Orgazm olamama(anorgazmi)nedenleri ve tedavisi

SİZ ANORGAZMİ YAŞADINIZMI?

• HER ZAMAN BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 373 50,6%
  • HİÇ BÖYLE BİR SORUNUM YOK

OY: 123 16,7%
  • ARASIRA BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 241 32,7%

• Ankete Katılan
    737
doggy pozisyonunda olabiliyormusun gerçekten çok şanslısın.ten teması olmadığı için ben olamıyorum.öpüşmek sarılmak mümkün olmuyor o pozisyonda

canim 2 kere oldum sadece. ben de öyle sık sık yasayan biri degilim orgazmi. o pozisyonda boyle temaslar olmadigi icin daha fazla icimde olanlari hissedebiliyorum. gercekten artik neyi yasadigimin farkina variyorum. opusme sarilmaya ihtiyac duymuyorum. artik o fasil bitmis oluyo. Sadece tek 1 sey istiyorum. (ama yorulan bi tipim ya kollarim agriyo bunda da uzun surerse :)) cok detaylandiramadan anlatmaya calistim.

Bu arada kadınlar da orgazm olamamanın penis boyunun küçük olmasından dolayıda olabileceği hakkında bilgi okudum az önce.Penis boyu uzatılması gerekiyor galiba.Deva arayanlara derman olur belki bu yazdığım şey.

kaç yıllık evlisiniz siz acaba?bizim 3 ayı geçti.çocuk felan varmı.oda çok etkiliyormuş cinsel hayatı.özellikle bebekken

biz de yeni evliyiz canim ama cinsel hayatimiz daha once basladi. ucuncu yili bitecek. evlilikten sonra hic farklilasmadi. cocuk yok.
senin cinselligin yeni basladiysa cok normal. zamanla daha farkli olacak kafani takma. benim de baslarda cok daha farkliydi.

bizimde evlilik öncesi giyinikken öpüşme sürtünmeden öteye gitmezdi cinsel hayatımız.sonra burdan sudan çıkmış balığa döndüm.erkek için birşey yok tabi.ama insan sonuçta aynı eşim gibi ilişki esnasında yaşamak istiyor o zevki.yoksa eşim parmakla burda bir arkadaş öğretmişti gspot diye o şekilde uyarıyor ama ilişki esnasında çok farklı diyorlar

Tabii ki normal bisey, cinsellik daha farkli bisey sonucta. sen sadece icinden aldigin zevke bak. yatakta cok duygusal hassas olmamaya calis, kendi zevkin icin. Ne guzel bak g spot u bulmussunuz. bundan sonrasi cok guzel olacak.

Tabii ki normal bisey, cinsellik daha farkli bisey sonucta. sen sadece icinden aldigin zevke bak. yatakta cok duygusal hassas olmamaya calis, kendi zevkin icin. Ne guzel bak g spot u bulmussunuz. bundan sonrasi cok guzel olacak.

evet bulduk ama parmakla oluyor işteneyse.bende kendime kızıyordum acaba benmi yanlış birşey yapıyorumda olmuyor diye.sende pozisyonları doğruladın,aynı şekilde yapıyormuşsunuz.yani sorun bende değil.en azından buna sevindim.eşim anlayışlı sağolsun.istemediğim hiçbir pozisyonda zorlamaz ısrar etmez.hep sen belirle der canım benim:)

yüzüstü yatma pozisyonunu hiç denememiştim. Mantıklı geldi şimdi hem klitorisde yatağa sürtünüse daha kolay olunabilr sanırsam .

yüzüstü yatma pozisyonunu hiç denememiştim. Mantıklı geldi şimdi hem klitorisde yatağa sürtünüse daha kolay olunabilr sanırsam .

yok canım.öyle sürtünmeye kalkarsan eşinin girişi zorlanır.kalçanı hafif yukarı kaldırman lazım.elinle koynundan aşağı doğru inip parmağınla uyarabilirsin.ben öyle yapıyorum.ama kalçalarını hafif kaldırmayı sakın unutma.zaten başka türlü vajiye giriş mümkün olmaz.önde kalır

iste boyle burda konusmak iyi oluyo gercekten. Yoksa anlayamiyosun kendi yasadigini.. hep kafan biseye takılmış oluyo. benim de kafamda hep baska bisey daha olmali bu yeterli degil ben yapamiyorum, bende bir problem olabilir mi dusunceleri vardi. komleks mi artik nedir. burada acik acik konusunca birseyler yoluna girmege basladi. Bize cinsellige normal bakmak ogretilmedi ki. hep yasak hep gizli.. nasil ogrenecektik alisacaktik acaba?

canim iste konustukca birbirimizden birseyler ogreniyoruz. ama bence klitorisi bosver. surtunmesine gerek yok. iceriden hissettiklerine odaklanmaya calis. yuzun yataga donuk olunca da kendinle basbasa kaliyosun. sadece kendini dinliyosun, esinle ilgilenemiyosn. bir sure sonra da zevkin keyfini suruyosun..

Son düzenleme:
40 dakka içindemi oluyorr ,bukadar uzunn süre yapabilen erkekk varmı acaba bilemedimm
ben dakkaya bakmıyorum ama maxsimum 5 yada 10 dakka en uzunn dayanabiliyorr eşimm

canım bende dk ya bakmıyorum ama şurdan düşündüm afedersınız mesela yataga 11 de gıdıyosak bıttıgınde banyoya gıderken saat 12 oluyo önsevişmemiz öle cok uzun değil 15 20 dk yanı rahat 30 dk sürüyo bılıyorumda zaten ve ben 5 10 dk da hiç orgazm falan olamam bı arkadasın da soyledığı gıbı bi çok pozısyon degıştırıyosun yıne özur dıleyerek soyluyorum mesela dün 12 de basladı 1 i 10 gece bıttı toplamda bu yanı eşim eskıden benı o kadar da düşünmezdı ama şimdi konusa konusa artık bnm için ugrasır oldu...dediğim gibi bazı gunler konsantre olamıyorum sen benı hiç bekleme dıyorum 10 dk da boşalıyo....

aynı şekilde bnde hala zor oluyorum ve olmadıgımda çok oluyo bi çok yönden kafam rahat olmalı aklım bı yerde olmamalı bu da zor tabı ama eskısınden ıyıdır...

bak biz de ayriyiz. bence iyi gelecek bu. bi sure bu konudan uzak durmus olucaz, esimizi de ozliycez. surekli birlikte olunca arayi sogutmamis oluyoruz kafamizdaki dusuncelerle yine cinsellik yasayinca da olamiyo olabilir.

evet canım ben de bebegım oldugu için çok yoruluyorum eşime dedimki 1 kac gun anneme gıdım dınlenıyım geldıgımde eşim beni çok özlemıstı ama ben adet oldum 1 hafta da o surdu sonrasında çok güzel şeyler yasanıyo ayrılık çok güzel oluyo....

kızlar vallahi son günlerdeki yorumları okudumda bu topic orgazm olamayanlar değil hangi pozisyonlarda daha çok orgazm olabilirim tarzı bir konuya dönmüş hadi herkese kolay gelsin ne diyelim bol bol orgazmlar

kızlar vallahi son günlerdeki yorumları okudumda bu topic orgazm olamayanlar değil hangi pozisyonlarda daha çok orgazm olabilirim tarzı bir konuya dönmüş hadi herkese kolay gelsin ne diyelim bol bol orgazmlar

canım vallahi zevk alabilip de genellikle sonuca ulasamiyoruz ya biraz da onun sebebiyle bu konusulmaya baslandi.

canım vallahi zevk alabilip de genellikle sonuca ulasamiyoruz ya biraz da onun sebebiyle bu konusulmaya baslandi.

ok canım zaten bu konuşulan sorunlar hepimizin sorunu sizlerin yazılarınızı okuyarak yararlanmaya çalışıyoruz inş hepimiz mutlu sona ulaşırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…