Orgazm olamama(anorgazmi)nedenleri ve tedavisi

SİZ ANORGAZMİ YAŞADINIZMI?

• HER ZAMAN BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 373 50,6%
  • HİÇ BÖYLE BİR SORUNUM YOK

OY: 123 16,7%
  • ARASIRA BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 241 32,7%

• Ankete Katılan
    737

neymiş kız bana da söyle çatladım meraktan

hadi sen bekarsın canım... evlenınce anlarsın lafını demıyorum bileee cunku bende anlamadım 3.5yıllık evliyim sözdeee cok gerı kalmısım çookk...

arkadaş eğer kadınsa çok hızlıymış 1 günde vajiniyi yenmişte orgazm pozşsyonlarıyla akıl veriyor
eğer erkeksede aman başka işinmi yok burada yazıyorsun

asayıs berkemal geldiiii

evet canım bılırkısı raporum bu yondeee :113:

bi kendılerını akıllı sanıyorlar

özelden yazem nası bi pozisyon oldugunu

sahiii unuttum 10dk gecmedeeennnn msjı atamıyordummm... bi an aklımdan cıkıvermıs işte....

neyseki ocakta bu sefer bişi yok ben gecen gun bolee beklıcem dıye (bi arkadasa bı konuda yazıyorum sıgmadı 4özel msj bedel oldu) sen ocaktaki hosafı unut hoşaf bıde yani... nasıl yanmıss komurrr olmusssss...tencere katılıyım resmen... kayısılar cikolata kaplı profiterol gibi olmustuuuu yanık kokusunu duydugumdaaa eşim gormeden direk çöpee :18:

asayıs berkemal geldiiii

evet canım bılırkısı raporum bu yondeee :113:

bi kendılerını akıllı sanıyorlar

özelden yazem nası bi pozisyon oldugunu

hele bağa da yaz kıs nasılmış ki o:44::44::44:

fransız kaldım

ayy kızlar sahımı yaaaa o kişiler erkek mı kı sahıden nasıl anlıyosunuz bende o mayaa adlı kışının yalan soyledıgını anladım mesajlardan ama bı erkek oturup da burda konusur mu sıkılır bıle.....

slm kızlar arkadaşların dediklerine katılıyorum. tamamen psikolojik olarak iş ilerliyor eğer isteksiz olursanız orgazm olunamıyor. tabi bunun teknikleride var..

kulaktan kulağa olsun kızlar kime yazdıysa o birbaşkasına yazsın beklemesin herkes için 10 dk

Bu konuyla ilgili psikolojik destek alıp daha sonrasında orgazm olabilen var mı aranızda??

canım soruna cevap olmuyacak ama yazmadan edemicem lütfen kusura bakma biz tedavi olsak ne olurki bence bizden önce kocalarımızın tedavi olması gerek

Son düzenleme:
:) Ama ben yine de bi psikoloğa görünmeyi düşünüyorum bunun için kime gidebilirim bilmiyorum aslında.. sex terapistleri var ama nereden bulabilirim pek cesarette edemiyorum hoş jinekoloğuma sordum orgazm olamıyorum dedim o da ilişki sırasında klitorise sürtünmeyle orgazm olunur dedi nette de araştırdım yazı dizilerinde klitorisi unutun diyor.. ben anlamadım gitti neymiş nasıl bişimiş bu orgazm, nasıl olunuyor, ne yapmamız gerek.. düşündükçe psikolojim bozuluyor bende zevk almak istiyorum

canım eşim erken boşalıyor asıl mesele bu. evet üstte olmak iyi ama üstte çıkıncaya kadar eşim durabilirse:)

hele bağa da yaz kıs nasılmış ki o:44::44::44:

fransız kaldım

canım 1gunde hatta 30dkka vajıyı halletmıs arkadasss !!! gelmıs burda tesr ılıskıden dem vuruyor..yok efendım orgazm pozisyonları vsvs... bu konulardan sıkılmakmı daha cazip gelır sanırım onlar ıcın cınseellık nede olsa

kulaktan kulağa olsun kızlar kime yazdıysa o birbaşkasına yazsın beklemesin herkes için 10 dk
aynen kulaktan kulağa yazın yaww 10dk kim bekleerrr
bak sesleri kesildi

hatta ıp adreslerı bile yanı

ben yolluyorum sana canım

kızlar bende orgazmın klitorisle alakası oldugunu soyluyordum megerse yokmus soyle birsey gelişti , biz tam misyoner pozisyondayken ben , ellerimle kalçalarımı ayırılıyorum ve o sekilde daha da yakınlaşıyorz birbirimize ve o halde sanki g noktama temas ediyormus gibi, aniden zevk baslıyor yavas yavas doruga ulasıyorum klitoris aklıma bile gelmiyor bunu deneyin...

sormak ayıp olucak belki ama nasıl ayırıyorsun, aşağıdan mı uzanıyorsun kendine? yani kalça derken popo kısmından bahsediyoruz değil mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…