Oral ilişki sorunsalı

Aynen. Yanaşmıyor. 7 ayda 2 kere anca oldu
Bu evlilik değil. Bu şekilde devam edip kendinize yazık etmeyin derim. Yazdığınız yorumlara,konulariniza baktım da bu herif adam olmaz. İsteyince bile neler demiş size terbiyesiz
Adam istemiş de bişey dememiş bence bugüne kadar, en son fantazi ayağına patlamış geç de olsa birilerinin daha sex hayatinin renklendigini görmek güzel üzülüyorum dümdüz ilişki yaşayanlara...
Öyle bir anlattın ki hamilelikten dolayı yerle bir olan libidom uyandı
Ahahahah benim libido hamileyken de baya yüksekti yaw sizin niye öyle oldu ki

Bende aynı sizin gibi kafaya taktığım bi dönem oldu kokar midesi bulanır vs diye ama erkekler bukadar takıntılı değiller onu farkettim, oyüzden akışına bırakın.

Bazen eşim şey der mesela Allahtan düz bir insan değilsin isteklisin cilvelisin diye . Ben birliktelik olsun diye değil normalde de evde gecelikle falan gezerim kendimi böyle daha iyi hissediyorum hem kendime karşı hem eşime karşı . Benim bekarkende hamileyken de yüksekti vala bazen eşim bebek için dikkat et derdi mesela erken doğum olmasın diye ben 23 yaşında evlendim şimdi mesela ilişkinin tadını biliyorum ya ne boş yaşamışım diye diyorum kendi kendime bazen agagsh şuan 28 yaşındayım . Artık yavaş yavaş evliliğimiz oturuyor gibi düşünüyorum isteklerimizi birbirimize açık şekilde söyleyip uygulayabiliyoruz

Sevgilisi ya da partneri oral yapsa olmuyor mu?

De mi keşke 14 yaşında başlasaydın.

Yaa teşekkür ederim.hiç mi moralleri bozuk olmuyor anlamıyorum ki.bu ne çocuk gibi hevesliler.
Herkes sen gibi karamsar olmak zorunda mı bak mutlu insanlara bakıp bakıp iç geçiriyorsun ferhanscım çocuk gibi hevesli olmal iyidir insanı genç tutar ben 43 yaşındayım sen eminim benden çok küçüksün ama 70 yaşında gibisin üzücü

Zevk sıvısından bahsediyor bence neyse rahatsız olunacak birşey yok eşi temizliğine dikkat etsin ne diyelim
Zevk sivrisinek tadı tuzlu oluyor evet.
Ben aşırı kıskancım galiba sorun oradan kaynaklanıyor.tek seks yapan, arasında ten uyumu olan partneri olan, güzel bir ilişki yaşayan tek kadın olmak istiyorum.bunlar böyle hevesli hevesli anlatınca gıcık oluyorum.cok pişkinlermiş gibi geliyor.dünyadaki tek kadın olmadığımı ne zaman kabulleneceğim acaba? İnsanları hep kendimden aşağıda görmek istiyorum.seks kim siz kim diyesim geliyor

Neyse kendinin farkında olmakta birşeydir ama mesela benle kendini sakın kıyaslıyayım deme bu konuda çok üzülürsün sex kim sex ben

En güzeli valla salmamak lazım. Bende çok salaş,uyumsuz giyinmeyi sevmem evde. Her zaman hafif bir dekoltem vardır ilişkinin tam anlamıyla tadını alınca,libidoda da sorun yoksa hayat bayram oluyor gerçekten
Sevgilisi ya da partneri oral yapsa olmuyor mu?
?

En güzeli valla salmamak lazım. Bende çok salaş,uyumsuz giyinmeyi sevmem evde. Her zaman hafif bir dekoltem vardır ilişkinin tam anlamıyla tadını alınca,libidoda da sorun yoksa hayat bayram oluyor gerçekten

?
Ayakların yere bassın artık tamam

İlişkiden karşılıklı zevk alınmak isteniyorsa hani diyoruz ya ön sevişmeyi uzun tutmalı işte orda ön sevişmede hersey karşılıklı olmalı ben eşime oral yapıyorsam oda bana yapmalı belki de 13 yıllık evlilikte ilişkimizin halen güzel olması ön sevişmede ben ona o bana karşılıklı yapmamız zoraki veya görev gibi değil isteyerek yaptığımız için biz seviyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…