ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

evet söylediğiniz şekilde olabilir. bir de fatura ödemesini masrafsız hangi bankalar gerçekleştiriyor acaba? gişeden yada atm den yatırabilirim. kredi kartı kullanmıyorum. eve teslim aldım kargo parası var birde bankada masraf ödemek istemiyorum

oriflame in sitesinde zaten yazıyormuş bankalar ben görememişim şimdi farkettim :)

kızlar merhaba bende oriflame üyesiyim 3 aylık daha. ama daha öncede bir yıllık üyeliğim vardı üniye hazırlanırken ilgilenemeyip bırakmştm. yeniden başladm ve işimle çok mutluyum hedefim bu işte ilerlemek.yavaş yavaş da yükseliyorum... şimdi ben size bişey soracağım. annemin arkadaşı 60 yaş civarında anneme demiş bana yüz kremi getirtsin cildim kuru dmiş. şimdi ben hangi kremi vereyim ona sizce pahalı olanlardan olmasın şu milk honey nasıl olur peki ? ya a öneriniz?

milk honey kremin ona hiç bir etkisi olmayacak sadece yüzündeki yumuşayı farkedicek. time reversing intense alır ve düzenli kullanırsa etkisini görecektir. ve bittikçe tekrar alacaktır.

Merhaba arkadaşlar, ben oriflamein sitesine şöyle bir göz attım, almak istediğim ürünler var ancak tanıdıklarımdan oriflame temsilcisi yok, sipariş vermek için de üye olmak gerekiyor. Ben sadece kendim için ürün üyelik istiyorum uğraşamam zaten diğeriyle ama arada arkadaşlarım da sipariş verebilir tabi. Neyse öğrenmek istediğim ben siteden üye olsam bir problem olur mu ya da ne önerirsiniz? Özellikle pinkmink arkadaşım bu konuda bilgilisin galiba :)

Hanımlar merhaba..
sorum olacak acilen cevaplarsanız çok sevinirim.
Aralık siparişlerine cocktails&City Addict Vücut Losyonu nu ekleyince kargo bedava imiş fakat ben bu ürünü bulamadım

Son düzenleme:
Kizlar catlaklara iyi gelen bir krem varmis, ikiliymis ve 15gr mis yeni katalogta gormus arkadasim. Nedir bu krem, fiyati ne kadar acaba?

bir problem olmaz canım. sadece kendi ürünlerini almak için üye olabilirsin. her ay sipariş zorunluluğu yok zaten. sponsor kısmını boş bıraktığından sistem sana rastgele bir sponsor atayacaktır. onunla tanışırsınız sana yardımcı olur.

dün kendim için,genelde oriflame kendi ihtiyaçlarım için yapıyorum
eclat weekend
eclat women
ilk kez deneyeceğim
Sparkle in Paris Dudak Parlatıcısı (caramel nude)
kardeşim içinde Amazonia edt aldım tropik kokularıda denemek lazım diye düşünüyorum bakalım verdık beklıyoruz :44:

merhaba 5 ay önce oriflame kayıt oldum fakat şuan sipariş vermek istediğimde 30 tl kayıt ücreti çıkıyo ve şuan kayıt olmak sanırım ücretsizmiş geçen bi arkadasım söyledi ben bunu nasıl düzeltebilirim yani üyeliğimi sildiip tekrar kayıt olabilrmiyim acaba hiç yoktan yere 30 lira ödemek istemiyorum :)) yardımcı olurmusunuz :)

kayıt ücretini ödememek için kayıt olduğunuz ay en az bir tane ürün satın almanız gerekirdi. kampanyayı kaçırmışsınız. kendi adınızdan sipariş verirseniz 30 tl ödemeniz gerekecek. bu ay yeni bir kayıt kampanyası yok geçen ay vardı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…