ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

sipariş veriyorum 128171 kodlu süpriz hediye diyo.alan arkadaşlar varmı acaba içinde ne var ki

Canım ben anlamadım ki sen üye mi oldun oriflame e?
geçen gün doreye üye olmayı düşünüyodun yanlışmı hatırlıyorum?
şimdi sipariş veriyorum diyosun anlayamadım durumu

sürpriz paket sipariş verirken çıkıyor ortaya
kodunu bilmiyorum
siparişe ekliyosun

bana mascara sabun ve bişey daha çıkmıştı hatırlayamadım şimdi

bide musterı hızmetlerı ıse yarasa tekrar sevecem fırmayı ama............. nerdeeeeeeeeeeeeeeeeee

çok şanslısın canım ya eminim bu ay %21 olursun

sarpio eğitiminde neler anlatılıyo
paylaşır mısın canım

yani 120 tl'lik sipariş mi veriyosun her ay
peki sen ne kadar prim alıyosun (özel olmazsa)

bu prim konuları, seviyeler hakkında hiç bilgi vermediler

benim sponsorum benim oturduğum sitede gezelim üye yapalım dedi bikaç ay önce
bigün 2 apartman gezdik tek tek, yani 96 daire
bana sadece 2 tane üye yaptık
onlarda daha hiç sipariş vermediler
kendisine de 2-3 tane üye yaptı

onlar sahaya çıkıyoruz falan diyolar
burda pazar kuruluduğu günler pazarda stand kuruyolar

ama benim eşim hiç destek olmuyo, bırak bu işi diyo
ben üye olalı 7 ay falan olmuştur
ama daha tek kuruş kazanmadım
para kazananlara gıpta ediyorum, bu işin formülünü öğrenmek istiyorum

aslında çok güzel adil bi sistemi var
bugün %12 ve üzeri olanların katılabileceği sarpio eğitimi vardı.. bu sistemle 1 ay içinde çalışıp %21 olunamaması mümkün değil..

sevcan canım benim seviyem geçtiğimiz ay %15ti primim 400küsür liraydı..

bu ayki hedefim üst danışmanlık ve geliri 1500 lira ve üstüü

Kızlar burası yeri değil ama Turkobir hakkında ne düşünüyosunuz?
üye olan var mı aranızda?

ewet geçen gün dore demiştim onu araştırıyorum karar veremedim daha ama şuan orflame de danışmanım 3. siparişim süpriz paketi geçen vermemiştim bu sefer de karşıma çıkınca sormak istedim

merhaba arkadaşlar daha önce avon temsilciliği yaptım şimdi orıflame istiyorum ama şartlarını merak ediyorum yani avon gibi sipariş vermeyince üyelik sonlandırılıyor mu kargo ücreti ödememek için ne kadarlık sipariş verilmeli.

bu ay kayıt kampanyası var çantalar çok güzel ve kayıt 1 lira:)
toplam 100 bp lik yani yaklaşık 120 liralık sipariş verirseniz kargo ücreti ödemezsiniz
100 puan yapamazsanız kargo sıfırlayıcı ürün girersiniz ve elinizde ürün olur 8.99 ödersiniz

her ay belli bi miktar ürün çekme zorunluluğu yok
1 yıl boyunca sipariş vermezseniz üyeliğiniz düşer
sıfır risk

çok teşekkür ederim sağolun vermiş olduğunuz bilgiler için

Merhaba , yıllık kayıt yenileme ücreti sipariş veren üyelerden alınıyor . 1 yıl boyunca sipariş vermeyip de son anda sipariş verenden de alınıyor . Sadece hiç sipariş vermeyen üyeliği düşenlerden alınmıyor .

kızlar oriflame'in embrace him diye bir erkek parfümü vardı artık üretilmiyor mu? intense olanı değil, açık mavi bir parfümdü..

BENİM ŞU ANDA 200 DEN FAZLA ÜYEM VAR....İSTEDİKTN SONRA KAYITTA OLUR SATIŞTA.....SADECE KENDİNİZE GÜVENECEKSİNİZ,VE ASLA OLUMSUZLUKLAR KARŞISINDA PES ETMİYECEKSİNİZ...İNSANLARIN CEVABI HEMEN HAZIRİÇEVREM YOKKİ,HERKES ORİFLAMECİ,SATAMIYORUM,KİMSE KAYIT OLMAK İSTEMİYOOR GİBİ HAZIR CEVAPALAR DUYARIZ HALBİKİ KENDİNE VE GÜCÜNÜZE İNANIN.PESETMEYİN...
BU İŞLERDE PESETMEENLER YOL ALIYOR,,PES EDENLERDE PİŞANLIKLARIYLA KALIYORLAR.fANTASİA KARDEŞ SİZİNLE İLGİLENEN KİŞİ EĞİTİMİNİZİ TAM VEREMEMİŞTİR,,,,YADA SİZ PEK İSTEKLİ OLAAMAMIŞSINIZDIR....
HERŞEY ÇOK İSTEMEKLE GERÇEKLEŞİYOR..ÇÜNKÜ
İSTEMEK BAŞARININ YARISIDIR........
DEMİŞSİNİZ BEN HİÇ PARA KAZANMADIM...ŞU ANDA ÜST DANIŞMANIM ŞUBATTA DİREKTÖRLÜK ÜNVANINI ALACAIM.DÜN PRRİMLERİMİZ YATTI .1.394 PRİM HAKETMİŞİM.BANKADAN ÇEKTİM BU SADECE PRİMİM....BİR BAYAN OLARAK EVDE OTURARAK,KENDİ İSTEDİĞİM SAAT VE ZAMANLARDA ÇALIŞARAK KENDİ İŞİMİ YAPIYORUM.FENA PARA DEĞİL.....ŞİMDİLİK....SİZCE.....TABİKİ BE YOLUN BAŞINDAYIM TÜRKİYE 1.Sİ 80 MİLYARA YAKIN PRİM ALIYOR .ODA NORMAL SİZİNN BENİM GİBİ EV HANIMIYDI.AMA PESETMEDİ..DEVAMLI SATIŞ VE KAYIT YAPTI....VE O RAKAMLARI HAKETTİ.....YANİ GERÇEKTEN O PARALR KAZANILIYOR VE DAĞITILIYOR.....

Size sonuna kadar katılıyorum..
Banada ilk teklif edildiğinde ben yapamam demiştim.. ama inat etmeyip dinledim ve iyikide dinlemişim..
3 -4 aydır aktif olarak çalışıyorum ve %15 seviyesindeyim bu ay 21 i hedefliyorum inşallah olucak..
Bence deneyin kızlar hiçbirşey kaybetmezsiniz denemekle..
Ama denemezseniz çok şey kaybedersiniz

En kısa zamanda direktör olacağımdan eminimmmm

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…