Dudak Makyajı oriflame pure colour ruj kullanan var mı???

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

balbocegi1990

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2010
233
1
kızlar bu ayki oriflame katoloğunda 1 alana 1 bedava bu rujlar.fiyatı 8.90 olanlar. acaba bu rujları deneyeniniz var mı? eğer güzel bişiise sipariş vericem ama kaliteli diilse de paramı çöpe atmak istemiyorum. yardımcı olursanız sevinirim :KK34:

$21145_1.png rujun resmi bu işte cevaplarınızı bekliyorum

bende şimdi sipariş veriyorum cnm güzel görünüyor..ama bilmiyorum kulanmadım:)deniycem bi açık bide koyu renk alcam:)

ya bende istiyorum ama avonun colour trendini hatrlattı bana eğer kalitesizse almak istemem :97: bilemedim versem mi sipariş acaba

ya bende istiyorum ama avonun colour trendini hatrlattı bana eğer kalitesizse almak istemem :97: bilemedim versem mi sipariş acaba

valla cnm ben verdim..2 gün içinde sipraiş etcekmiş..3-4 günde eline gelirmişş..ben sana yzarım burdan memnun kalırsam alırsın..fiyatı çok ucuz geldii 1tanesi 4.5 tl ye gelio. en azından duyulmuş bi marka.dışarıdan 4.5 tlye adı sanı olmuyan ruj alabilrim :)görüntüüs güzel bakalım kulanınca nsl olcak:)nemlendirici özelligide varmışş oda çok hoşuma gitii:)

valla cnm ben verdim..2 gün içinde sipraiş etcekmiş..3-4 günde eline gelirmişş..ben sana yzarım burdan memnun kalırsam alırsın..fiyatı çok ucuz geldii 1tanesi 4.5 tl ye gelio. en azından duyulmuş bi marka.dışarıdan 4.5 tlye adı sanı olmuyan ruj alabilrim :)görüntüüs güzel bakalım kulanınca nsl olcak:)nemlendirici özelligide varmışş oda çok hoşuma gitii:)

siparişin gelince bilgilendir bni cnm şimdiden güle güle kullan :nazar:

Bende kullanıyorum gayet güzel bence .. hem nemlendiriyo hemde renkleri güzel .. biraz çabuk yokolsada dudaklarımdan .. :KK1:

cnm benim rujlar bugun geldii...
bi açık pembe bide koyu pembe istetmiştim..göründügü gibi çıkmıyor renkler..koyu dedigim renkk çok acık 3-4 kat sürünce dogal bi pembe oldu..eger alacaksan keisnlikle en koyu tonlardan al..açık pembe bildigin el kremini sürersin gibi oluyo.onu verdimm başka aldım kız tanıdıktı diye..diger koyu pembe fena sayılmaz 3-4 kat sürünce güzel duruyor..alacaksan kesinlikle en koyu rengi all..sürünce koyu olmuyooo..kremsi yapısı var tek o yanı güzelll...

bak cnm işaretlileri aldımm..sakın üst sıradakileri alma hiç renk vermiyor..alttaki sıradada en baştakini aldımm güzel bi pembe iki üç kat sürünce çıkıyo renk..kalıcılıgı fena sayılmas..ama alcak olursan alt sıradakii benim aldıgımla bide kırmızı olanı alll..öle kıpkırmızı olmaz zaten:)tüm renkleri denedimm hepsi renksiz krem özelliginde ..dudagı nemlendiriyor bide biraz parlakkk ..kalıcılıga idare eder:)

gözkalemi ve rimelde aldım onlar güzeldii tavsiye ederim..ama rujları göründügü renk giibi çıkmıyo ondan alcaksan en koyu tonları tercih et cnmm:)dün bizzat tüm getirdikleirni denedim satıcının:)

X