Oral seks esnasında öğürme refleksi

Öncelikle tamamını almak için zorlama, partnerin müdahale ediyorsa dokunmamasını söyle, kendini kötü hissettiğinde ağzının içine değil yanağına doğru al, dişlerinin değmesinden endişe de etme, bizim hayal ettiğimiz kadar hassas değil penis, hassas olan testisler

diş fırçalarken de oluyorsa sinüzitiniz veya kronik geniz akintiniz olabilir mi? benim de öyle oluyor çünkü.

69 pozisyonunda veya yan tarafından yapmak daha rahat hissettirebilir. yine de deep throat yapmanıza yardımcı olmaz.

Öğütme refleksi bendede var. PCR yapan bey bunun için doktor yada psikoloğa görünün mutlaka dedi çözümü yok bence, bende asla o çubukla boğaz muayenesi olamam. Birde ben öğürünce gözlerim yaşarır falan çok kötü oluyorum.

Psikolog mu bu durum psikolojik olabilir miymiş ki? Gerekirse giderim de hiç aklıma gelmedi valla. Aynen benim de gözlerim yaşarıyo

Öyle olunca hemen çıkarıyorum ağzımdan. Ben de yanlışlıkla ısırırım diye çok korkuyorum.

Zaten daha çok başına ve toplara çalış oraları daha çok seviyorlar. Tamamını ağzına sokmak zorunda değilsin.

Boğaza kendi parmağınızı dahi uzatsanız, kusma refleksi tetiklenir. Penis' in tamanını değil de bir kısmını ağız içine almak çözüm olabilir..

Merhaba oral seks esnasında mide bulantısı ve öğürme refleksi için bir çözümü olan var mı? Normalde de midesi hassas biriyim diş fırçalarken en gerideki dişlerimi fırçalamakta vs zorlanırım ama bu mesele beni çok rahatsız ediyor çözüm bulanlar paylaşırsa seviniri
Boğazınıza kadar sokmanıza gerek yok, hiç mi külahta dondurma veya lolipop şeker yalamadınız

Bütün +18 konuları hortlatmışsın kardeş

Erkek arkadaşım sonuna kadar sokmayı seviyor yoksa zaten benim özellikle yaptığım bir şey değil

servisteki hastaları bayram iznine yolladık kimse kalmadı vakit olunca bakayım dedim 10 mesajdan beşi erken boşalma, üçü isteksizlik, ikisi ereksiyon zorluğu. Strese girdim okumaktan.
Geyik topiklere falanda var neşem yerine gelir tavsiye ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…