Orgazm

Sigmund Freud'a göre klitoris sadece bir masturbasyon organıdır ve erkeklerle birlikteyken orayı kullanmak psikolojik sorunlara yol açar. Şahsen ben de böyle düşünüyorum. Klitoris sadece mast yaparken zevk veriyor ama bir erkeğin orayı fazla kurcalaması beni irrite ediyor.

Klitoral veya vajinal farketmez hepsinde kasılıyorum başka türlü nasıl oluyor ki orgazm bende elimle mudahale ederim onu mu beklicem bir kaç sefer olmak varken
Orgazm odaklı seks yapmak maskülen bir harekettir. Erkekler öyle seks yaptıkları için bizim de öyle olduğumuzu sanıyolar. Biz de salak gibi kendimizi onlara kanıtlamaya çalışıyoruz. En büyük sorun burdan kaynaklanıyor

Kimsenin salak gibi bir şey yaptığını düşünmüyorum. Gerçek erkek yatakta da doğru davranır.

Ben biraz maskülenim zaten öyle uzun uzun öpüsmeler sevismeler pek sevmem sonuca odaklıyım o yüzden de böyle mutluyum sex benim için romantik birşey hiç olmadı olmayacakta :)

Ha kimseyede birşey kanıtlama derdim yok onlar bana kanıtlasın kendilerini ben istedigimi alır geçerim

Tamam genç sinirlenme ben böyle seviyorum sen uzun uzun seviş birşey dediğim yok hey Allahım ya benim sex hayatim herkese dert oluyor
Dert edilecek bir şey yok. O zevki almak için bir erkeğe ihtiyacın yok, dolayısıyla erkeklerden birşey alamıyorsun. Ne yazık ki hep onlar senden alıyor

Dert edilecek bir şey yok. O zevki almak için bir erkeğe ihtiyacın yok, dolayısıyla erkeklerden birşey alamıyorsun. Ne yazık ki hep onlar senden alıyor
İşte bakış açısı farkı ben karşılıklı alıyorum ne alıyorsam malmıyım ki benden birşey alacaklar siz ne olmak istiyorsanız olabilirsiniz bu benim sorunum değil

Yanlış anlamayın Sigmund Freud!a beğenmedim bastım.

Klitoris gerçek orgazm değil galiba Vajinal orgazm nedir nasıldır hiç tatmadım. Bunun çözümü nedir?
benim okuduğuma göre zaten vajinal orgazm da klitorisin içeride uzanan uçlarının uyarılmasıyla oluyor. yani klitoris denen şey sadece orada kuru üzüm gibi duran bir şey değil, içeride bir salkımı var. dışarıdan ve içerinden uyarmak arasında tabi ki fark var ama biri diğerine üstün değil. hatta bence dışarıdan uyarmak vajinal orgazmı da tetikliyor

burada freud kasan bacıma da puuu. sevişince adam alıyormuş kadın almıyormuş bak hele. asıl bence gerçek bir sevişmede asıl kazanan kadın çünkü adam eliyle 5 dakikada yapacağı şeyi sevişerek yarım saatte yapıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…