Bölgesel İncelme oriflame nin incelticisi ile 1 haftada 2 kilo werdim=))))

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

berrin.y

.............
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2009
291
0
kızlar ben de ilk başta inanmıodum ama oriflamenin incelticisyle karşılaşınca inanmak zorunda kaldım.1 haftada 2 kilo werdim veeeeeeeee inceldim baya,tşkkürlerrrr oriflameee =)))))))

kızlar ben de ilk başta inanmıodum ama oriflamenin incelticisyle karşılaşınca inanmak zorunda kaldım.1 haftada 2 kilo werdim veeeeeeeee inceldim baya,tşkkürlerrrr oriflameee =)))))))
bu kremin bir adı var mı? tam olarak ismi nedir yazabilir misiniz. tum vücuda mı uygulanıyor yoksa bölgesel de kullanılabiliyor mu* tşk.

benim teyzemde satıyor ama hiç duymadım adı nedir bu kremin birde bölge olrak mı kullanılıyor?

her yere ayrı sıkılaştırıcısı var ama sadece basen ve kalça için değil yukarıda bahsettğim kalça ve basen için mükemmel inceltioooo

arkadaşım fiyatı ne bu ürünün..bölgeselmi inceltiyor istediği yerde kullanabiliyormusun yani ??

canım kalıcımı acaba sürekli kullanmak gerekirmi ayrıca fiyatı nedir benimde karın ve belimde yağ tabakası var aynada kendime bakasım gelmiyo valla :çok üzgünüm:

reklam kokusu sezinliyorummm!!!!
ben 10 senedir danışmanım, kendim de kullandım o kadar da faydasını görmedim, sadece içerisinde kafein olduğu için biraz daha geriyor o kadar..
o üründense oriflamenin çatlak kremini alırım daha iyi, incelmek içinde mekik, sopa, sauna eşofman ve biraz gırtlağı tutmak daha iyi..

ben burakilere öneriorum alırlarsa da nasıl olsa benden almıyacaklar bnm bi karım yok bu işte ben sadece yardımcı olmaya çalıştım ben buraya bişe yazınca cebime para girmio arkadaşımmm beğenmediysen kullanmazsın olur biter bana yararı oldu ve birsürü arkadaşım kullanıo onlar da farkı anladılar inceldiler bnm gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…