orgazm aşısı G noktası dr. pelin ilbeyi

mapofmine

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2012
42
4
arkadaşlar G noktası dolgusu yaptıran var mı ?
dr. pelin ilbeyi bu konuda iyi diye duydum ama orgazm aşısı işe yarıyor mu onu bilmiyorum

4 5 yıl önce duymuştum bu aşıyı. 4 yıldır senede bir yaptırıyorum. Bu konuda çok mutlu oldum. Hayatım değişti diyebilirim. Bu tarz bir sorununuz varsa tavsiye ederim.

İlginç ilk defa duyuyorum böyle bir şey biraz anlatırmısınız
İnternette açıklaması var. Ordaki açıklamaları okursan daha iyi. Ben anlatırsam müstehcen kaçabilir Sonuç olarak işe yaradığını söyleyebilirim. 4 yıldır yaptırıyorum. Sonuçta geçici bir dolgu maddesi yapılıyor ve eriyip gidiyor. Ama bu sayede vajinal orgaz olmayı öğrenmiş oldum aşıyı yaptırmasamda oluyor ama aşılıyken etkisi daha yüksek. Arasındaki farkı bildiğimden dolayı aşılı ve aşısızın aşı yaptırmayı tercih ediyorum. Aslında yaptırmak kolay bişey değil aşırı utangaçım bu konuda jinekoloğum ilknur hanım onunla rahatım alıştım eşide estetik doktorum. İlknur hanım beni hazırlıyo aşıya eşide dolguyu yapıyor . Hazırlık ve muayene 10 dk sürüyor dolgu aşısının yapılmasıdanbir kaç dakika. Acı çok hissedilmiyor hissedilsede anlık . Aşı sonrası iki gün ilişki yok sonrasında serbest. Hep doktoruma danıştım bunun kalıcı dolgu olanı yok mu diye ama tavsiye etmiyor. İki cc lik bir dolgu yaptırıyorum ben yeterli geliyor. Bir cclik iki cclik ve 3 cclik olmak üzere doktor karar veriyor.

İnternette açıklaması var. Ordaki açıklamaları okursan daha iyi. Ben anlatırsam müstehcen kaçabilir Sonuç olarak işe yaradığını söyleyebilirim. 4 yıldır yaptırıyorum. Sonuçta geçici bir dolgu maddesi yapılıyor ve eriyip gidiyor. Ama bu sayede vajinal orgaz olmayı öğrenmiş oldum aşıyı yaptırmasamda oluyor ama aşılıyken etkisi daha yüksek. Arasındaki farkı bildiğimden dolayı aşılı ve aşısızın aşı yaptırmayı tercih ediyorum. Aslında yaptırmak kolay bişey değil aşırı utangaçım bu konuda jinekoloğum ilknur hanım onunla rahatım alıştım eşide estetik doktorum. İlknur hanım beni hazırlıyo aşıya eşide dolguyu yapıyor . Hazırlık ve muayene 10 dk sürüyor dolgu aşısının yapılmasıdanbir kaç dakika. Acı çok hissedilmiyor hissedilsede anlık . Aşı sonrası iki gün ilişki yok sonrasında serbest. Hep doktoruma danıştım bunun kalıcı dolgu olanı yok mu diye ama tavsiye etmiyor. İki cc lik bir dolgu yaptırıyorum ben yeterli geliyor. Bir cclik iki cclik ve 3 cclik olmak üzere doktor karar veriyor.
Ücreti nedir?

Normal dolgu ücreti ödüyordum ben . En son geçen yıl yaptırdım dudak dolgusunu 500 e yapıyordu g spot dolgusunu 1000 tl ye yapıyordu 2 cclik . Şu anki ücretini bilmiyorum ama 4 yıldır aynı ücreti ödemiştim düzenli yaptırdığım içinmi fiat değişmedi bilmiyorum. Ama en son botox için gittiğimde artmıştı botox buda artmış olabilir. Kusura bakma şu anki fiyatı bilemiyorum

yaptırdımmmm.. ve çok memnunum.. burda kimse cevap vermeyince bir kuvvet gittim doktoruma ve yaptı..
gerçekten arada fark var. ve mutluyum:)
tavsiye olunur
Çok sevindim İstatistiklere göre 10 kadından 8 inde orgazm olamama sorunu varmış bu aşıyı bulmaları çok iyi oldu Artık kaçmaya isteksizlikle uğraşmaya gerek kalmadı.

yaptırdımmmm.. ve çok memnunum.. burda kimse cevap vermeyince bir kuvvet gittim doktoruma ve yaptı..
tavsiye olunur
Senin doktorun dolgu aşını hangi yöntemle yaptı ? Yapılış yöntemleri var da okumuştum merak ettim.

tavsiye olunur
Merhaba, vajinal orgazm olamıyorum. Bu duyguyu hiç yaşamadım. Sadece klitoral orgazm oluyorum. g-shot vajinal orgazm yaşamamı sağlar mı?

X