ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

kızlar ben bu ay 106 bp sipariş verdim ama listeyi o kadar inceledim hediye ürün eklenmemiş
kendim ekleyeyim dedim gene olmadı,aynı ücreti geçti.
zaten siparişler geldiğinde de 100bp hediyem yoktu.
bir dahakinde mi verecekler acaba?
bir de her katalog dönemi 100 bp hediyesi değişiyor mu yoksa bana mı öyle geliyor?
mayıs ayı için elimdeki kat kat kazan kampanyası broşüründe makyaj paleti gösteriyordu,
mayıs siparişlerimle gelen kat kat kazan broşüründe ise gene aynı ay için silk beauty serisini göstermiş.

Evet bana da o renk geldi şekerim. Bari azıcık sedefli falan olsa. Hiç bir işe yaramaz .Bak belki gözaltına kapatıcı sürdükten sonra üstüne bundan azıcık sürülse pudradan daha doğal bi görünüm yaratabilir. Ya da kaşlar az uzadı mı alınmıyor ya pudraya kapamaya çalışırız, kaş altına kapatıcı gibi kullanılabilir. Ama far olarak kullanamayacağım kesin :KK68: Aslında o koyu yeşil rengi gönderseler onu da beğenmeyecektim ama o en azından başka bir renge kombine gölgelendirme amaçlı falan kullanılabilirdi. Bundan bi halt olmaz. :KK53:

cnm o tarz bi rengi baz olarak kullanabilirsin ve koyu olan farlarını onunla açabilirsn yani bi şekilde kullanırsn:KK42::KK42:

kızlar silk beauty el kremi kullanan var mı bende kullanmadığım için bişey diyemiyorum müşteriler soruyo nasıl bir krem kolay emilen yağlı bırakmayan bi krem mi ?

cnm o seri güzel,bende sabununu ve vücut kremini almıştm kokusu çok hoş:KK52::KK52: onun dışında advanced gibi özel serisi olmadığı için yağlanma eğilimi olmaz nemlendirici özelliği vardr tüm kremlerin, asıl kuru/sorunlu eller için advanced serisi var biliyosn:KK70:

gencheyim nerelerdesin datlım sesi çıkmıyo:KK71::KK71::KK36::KK36::KK36:

18650_3.png

Kızlar Silk&Smooth ağda bantını kullanan varsa yorum yapabilirmi? nasıl yani güzel alıyor mu tavsiye ediyomusunuz? ona göre alacamda...

18650_3.png

Kızlar Silk&Smooth ağda bantını kullanan varsa yorum yapabilirmi? nasıl yani güzel alıyor mu tavsiye ediyomusunuz? ona göre alacamda...

tatlım ben orflameninkini değil de farklı markalar kullandm ama sana tavsiyem okadar para vermene gerek yok bimde satılan agda bantları hem cok güzel hemde fiyatı uygun ben değişik markalar kullandım da bimdekini cok begendm aklında olsun :)

Arkadaşlar bu sefer farklı birşey denemek istiyorum bu yüzden yoksa her yerde satılan kaliteli markalı ağdalar var biliyorum ama oriflame'ınkini merak ediyorum..

kızlar ben bu ay 106 bp sipariş verdim ama listeyi o kadar inceledim hediye ürün eklenmemiş
bir de her katalog dönemi 100 bp hediyesi değişiyor mu yoksa bana mı öyle geliyor?
mayıs ayı için elimdeki kat kat kazan kampanyası broşüründe makyaj paleti gösteriyordu,
mayıs siparişlerimle gelen kat kat kazan broşüründe ise gene aynı ay için silk beauty serisini göstermiş.

kat kat kazan 100 bp ye gelemz 150 bp ye gelır

benim kargom gelmiş ama ben evde yoktum. bana msj geldi teslim alan olmadığı için teslim edelememiştir die napıcam şimdi ben :KK43: nasıl alcam kargomu????

benim kargom gelmiş ama ben evde yoktum. bana msj geldi teslim alan olmadığı için teslim edelememiştir die napıcam şimdi ben :KK43: nasıl alcam kargomu????

malesef kargoya kendin gidip alacaksın tekrar getirmiyorlar:KK50:
bu kargo işi benimde canımı çok sıkıyor evde olmayınca komşuyada bırakmıyorlar
bazen acil işin çıkıyor tel ediyorsun rica ediyorsun
alt komşuya bırakabilirmisiniz cevap hayır:KK50: beni çok çıldırttılarda yarama tuz bastın :KK1:ama gelde gelde çıldırma yani...:KK52:

cnm kat kat kazan 150 bp ye geliyor
senin bahsettiğin hoşgeldiniz programı yani o katalog döneminde kayıt olan ve kayıt tarihinden 21 gün içinde 100 bp sipariş veren danışmanlar için geçerli

arkadaslar bgn faturamı akbankta ödedim ..şuan siteye bakıyorum borcumun bittiğini olmadıgını nasıl ogrenıcem bı turlu bulamadm o kısmı sitede

arkadaslar bgn faturamı akbankta ödedim ..şuan siteye bakıyorum borcumun bittiğini olmadıgını nasıl ogrenıcem bı turlu bulamadm o kısmı sitede

bankaya yatırdıktan ertesi gün hesaptan düşüyorlar. bugün ödediysen yarın öğlene doğru hesaptan düşerler. işte bu yüzden erken ödemek zorunda kalıyosun. eğer son ödeme tarihin cuma günüyse ve sen gidip cuma günü ödersen ertesi gün haftasonu olduğu için hesaptan düşmezler. pazartesiye kadar faiz yersin. pazarteside ödediğin parayı düşerler. bu seferde gidip faizini ödemek zorunda kalırsın... bu yüzden haberi olmadan faiz yiyenler evine haciz gelenler bile var...

bankaya yatırdıktan ertesi gün hesaptan düşüyorlar. bugün ödediysen yarın öğlene doğru hesaptan düşerler. işte bu yüzden erken ödemek zorunda kalıyosun. eğer son ödeme tarihin cuma günüyse ve sen gidip cuma günü ödersen ertesi gün haftasonu olduğu için hesaptan düşmezler. pazartesiye kadar faiz yersin. pazarteside ödediğin parayı düşerler. bu seferde gidip faizini ödemek zorunda kalırsın... bu yüzden haberi olmadan faiz yiyenler evine haciz gelenler bile var...

evet aynen 1 gün sonra yani bgn hesaptan düşmüşler o zaman cumaya ve son gune bırakmasak iyi olur tşkkrler çok sevndm ya:)

X