Orgazm olamama(anorgazmi)nedenleri ve tedavisi

SİZ ANORGAZMİ YAŞADINIZMI?

• HER ZAMAN BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 373 50,6%
  • HİÇ BÖYLE BİR SORUNUM YOK

OY: 123 16,7%
  • ARASIRA BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 241 32,7%

• Ankete Katılan
    737
Vajinal orgazmcilar sizde olupta bizde olmayan ne acabaBenim esim cok gec bosaliyo okadar girip cikmadan sonra zevkten baska bisey olmuyosa sorun nerde acepp

sorun şu ki sen vajınal orgazma ınanmıyorsun bu zevkı düşüncelerınle arttırıp orgazm olabılırsın ama sen vajınal orgazmın varlıgını kabul etmedıgın için tabıkı boşalamassın..
arpanın da dediği gibi ilişki esnasında hala klıtorısınle oynarsan vajınadan degıl klıtorısten zevk alırsın klıtorısle oynamayı bırak vajınayı yönet içerden aldıgın zevke odaklan..eger bı gun vajınal orgazmı kabul edersen yanı....

arkadaşlar merhabalar
yeni evliyim bu konuda düayenlerden yardım istiyorum
rica etsem orgazm olma tekniklerini özelden yazabilirler mi
geriye dönük olarak okudum 40 sayfa kadar ama hala aklımda netlik kazanmadı
rica ediyorum ve çok çok teşekkür ediyorum şimdiden

sıkılmassan konuyu bastan sona oku faydası oluyo........

off sık kullanılana ekledım su sayfayı hepsını okudum...ama net bir sey diyen cıkmamış ki,eh cıkmaz da tabiki ama hiç değilse deneyimsel acıdan daha yogun bi paylasım içinde olsanız ne güzel olur...ben daha gencim 25 yasımdayım ve vajina orgazmı diye bi şey yasamadım..yasarsın olur dıyorlar ama partnerım muthıs derecede sevıssede 4 5 saat ben bosalayım dıye ugrassa da yok kılıtorıse dokunmadan sadece ıcımdeyken tık olmuyor...su pozısyon bu pozısyon demeyın,denemediğim sey kalmadı...evlenmek ıstemıyorum bu yuzden...istedıgım gıbı bı cınsel hayatım olmayacaksa erkek acısından da onemlı,o da bayanın bosalmasını o anı gormeyı ıstıyor halıyle...ee ben ne yapayım sımdı kıme gıdeyım nereye kıme danısayım... ((((((((((((((

evlilik sadece ıyı bı cinsel hayat demek degıl evlenmeden de bakcınsel hayat yasayabılıyosun ama evlılıgın guzellıklerını yasayamassın bunu es gecemıycem bunun dışında eger bunu mutlaka halletmelıyım dıyosan cınsel terapı almalısın.........

Partnerin mi aktif iliski esnasinda sen mi aktifsin?
Eger sen pasif kaliyorsan şu aşamada boyle olmasi normal.. Aktif ol ve partnerin pasif olsun. Sen gayet rahat ol iliski esnasinda. yani partnerin ugrasmasin sen ugras onunla.

ben de aktif oluyorum o da oluyor..değişiyor yani..kendı kendıme tatmın de olmuyorum uzun zamandır,kılıtorısıme dokunmuyorum kı vajınamdakı kaslar duyarlı hale gelsın dıye..ama yok yok..burda boyle acık acık yazıyorum herkes bu kadar acık olmamıs sanırım ama kendımı ıfade etmeye calısıyorum ve yardım ıstıyorum cıddı manada..cinsel terapiyi her pskiyatr yapmaz ki..var mı önerebileceğiniz kişiler acaba

ne zamandır cinsel hayatın var
şunun için sordum benim zevk almaya baslamam vajınadan 1 yıl sürdü çok sık ve düzenlı bı cınsellik yasamama ragmen yanı klıtorısten vajınaya gecmek bıraz uzun suruyo sen klıtoral masturbasyon yapma zaten yaparsan da vajınal yap vajınandakı zevk yerlerını kesfet....

merhaba güzel evli hatunlar
benim bi sorum var ama bu konuda konu açıp sormak istemedim malum kk böyle konulara pek uygun tepki vermiyor.
penis boyunun ilişkide önemi var mı ?
zevk almak anlamında sormuyorum, girçık lar sırasında boy önemli bi husus diye düşünüyorum yani çok kısaysa hızlı devamlı periodik bi girçık yaşanamaz gibi geliyor bana..
ben hiç ilişkiye girmedim o yüzden pek de bilmiyorum
benim eski erkek arkadaşımınki kısaydı. nasıl desem, normal halinde bi tek başı vardı, uyarılınca anca elimle tutabiliyordum
ilişkiye girmek niyetimiz yoktu ama onunla ilişkiye girmek konusunda endişelerim vardı
şimdi ayrıyız, ama sormak istedim endişelerim yersiz mi?

Son düzenleme:
ahahahaahaha gece gece çok güldüm yaa arkadaş tombala çekiyor sanırım

ya geyiğe bağlamayın lütfen
adam gibi soru sordum
soruma cevap olmayan bi yorum yapmayın

yine de sana cevap vermek farz oldu: evet canım şansıma tombala çekiyorum. sen ne yapıyorsun ? adamın önce şeyine bakıp sonra mı sevgil oluyorsun ?

Son düzenleme:
efendim arkadaşım ? neye şaşırdın anlamadım
çocuk kendine mi saklasın ?

Soruş tarzına saşırdım neye şaşırıcam Allahskına!!Yoksa banane!!İster kendine sakla ister turşusunu kurrrrr bananeeeee amaaaa buraya yorum yapıyorsan da görüşümü dile getiririm buna sen karar veremezsin!!!

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…