ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

peki canım kaç tl lik alışveriş yaparsak kargo ödemiyoruz.

canım onun için yüklü sipariş gerekiyo 125 bp sanırım yanlış hatırlamıyorsam bunu tamamlarsan kargo ücreti yok ancak tamamlayamadığında ise ürün sıfırlama kodunu gir kargo parasını alıyorlar ama bunun karşılığında sana bir ürün hediye gönderiyorlar en azından bunu satın aldım diye avutursun kendini benim gibi :)))

kıslar avon soft musk benzeri bir koku varmı orıflamede
madem üye olacağım parfümümüde burdan alayım değilmi

kokuya gelince bende daha öğrenemedim oriflame kokularını çok riskli geliyor bana ama avon öle değil bütün parfümlerini gözü kapalı sipariş ederim çirkin kokusu yok ben bu katalogta numune seti sipariş edicem sende et öle seçimini yap yoksa benim gibi 4 tane parfüm alıpta çöpe atma :KK43:(((

yaa bide elvie white magic 8.katalogta sonmuş yaaa çoook üzüldüüümmmm :KK25:

sonmuymuş kaldırcaklarmı ürünü şimdi ben alıcam diyemi öle oldu offfffffffff:KK43:((((((((((([/QUOTE]

Son kez katalogda dediği şeyler sonradan tekrar çıkıyor internet sitesinde de satılmaya devam ediyo genelde:)

Kızlar ben yeni kayitlara katilamamistim bu ay katildim ilk adim siparisini verdim ama siparis son adimda tebrikler ikinci adima katilmaya hak kazandiniz diye yazi cikmadi acaba sorun olur

Sipariş veremiyorum neden acaba sistemdemi sorun var dahili birim hatası diye bir uyarı veriyo kabul etmiyo siparişlerimi :KK43:((

uzun zamandan beri düşünüyorum üye olsam mı diye tam olucam vazgeciyorum gercekten üye olmanın avantajları varmı ben bişey duydum üye olduğunda satıs yapmadığında her ay para kesiliyormus satıs yapmadın için bu doğrumu her ürünün kendine ayit kaç puanı var, diyelimki satıs yaptığımda benim aylık olarak elime gecicek para miktarı ne kadar olucak ,birde bütün ürünleri geliş fiyatından verdiğim zamanda aylık kazancım olucakmı kargo ücreti ne kadar bu haziran ayı üyeliği ne kadar..:26:

uzun zamandan beri düşünüyorum üye olsam mı diye tam olucam vazgeciyorum gercekten üye olmanın avantajları varmı ben bişey duydum üye olduğunda satıs yapmadığında her ay para kesiliyormus satıs yapmadın için bu doğrumu her ürünün kendine ayit kaç puanı var, diyelimki satıs yaptığımda benim aylık olarak elime gecicek para miktarı ne kadar olucak ,birde bütün ürünleri geliş fiyatından verdiğim zamanda aylık kazancım olucakmı kargo ücreti ne kadar bu haziran ayı üyeliği ne kadar..:26:

ben bugün üye oldum.şöyle anlatayım
bu ay kampanya var.üyelik ücreti sadece 1 tl.veriyorsun
1 sene içinde sipariş vermezsen üyeliğin iptal oluyor.heray vermek zorunda değilsin yani
para filan kesilmiyor
geliş fiyatından verirsen karın olmaz
kargo ücretide şöyle: aylık 130 tl civarı sipariş verirsen kargo ücreti yok.onun altında verirsen 7,90 tl.
ama kargo ücreti vermek istemiyorsan birkaç ürün varmış onları seçiyorsun kargo parası yerine onlar geliyor sana

kıslar
benim cildim hassas ve nemsiz
34 yaşındayım
bana şöyle jel kıvamında hafif ama yaşıma göre bi krem önerebilirmisiniz
bide göz kremi olarak optimals seeing krem iyimidir?yada en iyisi hangisi?

arkadaşlar ben oriflame den eclat weekend aldım çok beğendim ancak petal quartz,diamond musk,divine ve volare aldım bu dört parfümüde hiç kullanamadım çok kötü geldi bana kokuları hepsini çöpe attım.oriflame kokularını bilenler varsa eclat weekend gibi hafif güzel koku tavsiyelerinde bulunabilirlermi acaba rica etsem

precious diyorum kesinlikle

hahahaaaaa yaşasın %3 oldummmmm temmuz kataloğunu da hediye ettiler başarımdan ötürü :) bu arada bu iş insanda bağımlılık yapıyomuş yaa geceleri rüyamda bile satış ve üye yapıyorm :) ya bi de bişey sorcam elinde 722071 koku numunesi olan var mı?bana içinde hangi kokular çıktığını yazabilir misiniz?

Son düzenleme:
canım para kesintisi falan olmuyor satış yapmazsan hediye alamazsın karın olmaz 1 yıl satıs yapmazsan yanı 1 yıl sipariş vermezsen üyeliğin siliniyor o kadar
kıslar
benim cildim hassas ve nemsiz
34 yaşındayım
bana şöyle jel kıvamında hafif ama yaşıma göre bi krem önerebilirmisiniz
bide göz kremi olarak optimals seeing krem iyimidir?yada en iyisi hangisi?

canım ablam 32 yasında aynı nemsiz ve hassas o kadar hasass kı kılcal damarları bellı ona aqua rıhtım serisi bir iyi geldi sana anlatamam onceden lamcome cristian dior ne pahalı kremler kullanıyordu iyi gelmiyordum şimdi var ya gören soruyor ne kullanıyorsun cildin ne güzel diye ama tüm serisini kullanıyor ve aralıksız her gün sürüyor düzenli kullanırsan sanada süper olur kesinlikle onu kullan derim sana

ben bu oriflamenin çeyiz ürünleri vermesine bayılıyorum geçen senede öyle pilav tenceresi çorba tenceresi simbo elektirikli cezve vermişlerdi 5 tl den simbo cezve hala 20 lıra magazalarda ben çeyizime koydum ve tencereleri çok kaliteliydi şimdide bu set çok güzel olacak benim çeyizimde kahvaltı setim var ama bunuda çay seti yaparım ablama veririm desenide çok hoş 10 liraya tabağını zor alırız bu setin kaçırmayın kızlar

aaaaa diamond musk atılırmı be güzelimmmmm,bileydim yolla bana derdiiimmm:KK52::KK31::KK3: benim favorim o:KK16::KK16::KK16: lovely garden ağır gelir sana yavrum, paradise bilmiyorum malesef ama elvie ve elvie white magic güzel temiz ferah kokular cnm beğenebilirsin..:nazar::nazar: aslında numune seti al öyle karar ver istersen cnm:KK6:

keşke yazsaydım burdanda yollasaydım sana yazık oldu çöpe gittiler :KK43:(( peki numune setini nasıl alıcam baktım sistemden bulamadım ben onun kodu nedir sipariş vereyim bana yardımcı olurmusun

yaa bide elvie white magic 8.katalogta sonmuş yaaa çoook üzüldüüümmmm :KK25:
sonmuymuş kaldırcaklarmı ürünü şimdi ben alıcam diyemi öle oldu offfffffffff:KK43:(((((((((((

valla bileydim isterdim bacım :KK3::KK3: neyse artık...fiyat listesinin ön yüzlerinde bayan ve erkek koku numune seti diye iki farklı kod var cnm, içeriklerinede kendi syfna giriyosun duyurular başlığı altında mı ne numune içeriklerini yazıyo hepsinin.. koku numunesinin içeriği her ay değişiyo yine netten takip ederbilirsin cnmm:KK55::nazar:
hemen kaldırmazlar cnm, 1-2 ay sonraya indirim syfsına bile koyablirler dert etme alabilirsn gönül rahatlığıyla.. bide parfümleri atmak yerine iade veya değişim iste daha iyi olur en azından paran çöpe gitmez:13::13:

kokoo bende fazladan bi elvie white magic var, aynı şehirde olsak sana verirdim satamadım da kaldı öyle elimde.

ayyy valla parfümlerim bitince cidden isterdim yavrmda neyse, hafif temiz kokular seven varsa müşterilerinden onlara önerebilirsn, kalıcı bi koku valla,sabah 9gibi sıktım hala duruyo maşallaahhh:nazar::KK9::KK9:

peki canım kaç tl lik alışveriş yaparsak kargo ödemiyoruz.

100puan yaparsan 1tl kargo bedeli var sadece cnm, 150puan ve üstü kargo bedeli yok..mesela şöyle örnek vereyim bu ay ben 102bp yaptım borcum yaklaşık 126 tl:nazar:

sonmuymuş kaldırcaklarmı ürünü şimdi ben alıcam diyemi öle oldu offfffffffff:KK43:(((((((((((
Son kez katalogda dediği şeyler sonradan tekrar çıkıyor internet sitesinde de satılmaya devam ediyo genelde:)[/QUOTE]

evt evt devam etsiiiiinnn:KK52::KK52:

Kargo ucreti vermemek için 100 bp sipariş vermek lazım yaklasik 130 lira falan

100bpde 1tl kargo var yavrum :KK9: önemli bi para değil tabiki ama yanlış anlaşılmasın yeni girenler için:KK31::KK55:

Kızlar altın fırsatlardan ince uclu tırnak susleme cilalarindan aldim nasildir acaba:) kullanan var mi

ben siyahı aldım cnm,ama sanki durduk yere kıvamı koyulaşıyo gibi geldi :KK8: fırçaları french yapmak için ideal bence:KK24:

hahahaaaaa yaşasın %3 oldummmmm temmuz kataloğunu da hediye ettiler başarımdan ötürü :) bu arada bu iş insanda bağımlılık yapıyomuş yaa geceleri rüyamda bile satış ve üye yapıyorm :) ya bi de bişey sorcam elinde 722071 koku numunesi olan var mı?bana içinde hangi kokular çıktığını yazabilir misiniz?

cnm siteye giriş yap,duyurularda içerik yazıyoo:KK6: tebrik ederm%3 olmuşsun.. ekibinle beraber toplam bi ayda kaç bplik sip. giriyosunuz_?:KK31:

kızlar bu ay sadece fincan seti mi var parfüm yok mu

sanırım yok kuzumm:KK8::KK8:

KIZLARRR bu katalogda kargo sıfırlama ürünü ne acaba??En Büyük KK

silk&beauty rollon cnm:KK76:

Son düzenleme:
ben bugün üye oldum.şöyle anlatayım
bu ay kampanya var.üyelik ücreti sadece 1 tl.veriyorsun
1 sene içinde sipariş vermezsen üyeliğin iptal oluyor.heray vermek zorunda değilsin yani
para filan kesilmiyor
geliş fiyatından verirsen karın olmaz
kargo ücretide şöyle: aylık 130 tl civarı sipariş verirsen kargo ücreti yok.onun altında verirsen 7,90 tl.
ama kargo ücreti vermek istemiyorsan birkaç ürün varmış onları seçiyorsun kargo parası yerine onlar geliyor sana

tşk ederim vazgecmezsem üye olucam ama cevremde avoncu oriflame ci dore ci cok bakalım ne yapcaz :)

kızlar bende 2011 ekimde üye oldum seviyem 18 ınşalah bende üst danışman olmayı istıyorummm.şu sevıyler çıkması hiç iyi olmadı yaaaa:KK19:

X