Gebeliğe Hazırlık oranlarım çok mu düşük?yardım lütfen

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

savi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2008
11
0
tüp bebek tedavisi sonucun da 12.gün kan değerim 25,70ti 2 gün sonra 45,90 çıktı Dr.uma göre bu oran tüpe göre bayağı bi düşük tü ve 4 gün sonra tekrar istedi,çünkü 100ün üstünün görülmesi gerektiğini söyledi,benim durumumda olup ta olumlu gelişme olan arkadaşlar var mı??lütfen yardım???

merhaba savi bende aynı sen gibi tüpbebekle hamile kaldım.benimde 12. gün 26, 14. gün 40 çıkmıştı değerlerim.benim dr.um da 4 gün sonra tekrar tahlil istemişti ama ben dayanamayıp 16. gün yaptırdığımda sonucum 124 e yükselmişti 18. gün ise 550 ye yükseldi dr tekrarlamaya gerek yok dedi yani baştan üzme kendini bizim yavaş gelişen embriyo problemimiz vardı osebepten olabilir dedi dr.um.ancak 20. gün hafif lekelenmem oldu hala da devam ediyor düşük tehlikem var 2gün önce kontrolde bebeğin kalp atışlarını duydum rahatladım çok şükür ama devamlı evde dinleniyorum sende dikkat et kendine inş. seninde yükselir değerin

benim 8.gün 11 küsürdü,10.gün 30 küsür oldu.bidahada istemedi doktorum.şimdi birbuçuk aylık bi oğlum var.iyi düşün iyi olsun.yükselicek inşallah.

iyi niyetleriniz için teşekkürler
başka yorumlarınızı da bekliyorum arkadaşlar
teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…