Organik örgü oyuncaklarım

cambaz

Guru
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2007
609
251
38
Merhabalar,
Kendi el emeğim organik örgü oyuncak amigurimilerim tamamen doğal, sağlıklı
Tüm fotoğraflar kendi ürünlerimdir
İstenilen model renk ve boyda yapılabilir
index.php

50 cm büyük tavşan
index.php

38 cm ayıcık
Erkek için bahçıvan şortlu modelleri yapılır
index.php

Zürafa 55 cm

evet fiyat ogrenebilir miyiz.. zurafa kaca acaba

Cok güzeller elinize saglik keske benim de böyle yeteneklerim olsa. Cok imreniyorum. Kazanciniz da bol olsun hic birakmayin :KK66:

IMG_20170204_230827.jpg

22 cm ayıcık 20 tl
12 cm çıngırak 15 tl
İplerimiz çıngırakların diş kaşıyıcılığına uyması açısından %100 cotton dur

Teşekkür ederim bu sadece yetenek değil sabır işi aslında kızıma yaparak başladım o kadar sevdi ki yaptıkça satmaya başladım o yüzden fiyatlarım şimdilik ucuz

Peki nerden ögrendin ? Ben yurtdisindayim. Yeni seyler ögrenmek iyi geliyor yalnizken. Hic örgü bilmiyorum. Sence ögrenmem mümkün mü? Hobi ariyorum kendime. Sizin oyuncaklara asik oldum :) ♡_♡

Peki nerden ögrendin ? Ben yurtdisindayim. Yeni seyler ögrenmek iyi geliyor yalnizken. Hic örgü bilmiyorum. Sence ögrenmem mümkün mü? Hobi ariyorum kendime. Sizin oyuncaklara asik oldum :) ♡_♡

Hiçbiryerden aslında tığ örgüsünü zaten biliyorum elimde bu işlere yatkın keçe falanda yapıyorm
Denemek için tarifli yaptım gayet güzel oldu şimdi tariflerimide kendim çıkarıyorm
Zamanla öğrenebilirsiniz ama hiç örgü bilmiyorsanız daha kolay birşeyle başlayın derim
Aşkınız için de çok teşekkür ederim

cambaz cambaz hepsi birbirinden güzel bunların, seçmek çok zor. Hazır mı bunlar elinde? yoksa sipariş alıp mı örüyorsun? ne kadar sürüyor bitmesi?

cambaz cambaz hepsi birbirinden güzel bunların, seçmek çok zor. Hazır mı bunlar elinde? yoksa sipariş alıp mı örüyorsun? ne kadar sürüyor bitmesi?

Bunlar elimde hazır olanlar ayıcıklar yok
Hazırda olabilir farklı renk ve model için siparişle yapıyorm
Bebekte yapıyorm tabiki de elimde fotoğraf yok

X