ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

4-5 ay önce Giordani Golg kahverengi çanta vardı
onu kazanabilmek için eşimi üye yaptım ve hem kendim için 100 puan hem eşim için 100 puanlık şipariş verdim çantayı kazandım
çantam hala gelmedi
neden bu kadar uzun sürdü bilmiyorum
bu şekilde ürün bekleyen var mı başka

Mutlaka stoğa girdiğinde direktörünün haber verip çanta stoğa girdi sipariş girelim demesi lazımdı.. yada gözden kaçırmış olabilir..
yapacak birşey yok onlar yanılmıyosam temmuz ayında vardı

ee yani benim çantam gelmiycek mi artık
neden ilgilenmedi benim direktörüm acaba
bende çantanın yerine ondan bi tane parfüm isterim

bahsettğiniz çanta kampanyası haziran ve temmuz aylarında vardı. ve şu ana kadar almayan kimse kalmadı diye biliyorum. faturalarınızı geciktirmiş olabilirsiniz. direktörünüze veya müşteri hizmetlerine ulaşmanızda fayda var.

merhaba kızlar bende üye olmak istiyorum.çok satıs yapmayı dusunuyorum kendıme ve ablama sadece. Bir sorum olacak her ay bir miktar satıs yapma zorunlulugu var mı? Mesela her ay en az 50 en az 100tl satıs yapmak zorundasınız vs gibi birsey var mı?

Bu ay üye oldunuz diyelim ..
Kayıt 25 tl yerine sadece 1 lira..
Ürünleri %30 indirimli alıyorsunuz..
Her ay belli bir miktar satış yapma zorunluluğu yok
1 yıl boyunca sipariş girmesseniz kaydınız otomatik olarak siliniyor.
Ürünler doğal bitkisel ve alkolsüz..
Sıfır riskk:)))

bende tam olarak bu cevabı almak için soru soracaktım:)
cuma günü üye oldum,satış amaçlı değil sadece kendime alıyorum.
100BP lik sipariş verdim inşallah en kısa zamanda gelir.
her ay sipariş vermek zorunda olmamak güzelmiş.
birde bu ayki hediyeyi almak için şubatta da 100BP lik siparişmi vermek gerekiyor.

Faturalarımı her ay düzenli ödüyorum
büroya her gittiğimde çantam ne oldu benim diye sorduğumda, bekliyo stoklarda kalmamış diyolar
ben yıllarca Avon sattım ama hiç böyle bi olayla karşılaşmamıştım

İyi bir sponsor ve iyi bir direktörle çalışıyor olmak çok önemli derken bunu kastetmiştim

Son düzenleme:

bu ayki hediyenizi almak için 125 BP lik sipariş girmeniz gerekiyor diye biliyorum ancak şuabtta herhangi bir BP li sipariş girmeniz yeterli olacaktır. böylece DİVİNE parfüm ve devam ürününü 10.99 tl ye alabliyorsunuz.

ben epeydir sipariş vermiyordum da bu yıllık danışman aidatı nerden çıktı 7.50 tl bilgisi olan var mı her sene alınıyor mu bu ücret

ben epeydir sipariş vermiyordum da bu yıllık danışman aidatı nerden çıktı 7.50 tl bilgisi olan var mı her sene alınıyor mu bu ücret

düzenli sipariş vermeyenlerden her yıl alınır. ancak sipariş verdiğinizde eklenir bu ücret, 1 yıl sipariş vermezseniz üyeliğiniz düşer. yeni bir isimle üyelik açabilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…