ilk önce o borcumu ödemem lazım yoksa sipariş verebilir miyim

tavsiye ederim müşterilerim 4 gözle bu yeni ürünü bekliyordu herkes gıdım gıdım kullandı yenisi çıkana kadar

farkettiğim birşeyi sizlerle paylaşmak istedim: şu anda internet sitesinde 25,31 TL olan bu even out adlı ürün mayıs kataloğuna girerken önce zamlanmış 32,90 TL, ardından tanıtım fiyatı adı altında büyük indirim yapılmış 19,90 TL.

Bu filmi daha önce de görmüştüm sanırım. sositososito

visions rujlar çok kötü sakın kullanmayın onu alacağınıza golden rose alın.Kötü demekten kastım sürülmüyor,parlak değil dudakları incecik gösteriyor.

birde 150 bp olunca kargo sıfırlama üçreti girmeme gerek yok dimi br de kajalların bp si nedir bilen var mı

ewet canım girmene gerek yok diye biliyorum ben.bu arada kajallar 6bp.

arkadaşlar ben mart ayında sipariş vermiştim ödeme tarihim 21 nisan ben şimdi nisan katologundan sipariş vercem de ilk önce o borcumu ödemem lazım yoksa sipariş verebilir miyim

eğer bakiyen varsa hala verebilirsin.yani alcağın ürünleri karşılıyorsa ya da kredi kartıyla yapıcaksan ödemeyi verebilirsin.ama yeterli değilse eğer kalan bakiyen yatırdıktan sonra verebilirsin.ben yatırdığım halde nisanın ilk günü verememiştim 1 gün sonra falan düşüyo yatırdığın para

bakiyende olsa bir önceki aya ait faturan varsa kredin 0 gözükür kredi kartıyla alış veriş yapabilirsin onuda son ödeme tarihin geçerse yani 22 nisana bırakırsan kartlada ödemene izni vermiyor kredi kontrol diyor

ben bi üstüme sormuştum o da alabilirsin limitin yettiği kadar demişti bende öyle sanıyodum yani

kızlar elinde mayıs kataloğu olanlar varsa şu cilt ürünlerini bi değerlendirebilirmi.mesela 1 alana 1 bedava maskeler nasıl yada yağlı,kuru,normal,karma cilt için neleri önermeliyim.cilt bakım ürünlerinde henüz pek bilgi edinemedimde.hangi serinin ürünleri iyidir.bilen biri varsa şöyle kapsamlı bi aydınlatsa beni çok iyi olur bilmiyorumkismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…