ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Yeni katalogta parfüm var.1 alana 1 bedava olan.divine,elvie,giordani white gold ve miss o.bunlardan hangi ikisini tercih edersiniz?hangisinin kalıcılığı daha iyi?

Yeni katalogta parfüm var.1 alana 1 bedava olan.divine,elvie,giordani white gold ve miss o.bunlardan hangi ikisini tercih edersiniz?hangisinin kalıcılığı daha iyi?

Miss o'nun kalıcılığı çok az, ama çok tatlı bir koku.
Diğer üçü hafif kokular.
Ben olsam giordani white ve elvie'yi alırdım.
Zaten giordani'yi almıştım 15 ml.di o da, çok çabuk bitiyor ama canım.:hulya:

arkadaşlar ıce mı, fire mı, air mı? ben içeksi ağır olmayan divine tarzı kokuları seviyorum.. lütfen acele yardım...

ıce ve fire yi beğeniyorum ben ıca ekşimsi bi koku, firede tatlımsı şekerli gibi yani ne tür seversen onu al derim

kızlar optimals kızarıklık giderici krem var ya bu katalogda pembeli kutusu o nasıldır kullanan bilen varmı,kızarıklığı gideriyomu gerçekten?

kızlar ben gecebn carsamba sıparıs verdım orırflameden hala gelemdı anlamadım gıttı yaaaaaaa

bu ay iyice yavaşladılar zaten benim siparişim 14 günde ulaştı elime türkiyenin bir ucuda değil göbeği nevşehirdeyim birde.geciken fatura faizi almayacaklarmış bu ay hatalarını telafi için

kızlar optimals kızarıklık giderici krem var ya bu katalogda pembeli kutusu o nasıldır kullanan bilen varmı,kızarıklığı gideriyomu gerçekten?

ya bende istiyorum o kremden ama emin olamıyorum.bi önceki nemlendiricimden hiç memnun kalmadım.yine öyle olsun istemiyorum. kullanan varsa yazsın lütfen.

ya bende istiyorum o kremden ama emin olamıyorum.bi önceki nemlendiricimden hiç memnun kalmadım.yine öyle olsun istemiyorum. kullanan varsa yazsın lütfen.

burdan cevap gelmedi canım ama ben direktöre sordum hassas ve kuru ciltlilere iyi gelir dedi,arkadaşım istemişti bu kremi söyledim ona kuru ciltliymiş o da alcak.. sende kuru ciltliysen alabilirsin ..

bu ayki giordani goldun kozmetik çantasını gören varmı, küçücük bişey mi acaba ölçüleri yazıyor ama ben yinede güvenemedim

benim için pek uygun değil sanırım.benim cildim karma ama cilt tipime uygun diye aldığım krem hiç iyi gelmedi.kupkuru oluyor yanaklarım yeterince nemlendirmiyor.pure nature.çok kötü bi nemlendirici.karma cilt tipi için güzel bi nemlendirici önerebilirmisiniz bana.bu ayki katalogdan olursa sevinirim tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…