Oral seks esnasında öğürme refleksi

delibirselvi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2021
1.747
1.901
26
Merhaba oral seks esnasında mide bulantısı ve öğürme refleksi için bir çözümü olan var mı? Normalde de midesi hassas biriyim diş fırçalarken en gerideki dişlerimi fırçalamakta vs zorlanırım ama bu mesele beni çok rahatsız ediyor çözüm bulanlar paylaşırsa sevinirim

Öğüresin geliyorsa yapma

Neden tiksindiginiz bir şeyi yapmak için çözüm arıyorsunuz

Neden tiksindiginiz bir şeyi yapmak için çözüm arıyorsunuz
Tiksinmiyorum aslında o öğürme refleksi tiksintiden dolayı olmuyor. Dişimi fırçalarken bile olduğunu o yüzden yazdım dişimi fırçalamaktan da mı tiksiniyorum ya da doktorların boğazı daha iyi görmek için dile bastırdığı tahta çubuklara da katlanamıyorum veya pcr testinde boğazdan sürüntü alınırken de öğürüyorum vs vs bu örnek uzar gider aradaki farkı anlamışsınızdır diye ümit ediyorum

Kötü mü kokuyo güzelim? Eğer öğürme refleksin varsa oral seks esnası parmağını boğazına at kus öyle başla. Başka çözümü var mı bilmiyorum.

Kötü mü kokuyo güzelim? Eğer öğürme refleksin varsa oral seks esnası parmağını boğazına at kus öyle başla. Başka çözümü var mı bilmiyorum.
Hayır hayır koku ya da eylem kaynaklı bir tiksinme yok olsa zaten istemem aksine ben de yapmaktan zevk alıyorum ama öğürme refleksim normalde biraz fazla çalışıyo. Dilimin gerisine değer değmez çıkaracak gibi oluyorum maalesef. Erkek arkadaşım bu konuda bana hiçbir baskı yapmıyo ben yapmak istediğim için çözüm arıyorum aslında

Yemek boruna kadar dayatıyo demek sevgilin olacak haliyle normal. Yavas yap ayı de.

İki kaşının ortasına parmağınla biraz bastır, sonra parmağını boğazına kadar sok bakiyim öğürecek misin bi yerde görmüştüm ben de oluyo psikolojik olarak heralde hahah

Isteyerek yapıyorum diyorsunuz bir çözümü yok başa gelen çekilir

Bende de oluyor mide bulantisindan değil bademcige değiyor sanirim ondan oluyor. Zorlamıyorum şahsen Kusacak değilim bırakıyorum

Kulak burun bogaz hastalıklarına gidebilirsiniz belki

Ağzınizın sağ ve sol tarafına doğru yapın, bogaziniza doğru almayın. Arada agzinizdan çıkarıp dinlenin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…