Orgazm olamama(anorgazmi)nedenleri ve tedavisi

SİZ ANORGAZMİ YAŞADINIZMI?

• HER ZAMAN BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 373 50,6%
  • HİÇ BÖYLE BİR SORUNUM YOK

OY: 123 16,7%
  • ARASIRA BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 241 32,7%

• Ankete Katılan
    737
Rica ederim.) ama doktorunuzla "erkekte olsa" mutlaka konuşun..malum onlar için kadın-erkek ayırımı yok..ayrıca eşinizde mutlaka durumun farkındadır elbette ama kendisiylede konuşun ve kuruluk giderici kremler piyasada mevcut kullanmayı denetebilirsiniz..dışardan alamam derseniz internet sitelerini tavsiye ederim.) inşallah kusa sürede sorununuz çözülür..saygılar..

çok saoll cevabın için bu gidişle doktordan ayrılamıcam sanırm ilk gittigim de konusum her ne kadar o durum suan umrum da olmasa daaa

özürdıleyerek söyluyorum diş fırcamın sapı sılıkonkaplı ben cok zor bı şekilde de olsa ilişkide vajınal orgazm oluyorum
elımı vajınama sokamam bnm için çok zor bu yuzden sırf g noktamı bulmak için diş fırcamın sapıyla vajınamın içinde zevk aldıgım yere minik minik basınçla masaj yaptım ve vajınal orgazm oldum....
bı deneyın....

arkadaşlar ben 1.5 yıllık evliyim ve bu duyguyu daha önce hiç yaşamamıştım taki bu yolu deneyene kadar.mutlaka cevap alacaksınız diye düşünüyorum.artık ben bende bi sorun olduğunu düşünüp kafayı yemek üzerydim ama hiçbir problemim yokmuş anladım. bide klitoral ve vajinal boşalma arasında hiçbir fark yokmuş merak edenlere söylemek istedim.emin olun birebir aynı.

arkadaşlar ben 1.5 yıllık evliyim ve bu duyguyu daha önce hiç yaşamamıştım taki bu yolu deneyene kadar.mutlaka cevap alacaksınız diye düşünüyorum.artık ben bende bi sorun olduğunu düşünüp kafayı yemek üzerydim ama hiçbir problemim yokmuş anladım. bide klitoral ve vajinal boşalma arasında hiçbir fark yokmuş merak edenlere söylemek istedim.emin olun birebir aynı.

canım çok sevındım başarmana ve önerımın faydasını görmüş olmana.. bende çok çok zor vajınal orgazm olabılıyodum ama çok nadir google da bazı vıdeolar vardı g noktasını bulma dıye bı ara aklımı buna takmıstım orda elıyle gösterıyo ama msjımda dedıgım gıbı ben elımı vajınama sokamam.. aklıma bu geldı böyle denedım ve vajınal orgazmı yasadım ve g noktasının nerde oldugunu biliyorum artık merakım gectıği için her ilişkıde vajınal orgazm olamasamda önemı olmuyo bnm için.. ıkısı arasında böyle fark yok ama eger o yasadıgın orgazmı ilişki esnasında eşinle eşin içindeyken yasarsan o zaman çok fark oluyo...

Klitoral orgazmla vajinal orgazm arsında bence fark var.Vajinal orgazm daha harika bir şey. :KK17:.Şimdi ben yardımcı olmak adına yazayım diyorum ama zor.Benim vajinal orgazm olduğum tek pozisyon var.

canım çok sevındım başarmana ve önerımın faydasını görmüş olmana.. bende çok çok zor vajınal orgazm olabılıyodum ama çok nadir google da bazı vıdeolar vardı g noktasını bulma dıye bı ara aklımı buna takmıstım orda elıyle gösterıyo ama msjımda dedıgım gıbı ben elımı vajınama sokamam.. aklıma bu geldı böyle denedım ve vajınal orgazmı yasadım ve g noktasının nerde oldugunu biliyorum artık merakım gectıği için her ilişkıde vajınal orgazm olamasamda önemı olmuyo bnm için.. ıkısı arasında böyle fark yok ama eger o yasadıgın orgazmı ilişki esnasında eşinle eşin içindeyken yasarsan o zaman çok fark oluyo...

eşimle yaşamayı ne kadar istediğimi anlatamam. ama ben bunu bile kendimce bi adım olarak gördüm.o kadar merak ediyordum ki anlatamam.ama ikisi farklı dedin hevesim tursağımda kaldı.denemeye devam .yapcak birşey yok

Arkadaşlar Merhaba,
2 aylık evliyim . Konunun başında yazılanlara bakılırsa Koital Anorgazmiyim. Yani el ile klitorisin uyarılmasıyla orgazm diye tabir edilen şeyi yaşıyorum. Yani anlatılanlara benziyor o yüzden orgazm diyorum. Ama pen*s vajina içindeyken zevk almıyorum. Bu sorunu nasıl aşabileceğimi bilen var mı ? Yardımcı olabilir misiniz lütfen :KK43:

ben de aynı sorunu yaşıyorum ve çaresiz hissediyorum. bu durumda olan ve sonradan düzelen biri yok mu? anladıgım kadarıyla uzun bir süre uğraşmak gerekiyor...

peki sen bu yolla vajinal orgazm olduktan sonra eşinle beraber olduğundada vajinal orgazm olmayamı başladın yani bir nevi bu yöntemle vajinal orgazm olamam kısırdöngünü yenebildinmi merak ettim
birde bence orgazm olamamadaki eşin erken gelmesi bencil olması gibi sorun yoksa eğer , diğer en önemli sorun kadının kocasını yeteri kadar arzulamaması yani sevememesidir

bende malesef vajinal orgazm olamayanlardanım.eşim içindeykenn olamıyorum ama parmağıyla olabiliorum.sizcede bu haksızlık değilmi tek parmak ve p....s ten ince.ne yapmam lazım ya.bu arada ben 5 yıllık evliyim ve benim için farklı yöntemler uyguluyoruz klitoris orgazmı olabiliyorum sadece :KK43:(

2senelik evliyim ve hep hicbisey anlamadan bitiyo(ben anlamiyorum)tam anliycagin zaman esimde bitiyo ve benim icin yarim kaliyo.esim bisey anlamadigimi bile bile hic caba harcamiyo sagolsun ne bilimmm..

2senelik evliyim ve hep hicbisey anlamadan bitiyo(ben anlamiyorum)tam anliycagin zaman esimde bitiyo ve benim icin yarim kaliyo.esim bisey anlamadigimi bile bile hic caba harcamiyo sagolsun ne bilimmm..

2 senedir böyle ve eşinbu konuda hiç çaba sarfetmiyormu yani bu durumu hiç konuşmuyormusunuz

2 sene bu sorunun çözülmemesi için çok uzun bir süre.8-10 ay sürmeli en fazla.cinsellik eşlerin diyaloğunun önemli bir parçası.geçiştirmeyin lütfen.her ilişkide de orgazm beklemeyin.rahat olun.sadece zevk almaya bakın.

2 sene bu sorunun çözülmemesi için çok uzun bir süre.8-10 ay sürmeli en fazla.cinsellik eşlerin diyaloğunun önemli bir parçası.geçiştirmeyin lütfen.her ilişkide de orgazm beklemeyin.rahat olun.sadece zevk almaya bakın.

2 yıl bence normal bir süre çünkü anladığım kadarıyla bu arkadaşın eşi bencil bir erkek cinsellikte sadece kendini düşünüyor , arkadaş konuşmuş ama faydası olmamış , sizin dediğiniz 8 -10 ay erkeğinde sorunu farketmesi ve kendini düzeltme süresi
ne yazıkki bu tarz bencil erkekler çok hatta erkeklerin çoğunluğu bencil

Keşke erkeklerde kadınlar kadar paylaşımcı olsaydılar o zaman mutluluklar artardı

bunu en basında bızde yasıyorduk. tam orgazm olacakken eşim bosalıyordu. ama artık orgazm olacagım anı anlıyor. ve yavaslıyor. bu da ıkımızın de işine gelıyor. ve harıka bı sekılde ıkımızde bosalmıs oluyoruz. kesınlıkle. dıyalog cok onemlı..

bence bu kadına eşinin yaptığı büyük bir haksızlık
ben bu tarz erkekleri anlamıyorum insan karşısında isteksiz bir kadınla nasıl beraber olabilir

o da cok garıp cıdden. ya dıyalog gercekten cok onemlı. bızım su an tek sıkıntımız ıyı bır prezervatıf bulamamak. sanırım benım latexle sorunum var. bılmıorum

bencede o anın büyüsünü yaşamaya çalışın atın kafanızdan orgazmı şartlamayın kendinizi

X