Ordu'lu olan yada Ordu'da oturan var mı ? :)

merhaba bende dogu karadenızı gezıcem nasıpse havası nasıl olur mayıs ayında onu arastırıyorum...

tatil planlarında ordu var sanırım?
bende karadenizliyim ama istanbulda oldum için tam bilemicem kışları zor geçiyor belki gittiğinizde yağmurlu olur bilemem ama ordu boztepeye kesin çıkın eşinizle derim teleferik muhteşem :)

Ordu'yu çok seviyorum çok güzel gide gören var mı ?

bende karadenizliyim ama istanbulda oldum için tam bilemicem kışları zor geçiyor belki gittiğinizde yağmurlu olur bilemem ama ordu boztepeye kesin çıkın eşinizle derim teleferik muhteşem :)

tamam aklıma yazdım hemen...biz mayısın sonhaftası düşünüyoruz ordunun havası gün içinde nasıl olur ???

Samsunluyum ben ama ordu yakinimizda, karadenizin her kosesi ayri guzeldir, ordunun girisinde bolaman var ilcesi, orada super izgara yapiyorlar. Kasap taze kesiyor sonra senin icin pisiriyor deniz kenarinda dalgalar esliginde bi afiyet le yiyorsun. Sonra orduda boztepe var teleferikle de cikilabiliyor zira arabayla cok dolaniyorsun tepeye doğru sonra ordu ve karadeniz ayaklarinin altinda. Daha nice yerler vardir, unyesiyle fatsasiyla.

ayy evet evet boztepe hastayım ya çok güzel bu dar bir resim ama olsun :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…